GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

vtuni píše:
jlauri píše:koukam ze ste tady parta spekulantu fakt, nikdo nepochopil ze nicim nevyhrozuju a nepohorsuju jen at se sam sicco prizna jak to bylo rozbity ....... a ty dacie snad i patri na jinej club nabo one vsichni maji takovej zajem :-D
spekulanti nespekulanti, ještě že si tady nestěžuješ, že jsi koupil auto s novýma polyuretanovejma silentblokama strongflex.. co stojí cca 5tis na auto, s novejma brzdama atd.. :fool:
prostě pochop že každý ojetý auto má něco... :roll:

jinak zájem je dost velkej, hlavně o dacia duster a dacia logan combi
hlavní ale je, ža mám 180kč za každý slovo "dacia" odeslaný z mojí IP adresy :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dacia dacia dacia dacia :taunt:
:D:D:D proč ne nové a navíc levné že si člověk místo jednoho golfa za 400 může koupit 4 renaulty za 100 :D:D a střídat je podle ročního obdobý :D:D


já jsem koupil za 89 000 a během 2 let jsem do toho dalších 60 000 dal :D kdybych si koupil dacii tak by se zacala sr*t možná až ted :)

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jlauri »

to je snad ale mezi nama a jak jinak mu to mam asi rict kdyz telefon hrdinsky nebral hm?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

a co by si s tebou asi tak povídal..??
jlauri: "hele prodal jsi mi sice o 50 tis levnějš auto, než se běžně pohybuje, ale není jak nový, vrat mi 30 tis..at ho mám levnějš o 80"
a Sicco: " jo jasně není problém, nechceš radši vrátit 50, kdyby náhodou ti u 8 let starýho auta třeba zreznul výfuk nebo odešlo servo....pro jistotu ti vrátím radši 80"

promiň, že to tak píšu ale už se probuď ze snu: už jsi byl někdy kupovat nějakej díl na vrakovišti..??
tam mají takovou cedulku:
"upozorňujeme zákazníky, že se jedná o použité zboží, na které nemůže být poskytnuta záruka, důrazně proto upozorňujeme zákazníky, aby nákup dobře zvážili, protože na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel, domáhání se tohoto,. je nejen v rozporu z občanským zákoníkem, ale taky ztráta vašeho i našeho času.
děkujeme za pochopení"


prostě ty můžeš být rád., že byl Sicco tak blbej, že ti vrátil těch 10 tis... :negative: pro
protože každej druhej by se na tebe vykašlal...

mě to prostě tady připadně jako klasika českej folklor, že si někdo koupil starou opici, a ted nemá na banány a veterináře...a hrozně se diví, že je opice po x letech nemocná


to to co se tady snažíme (marně) vysvětlit.. :idea:
je to, že auto je o prioritách, a o tom, co člověk chce :idea:

jestli se chce člověk za 160tis přesouvat z místa a do místa b.. a nemít žádný starosti, tak at si koupí nový auto v tehle cenove kategorii a bude mít 100% klid.. a záruku :wink: dacia dacia dacia (zase pětikilo doma :mrgreen: )

..pokud si holt chce někdo vozit zadek v 200PS autě.. s climatronicem 4 bagama atd.. tak si bud musí bud sáhnout daleko hlouběji do kapsy (což je kolikrát nad možnosti lidí, co to chtějí) , nebo počítat s případnejma problémama, který sice může více či méně eliminovat důkladnou prohlídkou před případnou koupí, ale nikdy je nemůže vyloučit
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od hony... »

a já si vtuni řikal kde bereš prachy na auta ana chlast a ono je to propagací dacie :rofl:
ale v tomhle s v tunim souhlasim žádný ojetý auto nebude nikdy 100% leda pokud bude mít generálku od šroubku ale to by tě zas to auto nestálo 155tis.. místo toho abys byl rád že auto má milion novejch věcí si tu akorát stěžuješ a házíš na sicca špínu..a dával ti k tomu i ty zimáky? nebo ne? podepsal si smlouvu kde bylo uvedeno že si seznámen se stavem vozu? a přečet sis siccův topic?
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od hony... »

a navíc máš to v blbý sekci... od toho je tu black and white list :!:
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

jenže black and white list je v tomhle případě trošku zcestnej...

