Vystřelovák

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

Chlapy nemáte někdo takovýhle silikonový pouzdro na vystřelovák???Tady na tý stránce jsou jen se třema tlačítkama a já potřebuju dvou...ale aby byl takovejhle pěknej a ne obyč černej vw :? Neví někdo o něčem???Nic sem nemohl najít...

Kód: Vybrat vše

http://www.tuning-in.cz/kryty-klicu/
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystřelovák

Příspěvek od hony... »

něco bylo na aukru a na sbazaru
edit: http://www.escape6.cz/Ostatni/Barevne-p ... da---Seat/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://obchod.sbazar.cz/silikonovy-kryt ... 24611.html" onclick="window.open(this.href);return false;
asi sou jen třítlačítka... taky sem ho chtělale ještě sem se k tomu nedostal.... už se to tu právě řešilo....
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

hony... píše:něco bylo na aukru a na sbazaru
edit: http://www.escape6.cz/Ostatni/Barevne-p ... da---Seat/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://obchod.sbazar.cz/silikonovy-kryt ... 24611.html" onclick="window.open(this.href);return false;
asi sou jen třítlačítka... taky sem ho chtělale ještě sem se k tomu nedostal.... už se to tu právě řešilo....
Právě..tohle jsou všechno na tři tlačítka...To není možný že se nedělají i na dvě snad.. :? :lol:
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vystřelovák

Příspěvek od Goauld »

Hele a čemu vadí, že je to na tři tlačítka, když sou ty tlačítka stejně vzdáleny, stisknout se to přes ten obal určitě dá normálně.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

Goauld píše:Hele a čemu vadí, že je to na tři tlačítka, když sou ty tlačítka stejně vzdáleny, stisknout se to přes ten obal určitě dá normálně.
Máš to vyzkoušený?Já teda ne... :lol: ale možná mi to nedá a zkusím to
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vystřelovák

Příspěvek od sapik88 »

Podle mě pokud ten obal je silikonovej nebude problém to zmáčknout i když ten obal dáš naopak, ty "tlačítka" na protější stranu

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

sapik88 píše:Podle mě pokud ten obal je silikonovej nebude problém to zmáčknout i když ten obal dáš naopak, ty "tlačítka" na protější stranu
Naopak ho nedáš...je tam díra na znak a na tlačítko...takže jedině mačkat před dvě :lol:
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vystřelovák

Příspěvek od sapik88 »

To vím, ale šlo mi o to že ten silikonove bazmek bude jedno kde mačkáš, i kdyby tam ty tlačítka naznačený nebyly, a věděl bys, kde pod tím silikonovým jsou ty tlačítka dálky, tak by to fungovali o tak =)

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

sapik88 píše:To vím, ale šlo mi o to že ten silikonove bazmek bude jedno kde mačkáš, i kdyby tam ty tlačítka naznačený nebyly, a věděl bys, kde pod tím silikonovým jsou ty tlačítka dálky, tak by to fungovali o tak =)
Nechceš to otestovat? :lol:
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystřelovák

Příspěvek od hony... »

naco testovat? koukni na kdejakej silikonovej obal třeba telefonu nebo foťáku a taky to jde :good:
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Vystřelovák

Příspěvek od Goauld »

PetrSs píše:
Goauld píše:Hele a čemu vadí, že je to na tři tlačítka, když sou ty tlačítka stejně vzdáleny, stisknout se to přes ten obal určitě dá normálně.
Máš to vyzkoušený?Já teda ne... :lol: ale možná mi to nedá a zkusím to
To ani nemusim zkoušet, přesně jak tady píšou kluci, ten obal je měkká věc přes kterou to prostě zmáčkneš. Navíc jak sem řekl, tlačítka na dvou a tři tlačitkovym ovládání sou stejně vzdáleny od sebe, akorát u dvou tlačítka je místo středního tlačítka dělící přepážka na té gumě a ta guma je větší směrem k té přepážce, proto to tvoří dojem, že sou tlačitka blíž, ale nejsou.
Pokud se ti ten obal líbí, klidně si ho kup, řikám ti, že to bude fungovat normálně :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vystřelovák

Příspěvek od PetrSs »

Goauld píše: To ani nemusim zkoušet, přesně jak tady píšou kluci, ten obal je měkká věc přes kterou to prostě zmáčkneš. Navíc jak sem řekl, tlačítka na dvou a tři tlačitkovym ovládání sou stejně vzdáleny od sebe, akorát u dvou tlačítka je místo středního tlačítka dělící přepážka na té gumě a ta guma je větší směrem k té přepážce, proto to tvoří dojem, že sou tlačitka blíž, ale nejsou.
Pokud se ti ten obal líbí, klidně si ho kup, řikám ti, že to bude fungovat normálně :wink:
Dobře...když to říkáš asi ho objednám :)
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“