subwoofer na radio gamma

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

subwoofer na radio gamma

Příspěvek od pohodarkajik »

zdravim, chtel bych dodelat subwoofer k radiu gamma a tak by me zajimalo, jak by to slo udelat, kdyz to radio ma vystup jen na repro, nejlepe bych neco takovyho http://aukro.cz/subwoofer-bose-avant-au ... 49006.html" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://aukro.cz/subwoofer-audi-a4-rok-2 ... 22806.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Primo do passata sem nic takovyho nenasel, delalo se to vubec ? Vim ze byla nejaka lepsi hudba, ale tu sem taky nesehnal, repro ve dverich mi staci, ale basy by to chtelo posilit a nechce se mi davat jiny radio nez origo

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od Hans76 »

Gamma má výstupy i pro zesilovač (žlutý MINI ISO konektor).
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od pohodarkajik »

myslim jak se tam pripojuje changer a telefon ? to me nenapadlo, takze tam by stacilo natahnout draty do wooferu a fungovalo by to ? samozrejme ze bych natahnul napajeni vooferu a taky by musel mit voofer svuj zesik ne? jestli to chapu spravne, ted jen jak to zapojit, mam tohle schema na gammu
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od Hans76 »

JJ, přesně tak. Changer je modrá část, maxidot+telefon+... zelená a výstupy na zesík ta žlutá.
zluta.png
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od pohodarkajik »

ok, tohle sem teda pochopil, ale ted jak pripojit ten voofer, mam ho pripojit na kostru a pak vsechny vystupy spojit a navist do vooferu? nebo staci jen jeden?

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od Wesni »

Nu ja nevim clovece ale woofer hraje jen nizky frekvence, takze budes jeste potrebovat nejakou vyhybku tak aby propoustela maximalni kmitocet jakej je max napsanej u wooferu.Napr ja mam JBL s hornim kmitoctem 470Hz.A nebo to vlastne muzes omezit dolni propusti na zesiku.Ale vyhybka bych rekl ze je lepsi.
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od DarkMaverick »

pohodarkajik píše:zdravim, chtel bych dodelat subwoofer k radiu gamma a tak by me zajimalo, jak by to slo udelat, kdyz to radio ma vystup jen na repro, nejlepe bych neco takovyho http://aukro.cz/subwoofer-bose-avant-au ... 49006.html" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://aukro.cz/subwoofer-audi-a4-rok-2 ... 22806.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Primo do passata sem nic takovyho nenasel, delalo se to vubec ? Vim ze byla nejaka lepsi hudba, ale tu sem taky nesehnal, repro ve dverich mi staci, ale basy by to chtelo posilit a nechce se mi davat jiny radio nez origo
a kam ty woofery jako chceš umístit...uvažoval jsem o tom i já a nevím, kam to ve variantu umístit?!
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoofer na radio gamma

Příspěvek od pohodarkajik »

napadlo me tam narvat neco z a6ky origo nebo a4ky, pak by jeste sel zadelat misto rezervy nebo do tech bocnich dvirek v kufru, kazdopadne mnoho mista tam opravdu neni

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“