Sharan VR6 zvuk studeného motoru

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
devastator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.04.2012 10:06
Bydliště: Hlučín

Sharan VR6 zvuk studeného motoru

Příspěvek od devastator »

Zdravím, tak jak bych začal? Koupil jsem sharan VR6 (nevím jestli dobrá volba motoru) trápí mě zvuk který motor vydává za studena asi cca5-10 min ještě než začnu chci napsat že nejsem lajk mám 15 letou praxi jako mechanik ale možná s pohodlnosti píšu sem jestli náhodou....začnu tím že jsem na motoru vyměnil komplet rozvody a spojku na rozvodech byla prasklá lišta ale ten zvuk to dělalo i předtím i potom krom rachotění volného řetězu,doufal jsem že zvuk zmizí ale nezmizel k popisu toho zvuku není to rachotění spíše takoví kvíliví zvuk který s přidáním plynu narůstá s postupným zahříváním mizí a motor jenom šveholí není to dmychadlo přidávaného vzduchu do sání i když vypne,zvuk stale trvá, jde to někde z prostřed motoru nebo zezadu,řemen to není,nemám na to čas (kovářova kobyla......) ani chuť trvalo mi 14 dní než jsem vyměnil spojku a rozvody na co jsem šáhl to se zlomilo (plast. trubky) třikrát mi objednaly špatné věci,gufera manžety poloos atd atd no sodoma nikdo o tom motoru moc neví tak doufám že se tady najde někdo kdo ho zná jak svoje boty ,díky za reakce k tématu.

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sharan VR6 zvuk studeného motoru

Příspěvek od Dejv01 »

asi by to chtělo audionahrávku :-)

devastator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.04.2012 10:06
Bydliště: Hlučín

Re: Sharan VR6 zvuk studeného motoru

Příspěvek od devastator »

Už jsem myslel že je tady profesní mrtvo :-) nahrávku dodám co nejdřív špíše video dám to na youtube a sem odkaz jinak nevím jak bych to udělal

devastator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.04.2012 10:06
Bydliště: Hlučín

Re: Sharan VR6 zvuk studeného motoru

Příspěvek od devastator »

Takže po nějaké odmlce jsem se konečně dohrabal k mému zvuku :lol: zkoušel jsem to nahrávat ale kvalita byla nanic zhodou okolností jsem ale našel ten zvuk na youtube takže sem dávám odkaz. Zvuk je naprosto totožný po zahřátí motoru zmizí je to ale dost rychlé cca 3-5 min a je pryč dělá to i po odpojení řemene příslušenství mám podezření na ol. čerpadlo vanu jsem měl dole vypadá nepoškozeně a sítko se zdá čisté ale je tam prd vidět Na tom videu se to oběví po přidání plynu. http://www.youtube.com/watch?v=7kMzIeBm ... re=mh_lolz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“