Podivné chování po dešti

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

stasaj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 09.05.2012 18:51

Re: Podivné chování po dešti

Příspěvek od stasaj »

Můžu poprosit o schéma nebo foto, kde se ty odtokové kanálky nacházejí u Passata B5,5? Když jsem se podíval, tak mi v místech pod posilovačem stála voda a tak jsem prstem prosšťouchnul ten kanálek a voda odtekla..ale další jsem nikde nenašel...kde všude tedy ty kanálky jsou?

pak bych se chtěl zeptat, jak mám postupovat, abych vysušil ten mokrý koberec v místech u ridiče a za řidičem + komfortku...nějak se mi to nechce sušit fénem několik hodin :-) má někdo nějaké lepší řešení? díky

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivné chování po dešti

Příspěvek od luk.ass »

co já vím,tak jeden odtok je pod baterkou a druhej pod posilovačem brzd.o dalších nevím,jeden byl ucpanej,prošťouchnul jsem ho a nemám problém.koberečky jsem nikdy nevysoušel,když bylo mokro,tak jsem pouštěl topení i na nohy (vysoušel se tím i kobereček).pokud ti protýká přes gumu u dveří tak si skus třeba doštelovat dveře (mě to pomohlo).
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

stasaj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 09.05.2012 18:51

Re: Podivné chování po dešti

Příspěvek od stasaj »

no je fakt, že koberec už pomalu schne, ale chtěl jsem to trochu vysušit kvůli té komfortní řídící jednotkce, co je pod tím kobercem...doufám, že už mi tam nebude zatékat jinudy...zkusím auto spláchnout pořádně na vapce a uvidíme, jestli bude koberec zas mokrej...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“