Airbag kontrolka- závada 65535

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

PanychidaGolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.04.2012 20:06

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od PanychidaGolf »

Nazdárek koumáci,potřeboval bych jen poradit,co znamená,když se zůstane svítit kontrolka airbagu..v čem přesně je závada a jak ji odstranit.
Díky moc za radu,Mirek.

Uživatelský avatar
vw golf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 11.08.2008 11:37
Bydliště: Mělnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od vw golf »

Ahoj, mám podobný problém nedávno jsem ho tady s clubáky řešil. Někdo říká žě je ŘJ Airbagu K.O že je na výměnu, a nebo je jen chyba v paměti řídící jednotky a to znamená že je šance to opravit a říká se tomu Reaktivace ŘJ. To potkalo zřejmě mě, Při nulování servisního intervalu se mi to prostě rozsvítilo na palubce a bylo to nevín proč nic jsem s Airbagem nedělal. Ve Vagu na měřených hodnotách mi to psalo že je vše v pořádku a že vše maká normálně. Risknu to a koupím tenhle přístroj. http://www.torriacars.cz/www-torriacars ... VW-koncern" onclick="window.open(this.href);return false; na tehle adrese je přístroj kterým to lze opravit,ale bude asi lepší když to někam odvezeš, kdo se tím zabývá .Asi nějaká stovka a mělo by to běhat. Starší ŘJ se dá koupit tak za 500.- Každopádně musíš na Vag. Může to být i nějaká kravina, jako například zkrat na kostru v kabelech pod sedačkou řiďiče atd.Takzvané sporadické(občasné) závady Ale to ti řekne někdo s vagem. Tak zatím Jirka Golf IV
Vždy tu najdu nějakou radu

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od motorpower »

Za 500 ,- vyřeším, než jí dorazíš. Za 1200,- pak novou :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od smrtka.smety »

Taky se mi podařilo odjebat ŘJ. V nastavení je vše ok, předpínače i bagy jsou aktivní jen svítí kontrolka, takže reaktivace bagu. Ještě zkusím odpojit baterku a uvidíme.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od duduh »

:tongue: ŘJ jednotka se dá přepsat nebo opravit i když jsou bouchlé bagy. Nejvíce jsem se zasmál když mi kámoš donesl budíky,že mu jsou k ničemu, že byl v servise, že mu měnili budíky, že mu svítila kontrolka bagů.Tak jsem mu řekl,že mu ji zadara odzkouším. :yahoo: Po odzkoušení budíků jsem tak nasranýho člověka v životě ještě neviděl.Odjížděl ode mne silně :mrgreen: se slovy: :baseball: Jedu je zabít!

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od Goauld »

Bohužel na nevědomosti lidí se vydělává. Proto já zastávám názor opravovat skutečně to co vadny je a nepřičítat k tomu další věci na kterých víc vydělám, protože když se pak člověk někde optá, nebo mu někdo poradí, tak si ke mě přijede ztěžovat a já přijdu o zákazníka a navíc na mě budou špatny reference, že sem podvodník. O takovou popularitu nestojím a navíc sem čestnej človek, takže takovy jednání nemám rád a neuznávám lidi co tohle běžně praktikujou.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Airbag kontrolka- závada 65535

Příspěvek od duduh »

:lol: Jo a to ho ještě ten mechanik sprcal za to, že v závadách někdo vymazal závadu ruční brzdy.Kámoš tak akorát zná víčko od nádrže.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“