co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Příspěvek od morlog »

tak problem uniku vody vyresen praskla hadice a nevite co je to za hadici jak se jmenuje at vim co obednat ???? je to pravdepodobne hadice od topeni ta delsi
Přílohy
20120425_174751.jpg
Naposledy upravil(a) morlog dne 01.05.2012 08:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: co je to za hadici

Příspěvek od morlog »

hadice vymenena ale je tady problem dolejval jsem expancku na rysku max a po cca 30 min jizdy me zacala rvat ze me dosla voda zastavim otevru kapotu a expancka prazdna tak to chci dolejt a otevru vycko a strasne to zasicelo a zabublalo a voda vyletla na rysku kde je proble ted mam nalitej v chladicim okruhu pouze destylku ????

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co je to za hadici

Příspěvek od bik3r »

máš tam vzduch
GIII GTI 2.0 16V ABF

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Příspěvek od morlog »

uz by tam nemel byt vzduch ted by tam melo byt cca 6 litrú vody a expacka pri jizde se tak natlakuje ze vodu zatlaci vsechnu vodu do hadic a pri povoleni vicka voda vyleti zase spatky nemuze to byt ze vicko nefunguje ??? ze neupousti tlak. tlak tam vydzi prez celou noc poradte mi prosim ja uz jsem stoho celej nestastnej nejdrive me kuna prokousla tu hadici co je na vrchu a ted tohle porad a od te doby to takhle blbńe...

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Příspěvek od morlog »

a jeste jedna otazka.. da se prez vag zjistit jestli spina ventilator kdyz zapnu klimu tak jde ale jete se me nepovedlo aby se sam rozebeh jeste nikdy se me nepodarilo trochu prehrat auto ani o milimetr se me nepodarilo dat raficku a to sem to na volnobeh drzel u 3t a ani tuk ten diesl proste nejde prehrad nedari se

EDIT: skousel jsem mit vysroubovane vicko pri nastartovanem motoru a nic nikde nekouri z vejfuku a voda se ani nehla tudis to netlaci prez hlavu si mysli tak tak proc to tlak tlakuje nejak schanim vicko a nemuzu sehnat nemate nekdo navic ???

exotus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 30.03.2008 22:37

Re: co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Příspěvek od exotus »

Je to std. fce chladícího systému, dolívej vodu když to je studený a cca 1cm nad rysku maxima a po ohřátí a pro správnou funkci systému i natlakování se to ustálí na maxx a bude to ok...
A k větrákům: přez vag si můžeš max zkontrolovat teplotu motoru a termospínač na chladiči ne ale mělo by to spínat v rozmezí 103-106°C ale zase v závislosti na termospínači,počkej na kloudnej hyc a nějakou delší kolonu pak se ti to sepne :lol:
Mám kabel k cirkulárce 12.3 a jezdím v BMW

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: co je to za hadici ted tlak v chadici soustave

Příspěvek od morlog »

Tak dnes jsem si pucil vicko z pasata 81kw po chvilce jizdy me vyhazeloto vse co bylo navic v expancce a zastavilo se to na hladine max ale jak jsem dojel tak jsem to chcipnul a hned jsem otevrel kapotu a koulal.na hladinu kdsz jsem otevrel expancku twk se hladina zvedla cca o necelej cm. Ale to bude asi normalni hned po jizde co a mam tam poze destylku

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“