Horší emise 16.16V

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Horší emise 16.16V

Příspěvek od Doctor Driver »

To nevím, ale jídlo vyrábí v chemičkách! :D Polodot mi nezlobí, ale tak mám určitě taky nějaké problémy, které si nechci připustit, už z důvodu finančního - to bych rovnou mohl to za co sem auto koupil znovu do něj narvat, aby bylo všechno 100% ;) Což sem si už vyzkoušel a nemá to pak cenu, když se auto nabourá nebo tak něco v konečný fázi :drinks:
Ale jako v Polsku je celkově všechno za lepší peníze - rozhodně bych se tam vydal, kdyby to bylo ve prospěch Golfika :smoke:

S těma emisema je to teda k vzteku, ale tak dokud ti nesvítí systém kontroly čistoty výfuk. plynů, tak máš ještě čas na výměnu lambdy ;) Až se rozsvítí, vyměnit, ale kamarád taxikář s tou kontrolkou najel už 50 tis. km sice převážně po městě, takže výkon asi moc neřeší a spotřebu zaplatí zákazník :mrgreen: Osobně jsem byl na emisích 1x v životě a už bych tam nikdy nejel, když jsem slyšel a viděl co tam ten "burgán" s tim motorem vyváděl, ho točil jako by měl pod zadkem |Gallardo :idea: Fakt nevím, co mu ten motor udělal (tenkrát sem měl tdi 66kw), ale pořád opakoval, že ho takhle drží dlouho na max. otáčky pro moje dobro, kdyby se mi seklo čerpadlo nebo co, tak sem mu odvětil - tak vyšlápnu spojku a zastavim ne :arrow: :mrgreen: Fakt ko*ot, takhle donekonečna ku*vit motor navíc naftovej, kterej otáčky příliš nemiluje, no upřímně ty nad_zdvihátka už po tomhle měření emisí nikdy cvakat nepřestaly ani po výměně oleje, tak sem je musel nakonec měnit, kvůli "technikovi" ; co je dodělal. Toho co tam byl po mě (tdi 81kw) tolik nepotrápil, pač jak dosáhl maxima otáček a chvíli ten plyn držel, tak mu turbína spadla do nouzáku a bylo po všem :tongue: :yahoo: Měl kliku no, narozdíl ode mě, že sem měl všechno v pořádku :/ Od té doby emise jedině tam kde lidi znám a umí se k autům chovat... máte ještě někdo podobnou zkušenost s Stk+E ?
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Horší emise 16.16V

Příspěvek od tomakecTD »

Já jdu na emise, nastartuju na volnoběh, dá do výfuku trubičku a je to všechno. :good: A naftu dělaj tak, že 2x rychle prošlápnout nad 4000 a to je vše.
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Horší emise 16.16V

Příspěvek od Doctor Driver »

Njn. tak to je taky výhoda, osobně na emise chodím jen s tou kartičkou :D vypíšou se průměrný hodnoty a jde se na stk. Tam už je to všechno až moc poctivý, ale zase má člověk jistotu, že má auto v dobrym stavu :potlesk:
Tak to mi asi úmyslně chtěl ten motor zničit! točil ho tam asi 15 minut a furt chvíli volnoběh a pak hned plnej kotel a takovou dobu co to držel na maximální otáčky, to by málokdo rozdejchal :baseball: Už sem se chystal ho z toho auta vytáhnout_fakt!
Nevím čím to bylo: jestli ty emise neseděly, nebo mi chtěl zničit auto, nebo se chtěl pomstít za někoho koho znam :!: :?: :arrow: byla to stanice hned kousek kde bydlim, tak je to možný, že závist byla veliká :rofl: Jinak ta Octávka hned po týhle drastický technický šla na dílnu kde se všechno překopalo co šlo, aby to mělo co nejlepší jízdní vlastnosti. |I tohle svědčí o kvalitě a výdrži TDi motorů 66kw AGR, ALH :) Neoddělá je ani rádoby "technik" s Itongem místo nohou a záslepkama místo uší a mozku :D
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Horší emise 16.16V

Příspěvek od maku »

tomakecTD píše:Co v Polsku?? Tam přehrávají soft nebo co? Levněji? :?:
A nejen to hold maji jine ceny nez unas v CR :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Horší emise 16.16V

Příspěvek od Doctor Driver »

Zjišťuju, že to auto má víc závad, než by bylo záhodno. Měl sem si vzít radšej toho Favorita :pleasantry:
VW Golf IV V6 4_MOTION

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“