nebo si myslíš že tam napíše:
BLACK SICCO:
prodal mi auto o 50 tis levnějš , než se běžně pohybuje,s novýma brzdama, silentblokama, a spoustou jinech věcí.. sice jsem si to auto vůbec neprohldíl,ale v servise, kam jsem ho zavezl, mi ho domrdali, jak mohli, ale sicco mi vrátil jen 10 tis..ale ti odborníci, co ho domrdali, si řekli 30..
takže bLACK pro sicca protože neposkytl narozdíl od dacie pětiletou záruku na 8 let starý auto....s

nechci nikoho soudit neznám jlauri-ho..a nevím kolik mu je... ani nic o něm
ale tohle mi připadne přesně ten případ, kdy si hošánek okolo 21-22 let chce koupit "nadupanou káru" půjčí si od rodičů, od babičky atd.. pak přijede domů s 10 let starým golfem a otec ho zfackuje, že si za tolik peněz koupil debilního deset let staýho golfa, s debilně velkým motorem, co má drahou pojistku a moc žere,
když za stejnou cenu mohl mít novou dacii sandero nebo fobii junior .. se zárukou atd...nízkou pojistkou a že 1,2 žere o hodně míň.....

tímhle se nechci nikoho dotknout, jak jsem psal, zúčastněné strany neznám, ale už mi není 20 a s tímhle už jsem se párkrát setkal,. :roll: .. že přijede tatínek do autobazaru a chce za synka odstoupit od kupní smlouvy.. jako že to auto vrátí a myslí si,. že mu bazar vrátí všechny peníze a v klidu si auto vezme z5 atd...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

vtuni píše:jenže black and white list je v tomhle případě trošku zcestnej...

nebo si myslíš že tam napíše:
BLACK SICCO:
prodal mi auto o 50 tis levnějš , než se běžně pohybuje,s novýma brzdama, silentblokama, a spoustou jinech věcí.. sice jsem si to auto vůbec neprohldíl,ale v servise, kam jsem ho zavezl, mi ho domrdali, jak mohli, ale sicco mi vrátil jen 10 tis..ale ti odborníci, co ho domrdali, si řekli 30..
takže bLACK pro sicca protože neposkytl narozdíl od dacie pětiletou záruku na 8 let starý auto....
:D:D:D:D::D:D DACIE

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

vladaso píše: DACIE
snažíš se marně..nic ti nepošlu. :tongue: .ale mě stačí ted kliknout citovat.. a je to doma :laugh: :laugh: :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

vtuni píše:jenže black and white list je v tomhle případě trošku zcestnej...

nebo si myslíš že tam napíše:
BLACK SICCO:
prodal mi auto o 50 tis levnějš , než se běžně pohybuje,s novýma brzdama, silentblokama, a spoustou jinech věcí.. sice jsem si to auto vůbec neprohldíl,ale v servise, kam jsem ho zavezl, mi ho domrdali, jak mohli, ale sicco mi vrátil jen 10 tis..ale ti odborníci, co ho domrdali, si řekli 30..
takže bLACK pro sicca protože neposkytl narozdíl od dacie pětiletou záruku na 8 let starý auto....s

nechci nikoho soudit neznám jlauri-ho..a nevím kolik mu je... ani nic o něm
ale tohle mi připadne přesně ten případ, kdy si hošánek okolo 21-22 let chce koupit "nadupanou káru" půjčí si od rodičů, od babičky atd.. pak přijede domů s 10 let starým golfem a otec ho zfackuje, že si za tolik peněz koupil debilního deset let staýho golfa, s debilně velkým motorem, co má drahou pojistku a moc žere,
když za stejnou cenu mohl mít novou dacii sandero nebo fobii junior .. se zárukou atd...nízkou pojistkou a že 1,2 žere o hodně míň.....

tímhle se nechci nikoho dotknout, jak jsem psal, zúčastněné strany neznám, ale už mi není 20 a s tímhle už jsem se párkrát setkal,. :roll: .. že přijede tatínek do autobazaru a chce za synka odstoupit od kupní smlouvy.. jako že to auto vrátí a myslí si,. že mu bazar vrátí všechny peníze a v klidu si auto vezme z5 atd...
Tak to nejspíše bude. Já jsem sice koupil za vlastní ale když odešla přístrojovka a našel jsem přestříhané kabely tak to bylo hned jasné že se v tom někdo vrtal a že jsem udělal chybu ale ani ve snu by mě nenapadlo ten bazar žalovat nebo nějak poškozovat. Prostě chybama se člověk učí

