Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Neznalek tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 15.03.2012 18:01
Bydliště: Havířov

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od Neznalek tdi »

Já jsem objednával tady jsou levnější a za tři dny byl doma :good: http://www.olejgroup.cz/olejgroup/eshop ... -oleje-Elf" onclick="window.open(this.href);return false;

jirasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.03.2012 16:19

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od jirasek »

Ještě musím vyřešit to startování,vážně ho trápim tak 30 vteřin než naskočí a jak naskočí tak v poho,žádné kouření nebo hlučnost,prostě ok. A ohřátej na cvrnknutí :good: Mohlo by to být i něco jiného,než to těsnění ???
Má najeto 148tis, tak si říkám že by se to nemuselo pořád opravovat a mohl by držet. Je dovezenej z DE a je opravdu jak novej,krásný lak a kůže,neprosezená,neroztrhaná, opravdu to měl nějaký slušný člověk,žádný prase. Jediné co mě štve že v servisce jsou vytrháné nejaké listy o servisu.
Určitě jsem pak dám nějaké fotky :)

Neznalek tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 15.03.2012 18:01
Bydliště: Havířov

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od Neznalek tdi »

Asi by to chtělo na nějakou kontrolu (něco jak je VAG)aby vyčetl závady .Můj typ je že ti padá nafta a proto trvá než ji podávací čerpadlo nažene zpátky.

jirasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.03.2012 16:19

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od jirasek »

Kolik to může stát,ta oprava ??? cca ??? 8O

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od Mára_VR6 »

to se ptáš vážně :?: 8O :?: :?: ty chceš znát cenu opravy bez známé příčiny :!:

1000 - 50000,- :roll:

Ještě doplním jednu věc..... koupil jsi si Touarega, počítej s tím, že budeš platit. Většina z nás dala a dává během prvního roka, roka a půl tak 100.000,- do oprav a údržby.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od 15648213 »

Mára_VR6 píše:to se ptáš vážně :?: 8O :?: :?: ty chceš znát cenu opravy bez známé příčiny :!:

1000 - 50000,- :roll:

Ještě doplním jednu věc..... koupil jsi si Touarega, počítej s tím, že budeš platit. Většina z nás dala a dává během prvního roka, roka a půl tak 100.000,- do oprav a údržby.
Svatá pravda :good:
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:to se ptáš vážně :?: 8O :?: :?: ty chceš znát cenu opravy bez známé příčiny :!:

Koukám, že většina majitelů si pořídí drobka, aniž by si o něm přečetli v podstatě nejdůležitější věci a zakládají zde profil až v momentě, kdy je problém :-)

For jirasek: Udělej si hrnec kafe a celý si to tu pročti. Nebýt tohodle fóra, už mám sice auto doma, ale byl by to strašnej průser. ;-)

jirasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.03.2012 16:19

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od jirasek »

Příčininu už mám na světě,jde o to, že zapadává nafta. Je vidět,že to znáte a umíte poradit, díky :good: :good: :good:

15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Touareg - Studený chytá az po 30 vteřinách

Příspěvek od 15648213 »

jirasek píše:Příčininu už mám na světě,jde o to, že zapadává nafta. Je vidět,že to znáte a umíte poradit, díky :good: :good: :good:
Tak a už jenom zjistit kvůli čemu ti ta nafta padá, :drinks: jestli je to menší věc, nebo něco většího. Hlavně než něco budeš měnit pořádně jsi to odzkoušej, ať neměníš zbytečně dobrou věc, myslím metodu pokusu a omylu. :mrgreen:
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Odpovědět

Zpět na „Touareg“