Přední brzdy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
passattdipd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2010 17:09

Přední brzdy

Příspěvek od passattdipd »

Zdravim,poradí někdo kde seženu nové pístky do předních brzd na passata rv. 12/99 85 KW.Dík.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Přední brzdy

Příspěvek od wrot »

passattdipd píše:Zdravim,poradí někdo kde seženu nové pístky do předních brzd na passata rv. 12/99 85 KW.Dík.
koukni tady
http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... qrjpNSZHk=" onclick="window.open(this.href);return false;
poslední kousek a asi bych si k tomu koupil i ty gumová lúžka ať tto máš v cajku

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Přední brzdy

Příspěvek od majkl1 »

Písni Sebovi - neprohloupíš.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Munez »

Zdravim.na stk me rekli,ze si musim vymenit predni brzdove hadice,ale na netu jsou dva druhy delek 295mm a tusim 385mm.jeste jsem nemel moznost vlezt pod auto a zmerit to,ale proc se davaji dva rozmery?tusim,ze mam tu kratsi.jak narocna je vymena?brzdovku mam a ovzdusnit si to umim :) ze by jenom odsroubovat a vymenit?popripade napiste ceho bych se mel vyvarovat a nejake sve zkusenosti.diky :)
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: Přední brzdy

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Munez píše:Zdravim.na stk me rekli,ze si musim vymenit predni brzdove hadice,ale na netu jsou dva druhy delek 295mm a tusim 385mm.jeste jsem nemel moznost vlezt pod auto a zmerit to,ale proc se davaji dva rozmery?tusim,ze mam tu kratsi.jak narocna je vymena?brzdovku mam a ovzdusnit si to umim :) ze by jenom odsroubovat a vymenit?popripade napiste ceho bych se mel vyvarovat a nejake sve zkusenosti.diky :)
Ahoj, ohledně těch rozměrů hadiček nevím, ale já bral tuším ten 295 mm a mám 1.9 TDI. Nejhorší je povolit ty matky, které drží tu hadičku. Ty matky jsou celkem malé (asi na 8 nebo 10 klíč - upravenej trhák) a většinou to nechce jen tak povolit. My na to použili autogen a odrezovač než to povolilo, takže podle mě to není moc pohodová práce na doma.
S pozdravem ><((('>

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Munez »

asi to taky hodim do servisu at me to udela nez se s tim sr*t a jeste neco pokurvit.kdyby aspon slo vsechno pekne povolit,ale neni to zrovna nove auto.jinak diky
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední brzdy

Příspěvek od xerxes »

neni lepši se zavřit go garaže a pohrád se s tim?

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Munez »

jj prece to zkusim.hadicky stejne dojdou v pondeli,tak to kazdy den pokapavam brzdovkou a snad to pujde povolit.
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“