OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
san-san
Závodník
Závodník
Příspěvky: 516
Registrován: 30.09.2007 09:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od san-san »

Včera jsem ujel +- 10 km a zaparkoval do garage a šel pro VAG a že vymažu olej a nastavím klapku. Pro nastavení klapky píšou ve VISu že je potřeba zahřát motor na 85°C tak jsem nastartoval a čekal než se motor zahřeje. To běžel v pořádku chvíli ale pak se začal hádat a ted už běží na tři válce.

Když ted nastartuji tak odpojím cívku na 4tém válci a ten nejede.. Vyměnil jsem svíčky,cívky prohodil,vstřikovače jsem překontroloval, tlaky jsem změřil a pořád nic nevíte někdo co s tím může být ??

Děkuji předem..

Uživatelský avatar
extygrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kopřivnice

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od extygrik »

Pokud i po prohození těchhle věcí pořád nejde ten 4tý válec tak bych to nejvíc tipoval na ten modul zapalování co má AGU,docela se to kazí.... Mám na mysli tohle
Přílohy
is_181228_modul-zapalovani-eps-eps-1-965-076.jpg

Uživatelský avatar
san-san
Závodník
Závodník
Příspěvky: 516
Registrován: 30.09.2007 09:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od san-san »

extygrik píše:Pokud i po prohození těchhle věcí pořád nejde ten 4tý válec tak bych to nejvíc tipoval na ten modul zapalování co má AGU,docela se to kazí.... Mám na mysli tohle
Už jsi druhý kdo mi toto radí ale stojí to 5000,- a když to tím nebude tak nwm co s tím.. jinak děkuji za radu, zkusím se někde poptat jestli to někdo nemá na půjčení díky moc..

Uživatelský avatar
extygrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kopřivnice

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od extygrik »

Ale houby stojí 5000 :D Já to kupoval nové za cca 650kč :D Stačí kouknout na netu.... Třeba tady http://www.amd-autodily.cz/elektricka-v ... ystup.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
san-san
Závodník
Závodník
Příspěvky: 516
Registrován: 30.09.2007 09:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od san-san »

extygrik píše:Ale houby stojí 5000 :D Já to kupoval nové za cca 650kč :D Stačí kouknout na netu.... Třeba tady http://www.amd-autodily.cz/elektricka-v ... ystup.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Aha díky, taky jsem se ted po tom díval v Elitu to stojí 4500,-

http://www.cc-autodily.cz/jednotka-ridici-9" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
extygrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kopřivnice

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od extygrik »

Jo já vím,taky mi to chybělo na elektrice z AGU když jsem to dával do Corra a našel jsem nejdřív tu šílenou cenu ale pak jsem hledal a našel za tyhle ceny :D No a teď s tím machruju :rofl: :rofl:

Uživatelský avatar
san-san
Závodník
Závodník
Příspěvky: 516
Registrován: 30.09.2007 09:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: motor jede na tři válce - 1.8T AGU rv.99

Příspěvek od san-san »

extygrik píše:Jo já vím,taky mi to chybělo na elektrice z AGU když jsem to dával do Corra a našel jsem nejdřív tu šílenou cenu ale pak jsem hledal a našel za tyhle ceny :D No a teď s tím machruju :rofl: :rofl:
Y

JJ paráda :) ted ještě zjistit jestli je to ono :( už si nevím rady ani kamoš co má servis mi říkal že nevím čím to teda může být.


Leda že by se sám nějak přenastavil předvstřik v software, to mi říkal.. ale že je to malá pravděpodobnost...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“