Spojka 1.9TDI 81KW

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
nRD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Spojka 1.9TDI 81KW

Příspěvek od nRD »

Zdravím, zajímalo by mě zda někdo jezdí-montoval-případně má zkušenosti s touto spojkou-setem. Jde mi hlavně o zkušenost s kvalitou setrváku ta cena se mi zdá nějak nízká, ale dá se sehnat samozřejmě i za dvojnásob to samý zboží. Popřípadě jestli není lepší dát tam tu dvouhmotu od sachse, ale i tam je ta cena nějak podezřele nízko...dík za rady a postřehy

valeo
http://www.hanza-autodily.cz/spojka-set ... 7/d-71161/" onclick="window.open(this.href);return false;

sachs
http://www.hanza-autodily.cz/spojka-set ... j/d-70651/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka 1.9TDI 81KW

Příspěvek od Tomášek »

to je web kterej patri SEBOvi, prodal toho tady a nejen tady uz mraky, takze bych se nebal od nej koupit.. sam sem od nej bral veci za par desytek tisic

Uživatelský avatar
nRD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka 1.9TDI 81KW

Příspěvek od nRD »

jj jen mě zaráží ta cena dvouhmoty všude ji mají skoro 2x dražší..tak jestli je to uplně to samý nebo jestli vyráběj ruzný stupně kvality

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka 1.9TDI 81KW

Příspěvek od Keflek »

sory za OT,ale musim...

Tomášek : precti si to po sobe a pak bez na hodinu do kouta :rofl:
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka 1.9TDI 81KW

Příspěvek od Tomášek »

Keflek myslis tu desytku? pokud jo, tak ja to tak pisu schvalne a da se rict celej zivot, nevim proc, ale je to tak no... jinak si nemyslim, ze sem uplnej debil, ale tohle je proste takovej zvyk, no :-D

jinak nRD - ty dily asi dou pres polsko, proto sou tak levny, ale nikdo te nenuti to kupovat, no, muzes to vzit v kelly za jednou tolik :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“