Fleky na skle

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
slava68
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 13.04.2009 19:56

Fleky na skle

Příspěvek od slava68 »

Po výměně čelního skla se mi při dešti objevují na skle čtyři kola od těch přísavek pomocí kterých se přenáší sklo. Čím to dostat pryč ?
Po výměně jsem čistil pěnou na sklo Wurth,ale když je sklo mokrý tak to vylejzá. Dík za radu

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Fleky na skle

Příspěvek od 11mAjA11 »

Mám dobré zkušenosti s Glass Clarem od Riwaxu..

Obrázek
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Fleky na skle

Příspěvek od Flico »

idealne to okno umyj treba Ruto pastou nebo podobnou solvinou, resili sme to i na detailingforu a opravdu to funguje a smyje to i ten spot a vodni usazeni po myti

slava68
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 13.04.2009 19:56

Re: Fleky na skle

Příspěvek od slava68 »

Flico píše:idealne to okno umyj treba Ruto pastou nebo podobnou solvinou, resili sme to i na detailingforu a opravdu to funguje a smyje to i ten spot a vodni usazeni po myti
Asi to tím nepoškrábu,když to radíš viď ? Sklo je fungl nový tak to nechci po...t

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Fleky na skle

Příspěvek od Flico »

slava68 píše:
Flico píše:idealne to okno umyj treba Ruto pastou nebo podobnou solvinou, resili sme to i na detailingforu a opravdu to funguje a smyje to i ten spot a vodni usazeni po myti
Asi to tím nepoškrábu,když to radíš viď ? Sklo je fungl nový tak to nechci po...t
ne neposkrabes, nesmi to teda bejt pisek, ale normalne RUTO pasta a podobny veci na ruce, delal sem to normalne houbickou, mrkni SEM probirali se tu ruzny dostupny veci ze supermarketu co fungujou a jdou pouzit je tam nekde i ta solvina a sklo :wink:

slava68
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 13.04.2009 19:56

Re: Fleky na skle

Příspěvek od slava68 »

Asi to tím nepoškrábu,když to radíš viď ? Sklo je fungl nový tak to nechci po...t[/quote]

ne neposkrabes, nesmi to teda bejt pisek, ale normalne RUTO pasta a podobny veci na ruce, delal sem to normalne houbickou, mrkni SEM probirali se tu ruzny dostupny veci ze supermarketu co fungujou a jdou pouzit je tam nekde i ta solvina a sklo :wink:[/quote]

Ještě prosím která to je ? Moc dík

http://www.profesional-plzen.cz/ostatni ... pasta.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.profesional-plzen.cz/ostatni ... pasta.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Fleky na skle

Příspěvek od Flico »

ten kbelik, ale delaj i malej asi 20,- tohle je 8kg

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Fleky na skle

Příspěvek od chonsicek »

a co MIO? já mám zase na skle fleky asi od kapaliny do ostřikovaču.. jak na jedu proti slunku tak to jde dost vidět
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: Fleky na skle

Příspěvek od saax »

kladivem se fleků zbavíš :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“