zamek patych dveri + cidlo

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

Zjistlil jsem ze mam v 5 dverich v leve pruchodce jek je to na obrazku polamane buzilky na kablicich tak jsem to opravil, ale jak vymenit tu praskou gumu nebo jak se to menuje?
28012012185.jpg
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Goauld »

Koupit novej husí krk, odpojit kabely ve dveřích, vyndat krk, vytáhnout kabely, protáhnout novým krkem, nasadit krk, zapojit kabely. Bez odpojení a protažení to fakt neuděláš, nebo nevím jak sis to představoval :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

Goauld píše:Koupit novej husí krk, odpojit kabely ve dveřích, vyndat krk, vytáhnout kabely, protáhnout novým krkem, nasadit krk, zapojit kabely. Bez odpojení a protažení to fakt neuděláš, nebo nevím jak sis to představoval :lol:
Tak to mi je jasno ze bez odpojeni to neudelam nejsem Caperfild :laugh: Ale jen me zajimalo jak jsem koukal na tu svorku co je zabalena v nejake bandazi jak se kni nejlepe dostat abych netrhl kabely jak ji potahnu ven :pleasantry:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Goauld »

Musíš odstrojit kabeláž v pátých dveřích, tam sou maly konektory, ktery se tím krkem dají protáhnout.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

No pockam az bude venku teplota soupat a ne klesat a pak se nato vrhnu a nebo to necham kolegovi z prace udelat u neho v dilne.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
ladys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Josefov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od ladys3 »

majrek001 píše:To veselyondra: tak základem je mit vložku natočenou takto " I ", ale to si jistě zkoušel po přečtení vlákna (mechanicky to otevřeš že natočíš vložku do polohy " \ " točíme doprava z původní polohy). pokud nevrčí motorek tak bych sundal tapec změřil na konektoru jestli je tam impuls při zamčení /odemčení s opačnou polaritou a pokud tam nic nenaměříš, tak to je nejspíš pravá průchodka mezi 5.dveřmi a kastlí a jsou v ní přelámané dráty
čus,mám GIV Variant a nejdou mi centrálem otevřít 5té dveře.vložku mám natočenou takto " I ",když otočím doleva odemknu celé auto a mechanicky kufr.když je auto odemčené a otočím klíčem do prava a zpět tak mi kufr otevře motorek centrálu.jinak kontrolka na palubce svítí i světýlko v kufru svítí.co s tím?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

nejspíš to bude mikrospínač madla chtělo by to proměřit jestli pouští šťávu do odskoku a tím pádem to neotevře
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
ladys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Josefov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od ladys3 »

Dík za radu.nevíš jestli tu někde není obrázek z etky,abych věděl jak to vypadá?já sem nic nenašel

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

ale napřed ho proměř než ho vyměníš
Přílohy
Schránka 02.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
ladys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Josefov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od ladys3 »

díky,příští víkend se na to vrhnu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“