A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od t.zbras »

Ahoj vsichni,pri zamykani klickem musim 3x udelat pohyb zamknuti a az pote mi bliknou blinkry a je SAFE MODE a zacne blikat kontrolka u ridice na dverich. Nevim co s tim?? Dnes jsem si nahodou vsiml,ze dvere za ridicem kdyz se otevrou tak se nerozsviti osvetleni v aute.(zarovka je O.K. - prohozena od vedlejsiho okna) A taky se mi stalo ze okenko jde pouze elektricky ovladat pouze pri zavrenych dverich. Jinak me dolu a ani nahoru nezajede. Zkusil jsem zamek dveri zacvaknout rucne "dvere otevrene" a i tak me to neslo,ale kdyz jsem zavrel tak okno normalne jde stahovat. Ostatni dvere to nedelaji?? :blush: Nevim co s tim,je mozne ze by byl vadny nejaky mikrospinac? Taky jsem se dival na ty konektory co jsou ve dverich a taky na ty vodice a tam je vse v poradku. Predem Vam dekuji za kazdou radu. Pomohl by VAG? :(

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od wrot »

t.zbras píše:Ahoj vsichni,pri zamykani klickem musim 3x udelat pohyb zamknuti a az pote mi bliknou blinkry a je SAFE MODE a zacne blikat kontrolka u ridice na dverich. Nevim co s tim?? Dnes jsem si nahodou vsiml,ze dvere za ridicem kdyz se otevrou tak se nerozsviti osvetleni v aute.(zarovka je O.K. - prohozena od vedlejsiho okna) A taky se mi stalo ze okenko jde pouze elektricky ovladat pouze pri zavrenych dverich. Jinak me dolu a ani nahoru nezajede. Zkusil jsem zamek dveri zacvaknout rucne "dvere otevrene" a i tak me to neslo,ale kdyz jsem zavrel tak okno normalne jde stahovat. Ostatni dvere to nedelaji?? :blush: Nevim co s tim,je mozne ze by byl vadny nejaky mikrospinac? Taky jsem se dival na ty konektory co jsou ve dverich a taky na ty vodice a tam je vse v poradku. Predem Vam dekuji za kazdou radu. Pomohl by VAG? :(
Vag pomuže ale stejně budeš muset hledat a to jak v kabelech tak případně mikrospinač nebo studeňák někde v zámku ale jak píšeš že při zavřených dveří to okno stahuje tak bude možná jen zalomenej drátek v pruchodce ve dveřích

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od t.zbras »

wrot píše:
t.zbras píše:Ahoj vsichni,pri zamykani klickem musim 3x udelat pohyb zamknuti a az pote mi bliknou blinkry a je SAFE MODE a zacne blikat kontrolka u ridice na dverich. Nevim co s tim?? Dnes jsem si nahodou vsiml,ze dvere za ridicem kdyz se otevrou tak se nerozsviti osvetleni v aute.(zarovka je O.K. - prohozena od vedlejsiho okna) A taky se mi stalo ze okenko jde pouze elektricky ovladat pouze pri zavrenych dverich. Jinak me dolu a ani nahoru nezajede. Zkusil jsem zamek dveri zacvaknout rucne "dvere otevrene" a i tak me to neslo,ale kdyz jsem zavrel tak okno normalne jde stahovat. Ostatni dvere to nedelaji?? :blush: Nevim co s tim,je mozne ze by byl vadny nejaky mikrospinac? Taky jsem se dival na ty konektory co jsou ve dverich a taky na ty vodice a tam je vse v poradku. Predem Vam dekuji za kazdou radu. Pomohl by VAG? :(
Vag pomuže ale stejně budeš muset hledat a to jak v kabelech tak případně mikrospinač nebo studeňák někde v zámku ale jak píšeš že při zavřených dveří to okno stahuje tak bude možná jen zalomenej drátek v pruchodce ve dveřích
To jsem se dival a zlomeny neni. Vubec tomu nerozumim tomu co to dela.

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od ace_rimmer »

Ahoj, dělal jsi ten VAG?

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od wrot »

tak proměř ve sloupku zásuvku zda do ní jde proud ať můžeš vyloučit kable pod kobercem

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od t.zbras »

VAG bude o vikendu. A ta zasuvka je presne kde?

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od ace_rimmer »

pod pákou ruční brzdy, odděláš tu gumovou věc v malé přihrádce na mince a drobnosti a pod ní je zásuvka

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od wrot »

t.zbras píše:VAG bude o vikendu. A ta zasuvka je presne kde?
myslel jsi zásuvku Vag tak ta je jak psal kolega
zásuvka na konektor kabeláže je na sloupku dveří pod gumovou manžetou jak otevřeš přrdní dveře tak ji uvidiša nebo sundat tapec co jsou přední pasy a tam se na ni také dostaneš

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: A zase ty zamky - prosim o pomoc.

Příspěvek od ace_rimmer »

sorry, nedošlo mi že dotaz není na vag zásuvku.. :smoke:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“