Kola Made in china

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

Prosim poradte.Koupil jsem z inzeratu origo kola na Passata.Jsou rok stare,takze krasne ale kdyz jsem je vybalil,tak zezadu je logo audi a navic je tam psane made in China.Je to normalni,aby takto dobra automobilka si nechala delat kola v číně?Je tam i katalogove cislo ktere pasuje.Tak nevim co si o tom mam myslet.
Přílohy
Tohle je to kolecko Made in China.
Tohle je to kolecko Made in China.

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

Tak jsem ted volal do Audi a tam mi rekli ze na vsech kolech co maji ve skladu je made in germany.Takze chlapci pozor na kupovani kol na netu.Na netu se jich pohybuje vice.Samozrejme doufam,ze trefim prvni vymol a kolo bude napul.Mate nekdo podobne zkusenosti?Vydrzi mi nebo pujdou do hajzlu?

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Hudy »

Já mám kola myslím ATE je tam made in Germany,při koupy byly na autě ale kvalitka moc nic,v pneuservise říkal boříík že to trošku hází že moc kvalitní nejsou,proto až pujdu kupovat kola tak jedině do kamenného obchodu

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola Made in china

Příspěvek od PlusOne »

Z toho, že jsou Made in PRC, bych si nic nedělal, kvůli levné pracovní síle tam vyrábí spousta značek spoustu věcí. Důležitý je to, co dělá značku značkou, to jest materiál a technologie, o což zrovna u Audi, potažmo koncernu, bych strach neměl.
BTW, naše firma vyrábí světla, většina z vašich miláčků je jimi vybavena, a v Číně máme několik poboček. Kontrola kvality je stejná v Číně, Mexiku, Indii, i Německu, technologie taktéž.

A jo, jsou to Audi kola:
http://www.myturbodiesel.com/1000q/whee ... -5x112.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Druhej obrázek
Naposledy upravil(a) PlusOne dne 13.04.2012 11:54, celkem upraveno 1 x.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

no jo ale me bylo v prodejne audi dnes jasne receno,ze pokud by i kola preci jen byla vyrobena v cine,tak by si audi ani vw nikdy nenechal napsat na kola made in china,ale vzdy by tam bylo napsane made in germany.A za tim si ti prodejci i servisaci stali.Tak co si mam o tom myslet.

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

Me nevadi ze to neni vw.Audi ma daleko lepsi kola nez vw.Tedy jako hezci.Tyhle jsou krasne.Me jen vadi ta znacka čína.Nic proti sikmookejm,ale nerad bych se dockal prvni diry a kolo v prdeli.Predtim jste mi radily abych se od ciny drzel dal a abych radeji koupil vw origo, a kdyz uz teda koupim jete origo a zjistim ze je to china tak je mi s toho zle.

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Kola Made in china

Příspěvek od jirkaR »

bych to zase tak hrozně neviděl ,pokud jsou rok staré tak si nemysli ,že před tebou by žádnou díru nevzal ,podívejse na ty naše silnice ,snažím se sebevíc ale občas nějakou vymetu
neřeš to :good: :drinks:
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola Made in china

Příspěvek od PlusOne »

Tady v diskuzi borec píše, že OEM kola na Audi se vyrábějí i v Číně:
http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabr ... plica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A pokud umíš německy, tady je k těm Abitosům diskuze:
http://www.motor-talk.de/forum/abitos-w ... 29326.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A potvrzují tam to, co je uvedeno v předchozím odkaze, Made in China, nicméně originál Audi. Výrobce Votex. Vůbec bych se jich nebál, budou lepší a pevnější než leckterá bláta typu RSW a podobné.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

Tak ti mockrat dekuju.Sice nemecky ani angl.neumim,tak jsem si moc nepocetl ale diky ze jsi mi je kladne ohodnotil.

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od Milhausman »

Ja uz myslel,ze mne zase zdrbes,ze zase resim kola jako minuly tyden.:-))

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od napster »

nejsem si jistej,jestli tkaovjehle vzor má origo nějaká audi na sobě. z jakýhho modelu maj být?
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola Made in china

Příspěvek od PlusOne »

napster píše:nejsem si jistej,jestli tkaovjehle vzor má origo nějaká audi na sobě. z jakýhho modelu maj být?
Zimní příplatková kola pro A4/A6 - jinak se jmenujou "Abitos (někdy seven arm)" a číslo je 8p0 071 496 e 666

http://www.audi-collection.com/Vehicle- ... os-16-inch" onclick="window.open(this.href);return false;


3Cčku docela padnou (i když jsou malé :-) )

Obrázek
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola Made in china

Příspěvek od napster »

nevim no. 15" máme na vozejku a tam sednou. ještě sednou na GII 15" ale na passata min 16" kola dle mě.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola Made in china

Příspěvek od PlusOne »

napster píše:nevim no. 15" máme na vozejku a tam sednou. ještě sednou na GII 15" ale na passata min 16" kola dle mě.
To jsou 16"...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“