Mlžení čelního skla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

L4a2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 21.03.2011 21:49
Bydliště: Olomouc

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od L4a2 »

Opravdu nemáš zapnutý vnitřní okruh??? Je to ten vypínač na climatroniku vlevo dole.
Touran 1,6Tdi, 77kW, CAYC, 2011

Uživatelský avatar
Vasilo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.06.2010 22:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od Vasilo »

Ten je vyplej :( zkoušel sem to zmáčknout když to udělám tak se zapne ikonka taková šipka jakoby.. ale je vyplej.
Ještě jsem zde četl že koberečky jsou problém docela ..
Passat B4 Variant combi 2.0 GL LPG - dříve
Passat B5 1.8 T - nyní

L4a2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 21.03.2011 21:49
Bydliště: Olomouc

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od L4a2 »

To jo, ale já když mám okna úplně zamlžená a pustím AUTO na třeba 25st tak mám čelní a přední boční okna do minuty čistá. Nemluvě o ofuku pouze čelního skla, to je snad do půl minuty čisté.
Touran 1,6Tdi, 77kW, CAYC, 2011

jise
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 23.06.2011 09:52

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od jise »

Nemáš náhodou pod kobercem několik kbelíků vody jako jsem měl já?... Koberec svrchu vypadá suchý, ale zespod je hmota podobná molitanu a ta byla komplet nacucaná vodou.

spike-cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 05.05.2011 19:34
Bydliště: Volyně v dolině

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od spike-cz »

Může to dělat právě klima, konkrétně vadná klapka pro vnitřní cirkulaci, prostě zůstane zavřená a auto nebere vzduch z venka, alejen zevnitř. Ale na diagnostice by se musela ta závada ukázat asi takhle: "Servomotor pretlakove klapky (V71)"
VW Golf IV Variant - 1,9TDi - 66kW - rv. 2001

Uživatelský avatar
Radchen
Závodník
Závodník
Příspěvky: 617
Registrován: 26.09.2007 13:40
Bydliště: nedaleko Beskyd...

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od Radchen »

někde budeš mít vlhkost v interiéru, někde pod kobercem, zkus pohledat rukou až ucítíš mokré místo... teď mi to začalo dělat taky, ale ne při jízdě, ale když odstavím auto a přijdu k němu za několik hodin, tak čelní sklo pouze zarosené... a hle, pod kobercem u spolujezdce mokro... ale kudy se to tam dostává, musím pohledat...
Passat B8 - 2.0 Bi-TDI 4-Motion 176kW 2014 R-line ( 206kW / 280bhp ) SOLD
Passat B6 - 2.0 TDI 125kW 2009 R-line ( 140kW / 190bhp ) SOLD
Passat B5.5 - 1.9 TDI 96kW 2004 ( 127kW / 173bhp ) SOLD

Nabuchodonozor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.12.2009 13:31

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od Nabuchodonozor »

Ahoj,

mel sem podobnej problem. V tech nejvetsich mrazech mi predni sklo pres noc zamrzlo i zevnitr. Jezdim bohuzel jen 5 km na nadrazi. takze predne odstranit vlhkost (koberecky, vizualni kontrola jestli ti tam nezatejka) Intenzivne auto vyvetrat i kdyz v tech mrazech zadna slast, ale hlavne si myslim, ze pomohlo po odstaveni vozidla otevrit vsechny vydechy a uzavrit vydechy na predni sklo, nevim jak u climatroniucu, mam manual.
--------------------------------
VW PASSAT B5. 81 kW
VW Jetta 1991, 66 kW
VW Golf 1991, 55 kW

Uživatelský avatar
maraf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 04.12.2008 15:02
Bydliště: Brno

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od maraf »

Radchen píše:někde budeš mít vlhkost v interiéru, někde pod kobercem, zkus pohledat rukou až ucítíš mokré místo... teď mi to začalo dělat taky, ale ne při jízdě, ale když odstavím auto a přijdu k němu za několik hodin, tak čelní sklo pouze zarosené... a hle, pod kobercem u spolujezdce mokro... ale kudy se to tam dostává, musím pohledat...

zrovna sem to tu chtěl napsat..to spíš vypadá na neočištěné boty cestou do auta od sněhu a vlhkost v autě. Pak se to mlží..takže počkat do jara..to už je..vysát vysavačem a nechat na sluníčku vyluftovat

pavlo181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 10.07.2013 21:00
Bydliště: Plzen

Re: Mlžení čelního skla

Příspěvek od pavlo181 »

cauko chlapi
,mam problem,kdyz zapnu foukani na celni okno na plne "koule" tak chvili fouka naplno a pak zacne vynechavat pak zase fouka atd dokola,nevim proc to takhle blbne..mam climatronika ,passat 2003...kdo poradi?? dik
2.5tdi , v6, 2002

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“