difúzní osvětlení

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od jets »

nevím, byl to jen nápad, řešení je na odbornících :-)
vypadá to na 4 LEDky, to by nemusel pc poznat a pokud ano tak mám pocit že to jde vypnout
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Viiit
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 07.10.2010 10:54
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od Viiit »

nj mám elektrikáře, ale není to odborník přes auta :D ...jo kdyby to šlo vypnout, tak pohoda, ale to bude chtít asi VAG viď?

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od Tiguanman »

Tak vám musím zdělit, jak jsem dopadl v origo servisu....no jako sedlák u Chlumce...
Jel jsem se poradit, protože mi přestal jít zadní stěrač, která by to mohla být pojistka či co. Samozřejmě moc složitá otázka a prý se musím objednat, tak ok je to v záruce tak co....a zároveň že mi nesvítí podsvícení tlačítek u lampiček a že na to mám nárok. O jak jsem se mýlil. Oznámili mi, že lampičky 100% někdo vyměnil, že originál jsou jinačí a když jsem jim řekl, že soudruzi z NDR zapoměli natáhnout dráty, tak to neexistuje, že to se nikdy nikomu nestalo a že jsem pouze jeden /jinak by byla svolávačka/Když jsem se oháněl naší diskusí na foru, že nejsem první, to se mi vysmáli s tím, že volali prý do Prahy a že v koncernu to nikdy nikomu nedělali!!!! Tak vás prosím, pošlete mi na SZ vaší SPZ a WIN kod a servis kde vám to dělali, ať mám něco v ruce PROSIM....jinak to budu muset všecho zaplatit i s chlupama za diagnostiku a demontáž lampiček. Nemůžu teď zrovna nikoho najít kde jme to probírali.
No a se stěračem zjistili, že se někdo hrabal v kodování a stěrač vymazal, což spravili tím, že všechno nakodování mi zrušili aže to samozřejmě zaplatím. Myslel jsem, že mě asi jebne.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

difúzní osvětlení

Příspěvek od caravelle »

Síce s odstupom času, ale vec sa má tak, že LED diódy a podsvietenie tlačítiek nie je funkčné, pokiaľ si zákazník neobjedná ambiente paket za. 53,-€ .... Inak samotná stropné lampa je rovnaká len nie je zapojený resp. chýba jeden káblik ... Mne to dorábali pri dodatočnej montáži HF sady ...
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
guanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 26.06.2012 20:00
Bydliště: Praha

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od guanek »

Též jsem měl problém se zapojením podsvícení. Stálo mě to 5 návštěv v servisu, kdy horní panel několikrát odmontovali, posuzovali, fotili, konzultovali podle VIN v Německu a ve výsledku namontovali chybějící kabílek. Od té doby svítí vše. Přiznali, že nebyl namontován jeden kabílek, ale údajně se to nestává a že jsem měl smůlu :lol:
Tiguan Sport&Style 4motion 2.0TSI 132kW DSG7

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od jets »

hehe, tu smůlu tu mělo několik lidí :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
YetiMan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 31.03.2013 23:42
Bydliště: Východní Čechy

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od YetiMan »

Aha, takže difúzní osvětlení. Nějak mi nebylo jasné, k čemu ty diody jsou dobré. Tak teď už to vím. Mám červené. Dvě.
Tiguan GP 2,0TDi 103kW 4Motion Sport&Style 6G, modrá Acapulco 2W2W, interiér béžová Tanami, 17" v zimě v létě, r.v. 2013/06

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: difúzní osvětlení

Příspěvek od jets »

v superbu jsou dvě bílé a svítí až moc, v tiguanu je to takové decentní
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“