Radio gamma a vymena baterie

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od maku »

Presne jak pise delong pokud mas v G4 orginal priparavu tak neni potreba neco prehazovat staci nacvaknout radio zadat kod a hrajes pokud to tak nejde tak je neco s radiem a nicim to neovlivnis. Pokud mas moznost vyzkouset v jinem VW tak ho vyzkousej, ale problem vidim v samotnem radiu.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 26.04.2011 20:35

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od tomto »

musím vyzkoušet pripojit 12v na pin č 5 to jsem ještě nezkoušel. To by mohlo být ono. V autě bylo připojeno neorigo rádio, takže někdo přehodil piny.

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od maku »

Tak to potom asi jo, dej vedet jak jsi dopadnul.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 26.04.2011 20:35

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od tomto »

takže, zapojil jsem na pin 5 +12V a radio naběhlo bez problému.....při zadávání kodu jsem si nebyl jisty cim se potvrzuje. Nejprve jsem potvrdil pomoci cislice 5, to nebylo ono, pak pravou šipkou doprava, taky nic. Teď už mi zbývá jeden pokus, protože na dislpleji mi to píše "2 safe". proto jsem se chtěl zeptat tady na foru abych měl 100% jistotu. Mělo by se to potvrdit pomocí kolébkového tlačítka vlevo (šipka doprava), je to tak? Víte to někdo na jistotu?

díky :-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od majrek001 »

já to teda pokaždý potvrzova tou pravou kolébkou a to šipkou doprava, ale musíš to držet (tak 3-4s) pak jako by blikne display a naskočí radio a už to můžeš pustit.. a teď mi to najede už i bez zadání kódu když odpojím baterku a když naskočí safe tak párkrát máčknu na FM případně jednou zapnu/vypnu znovu FM a naskočí rádio, ale ty raději zadej kód když máš poslední pokus (gammaV tam původně nebyla)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

tomto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 26.04.2011 20:35

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od tomto »

takže potvrzoval jsem levým kolébkovým tlačítkem (šipka doprava). Rádio se mi povedlo zablokovat, takže jsem nechal hodinu zapnuté, pak zadal kód a všechno bylo OK.

Uživatelský avatar
kuba.gti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 05.01.2008 14:26
Bydliště: Ostrava

Re: Radio gamma a vymena baterie

Příspěvek od kuba.gti »

Ahoj, mě to píše PHONE SAFE, na mačkání ani přidržení žádného tlačítka nereaguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“