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

vtuni píše:
vladaso píše: DACIE
snažíš se marně..nic ti nepošlu. :tongue: .ale mě stačí ted kliknout citovat.. a je to doma :laugh: :laugh: :laugh:
Mě to je jedno hlavně že mě to pobavilo :D

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jurod »

Já myslím, že je to asi zbytečný dál řešit, já osobně nikdy to auto neviděl a i kdybych ho viděl, tak asi nepoznám že bylo bouraný někde před domem... což by mně pak asi nasralo, ne asi ale určitě... "pokud by mi to prodávající zatajil." Já tam ale nebyl, takže nemůžu nikoho soudit... tady je stejně větší problém podle toho co psal jlauri s tím, že teče motor a to se poznat dá...

Spíš by mně zajímalo "jlauri" jestli jsi to už odstranil a co to tedy nakonec bylo?
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od ace_rimmer »

Moc lidí co si koupilo ojeté auto a nestálo ho další prachy navíc asi nebude, to možná po dědečkovi, kterej jezdil jen každou neděli do kostela a na rohlíky. Já jsem bral auto za 80 když se prodávaly běžně za 130, bylo to z AAA (podotýkám, že s AAA jsem měl předchozí zkušenosti bez problémů a hlavně kvůli garanci původu, proto odtud). Tvářili se, že auto je v naprostém pořádku, mně bylo jasné, že v něm něco bude, ale na kosmetiku na kastli jsem kašlal, chyběl čudlík na zámku kapoty, nešlo stahovat zadní okno, vibrovaly přední kotouče a podobné prkotiny. Ukecal jsem na to trojku dolů + poukaz na 30procentní slevu na nákup náhr. dílů a relativně spokojeně jsem odjel. A pak to začlo, to že zadní tlumič byl total v háji jsem si mohl všimnout už tam, moje chyba, ale klimakompresor v háji (kupoval jsem v mrazu, kompresor nesepne,neotestuješ), chladič byl zalepený sračkou pro vytěsnění, díra jak do (|), zámek řidiče klasika mikrospínače, nešlo vnitřní osvětlení, prasklé svody, silentbloky kaput atd. Nasypal jsem do toho ve výsledku dalších bezmála 50. Jenže ve výsledku jsem na 130 za které se prodávaly ty tzv. top stavy a "jen sednout a jezdit" :mrgreen: ,ale tady vím že to tam mám a ne že mi to někdo naslibuje a za půl roku to budu muset stejně vyměnit, protože kecal. Jestliže jsi bral auto o 50 levněji než běžně, tak sis měl 50 schovat na opravy a dodělávky. Nechápu lidi co si koupí levnější ojetinu a myslí si, že udělali výhodný kup a nic už do toho auta nepoleze. :fool: taky jsem se kopal do hlavy, že jsem hned nepřišel na špatný tlumič, prasklé svody, světlo v interiéru, ale nelezl bych za prodávajícím, ať to vyřeší, je to jen a jen moje chyba.

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od tomakecTD »

:roll: Já vrazil do auta 25tis po tom, co jsem ho koupil. Ale s tím sem počítal a věděl sem závady. Nebyly to žádný nutný opravy, to sice ne, ale přece
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od hony... »

vtuni :ale tady toho taky moc nevyřeší...

to že je bouraný sicco vědět nemusel a jestli to neni uvedený ve smlouvě jako nebouraný nebo v inzerátu tak si nemáš na co stěžovat.... prostě sis koupil ojetý auto za výhodnou cenu slušnou výbavou a dobrym technickym stavu a že ti to u vás někde v garáži nějaký rádoby opraváři pokurvili za to sico nemůže.. když jim to dáš na opravu a je to stejný jak předti tak je asi někde chyba...nehledě na to že to stálo balík....za kterej jak vtuni psal byl motor celej novej...
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od maku »

Taky jsem po koupi auta do neho vrazil uz cca 8tis. hold je problem kupujiciho jak si auto neprojde i zespoda, nebo jak spoleha jen na slova prodavajiciho, tim se nechci nikoho zastavat.
Priklad: Znamy prodal bourane auto do bazaru v OV (nebudu radeji menovat bazar) po tydnu tam poslal kamose, aby se mrknul jak je natom jeho auto a bylo napsano na tom listku v aute, ze nikdy nebourane 1 majitel ( ikdyz byl uz asi 4 majitel) stoceno o cca 160tis. No a pak si vyber a jeste ktomu davali garanci na pravost km :laugh:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“