Runflat pneu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
hawker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 16.01.2012 21:36
Bydliště: Nitra

Runflat pneu

Příspěvek od hawker »

Cawte klubaci,mam otazku ohladne tychto gum.
Mozem to nahodit na G5 ked nemam senzor tlaku.
V servise mi povedali,ze to neodporucaju davat,kvoli tvrdosti a ze vraj to musi byt zapisane v TP.
Co vy na to? Diky
VW Golf 5, 1.4, 55kW
VW GOLF 7, 123kW, 280Nm, Tornado red Sold
VW Passat B7 2.0TDI, 103kw

Uživatelský avatar
vasa245
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 16.12.2009 21:56

Re: Runflat pneu

Příspěvek od vasa245 »

Pokud by jsi chtel tyto pneumatiky tak urcite se senzorem tlaku. Protoze pokud pichnes a nemas senzor tak to ani nepoznas a za jizdy s defektem muzes jet max. rychlosti 80km/h.
Takze bez senzoru urcite ne-e. Podle me jsou zbytecne drahe a pokud ji poskodis (pichnes) musis ji vymenit neopravuji se.

Uživatelský avatar
Vadoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 11.02.2008 20:48
Bydliště: Tábor

Re: Runflat pneu

Příspěvek od Vadoho »

No a hlavně je docela sranda je obout.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Runflat pneu

Příspěvek od pino.t »

A taky jízdní vlastnosti jsou jiné. A určitě se nedá říct lepší.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Runflat pneu

Příspěvek od Žížal »

vasa245 píše:Pokud by jsi chtel tyto pneumatiky tak urcite se senzorem tlaku. Protoze pokud pichnes a nemas senzor tak to ani nepoznas a za jizdy s defektem muzes jet max. rychlosti 80km/h.
Takze bez senzoru urcite ne-e. Podle me jsou zbytecne drahe a pokud ji poskodis (pichnes) musis ji vymenit neopravuji se.
Z toho nedelej vedu - jezdim je na aute a to ze v nich chybi tlak poznas (pokud nejsi absolutni lampa), daleko s nima s defektem nedojedes a defekty se na nich opravuji prakticky stejne jako na normalnich gumach - prakticky overeno.
To ze se hur obouvaji (jelikoz si je nechavam obouvat tak mi to zily vubec netrha) je dane pevnejsi bocnici, ktera se stara o horsi jizdni vlastnosti, randal v aute a vetsi odolnost proti prorazeni na dire.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Runflat pneu

Příspěvek od Mára_VR6 »

ty vado, to tak často pícháš, že řešíš takový gumy :158: :laugh:

pro rejpaly, myslím píchání jako píchání a ne píchání jako píchání :!: :blush: :blush: :rofl:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vasa245
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 16.12.2009 21:56

Re: Runflat pneu

Příspěvek od vasa245 »

Žížal píše:
vasa245 píše:Pokud by jsi chtel tyto pneumatiky tak urcite se senzorem tlaku. Protoze pokud pichnes a nemas senzor tak to ani nepoznas a za jizdy s defektem muzes jet max. rychlosti 80km/h.
Takze bez senzoru urcite ne-e. Podle me jsou zbytecne drahe a pokud ji poskodis (pichnes) musis ji vymenit neopravuji se.
Z toho nedelej vedu - jezdim je na aute a to ze v nich chybi tlak poznas (pokud nejsi absolutni lampa), daleko s nima s defektem nedojedes a defekty se na nich opravuji prakticky stejne jako na normalnich gumach - prakticky overeno.
To ze se hur obouvaji (jelikoz si je nechavam obouvat tak mi to zily vubec netrha) je dane pevnejsi bocnici, ktera se stara o horsi jizdni vlastnosti, randal v aute a vetsi odolnost proti prorazeni na dire.
Ano obouvaji se normalne na kola bez senzoru s obycejnym ventylkem, ale to je zbytecne aby jsi proad obchazel auto jestli v kolech mas tlak ? A opravuji se normalne, ale bez papiru a zadny pneuservis se ti za to nezaruci :-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“