Touareg problémy začínají

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
bacul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Touareg problémy začínají

Příspěvek od bacul »

Zdar chlapi.
Koupil jsem turka a po cca 10tkm po měsíci a půl se začíná nějak sypat.Začalo mi z ničeho nic něco hučet jako by se točilo někde něco na sucho,ale oleje je všude dost. jde to od přední nápravy, ale možná i rozvodovky. Nevím.
Dále mi začíná stávkovat elektrika, tažné nejde vůbec žádná komunikace s modulem a dnes mi do konce přestala blikat pravá strana jen zrcátko bliká.Píše to zkrat na kostru zadního světla,ale tam je vše ok a nějaký zátěžový modul.
Vzhledem k tomu že tažné potřebuju a blikat taky jsem v koncích pojistky ok žárovky ok tak asi půjde pod kudlu.
Nebo jsou ještě někde schované pojisky než v bocích palubovky?

Prosím tedy o rady postřehy a td..

Jinak jsem v tom už skoro za 50.000kč v údržbě pro info příp. zájemců o tento vůz..:-).A dalších 50000 za facelift :-)
RRadim 608557734

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od vrbic »

r.v. ? motor ? najeté km ? první majitel ? vzduch ? automat ? původ ? Ono to totiž všechno souvysí se vším a od toho se ta údržba odvyjí. Přeju hodně štěstí !

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Touareg problémy začínají

Příspěvek od PistaCZ »

Hučení bychtipoval na ložisko

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od pogy14 »

A ktoré ? U Touarega by Ťa tipovanie vyšlo draho. Já mám tiež podobný problém, počujem podobný zvuk od prednej nápravy, ale zatial to nikto nevedel identifikovať, dá sa postupne vymienať len či to ako zákaznik znešieš finančne.

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Touareg problémy začínají

Příspěvek od PistaCZ »

Lozisko vetsinou poznas i tak kdyz zvednes auto na hever nebo zvedal a na neutral prijdes ke kolu a rucne s nim zatocis tak v tom kole to lozisko vetsinou chrasti.. Ale nekde v servise by ti s timto meli poradit. U me to tak delali. I kdyz popravde mi rekli ze kdyz uz se to dela tak radsi udelat obe pokud to je lozisko. Muze se ti totiz klidne stat ze ti udelaj jedno, odjedes a za 2 mesice jsi tam treba s druhym....

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od pogy14 »

Práve v tom je problém, keď je auto na dviháku, tak to nie je počuť, bol som s tým v jednom servise a kontrolovali mi ložiská na kolesách - ok, ložiská na prednom difáku - ok, olej v prednom difáku tak isto nebol špinavý z toho, že by sa tam niečo dralo. Robí to hlavne keď pridám plyn alebo keď brzdím, ak sa snažim len udržať rýchlosť tak to stíchne, asi počkám kým sa tam niečo načisto pokazí, dúfam, že budem blízko domu. :(

lubos2805
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 22.04.2012 22:02

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od lubos2805 »

Ahojte chalani.Mam turka tyzd en(3,2 benzin, r.v.2003, 220ps) a nemozem ho nejako nastartovat. Vecer som v pohode na nom behal a rano nic. Kontrolky sa rozsvietia ale nastortova t nechce. Mam tam metasystem a ta mala krabicka co je za oknom a pri zatknutom aute blika sa rozvieti cervene svetielko a nastartovat nechce. Tam je aj imobilizer a myslim ze to budetym.Nemate s tymniekto skusenost? Nepojde to nejako obist? Dakujem

Uživatelský avatar
bacul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od bacul »

Tak že postřehy.
Elektrika vyřešena nějak samo to začalo fungovat po nacvakání kabelu tažného zař přímo na světla. Funguje na 1 krom mlhovky ta se mi nechtěla hledat ve svazku.

Jinak hučení se po dalších cca 6000km nezměnilo jen možná je ostřejší počkáme až se to
projeví.
RRadim 608557734

Uživatelský avatar
bacul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg problémy začínají

Příspěvek od bacul »

Najeto dalších 5000km a zvuk se nemění pomalu si zvykám, ale dobrý pocit z toho nemám.
RRadim 608557734

Odpovědět

Zpět na „Touareg“