dodelani lamPICEK do dveri

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od lukasko144 »

Tak si to zvladol.. Bolo treba aj nejake ine piny, alebo len tie co si mal odo mna pripravene?
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od Palko »

Měl jsem nachystanou kabeláž od lampiček, do štekru jednotky předních dveří a sloupku zadních jsem si objednal orig piny s káblíkem. Ale tvé konektory se určitě budou hodit k jiným akcím, hlavně jsem rád že byl čas to namontovat, při té příležitosti jsem se pustil i do OPS, kabeláž mám nataženou až ke gateway, zbývá jen napojit a překódovat.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
George88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od George88 »

ahoj, muzete mi nekdo poradit ve predu ve dverich mam 32 konektor pin 1,2 jsem pripojil ale nesviti, na dverich u ridice uz ty piny jsou obsazene. nevite nekdo kam to mam pripojit? diky nakodovane to mam.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od pásovec »

Pin 1,2 jsou v lampicce podle me... Poradne prostuduj navod ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
George88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od George88 »

tak uz to sviti, jak predek tak zadek, stacilo jen prohodit piny mezi sebou, diky uzivateli pasovec za nakodovani a sundani tapecu, a uzivateli lukasko144 za lapicky.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od pásovec »

Tak sláva! Hlavně, že jedou včechny. Teď doufám okamžitě začneš řešit osvětlení všech nohou ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
George88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od George88 »

no ted uz jen natahnu folie na zadni skla kdyz mam sundanej tapec a koncim, nechci znova prozit ty nervy. podivam se na ten navod a kdyz se bude muset rozebrat pul auta tak se na to vyprdnu

Uživatelský avatar
slicho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2009 12:01
Bydliště: Košice

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od slicho »

zdravim pani...

mal by som dotaz... neviem tu najst ten navod na dorobenie lampiciek do dveri, ma to byt od alexa, nemohli by ste sem niekto dat link na ten navod prosim? velmi by mi to pomohlo...

dakujem :)
Slicho

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od s0ny »

Přední:
http://www.daniundalex.de/cms_neu/index.php?page=150" onclick="window.open(this.href);return false;

Zadní:
http://www.daniundalex.de/cms_neu/index.php?page=151" onclick="window.open(this.href);return false;

jvavrusk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.02.2011 15:50

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od jvavrusk »

Panove, lampicky tam mam(vcetne zarovek),ale nesviti. Zkousel to borec pres VAG a podarilo se jen rosvitit predek,ale stejne nefunguje. Zadnou chybu to nehlásí. Nevite co s tim? Moc dik za radu!

speedevil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.01.2011 18:03

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od speedevil »

Ahoj,
Potřeboval bych od Vás menší radu...Připojuju lampičky do dveří a po nakódování(+00064)do každé dveřní jednotky mi funguje pouze předek.Vzadu mám ten starší 18ti pinový konektor a podle návodu od Alexe mám obsadit piny 4 a 14,ty jsou volné tak jsem je obsadil.Nicméně po nakódování(LZ dveře 0000145+00064=0000209)mi diagnostika píše chybu-přerušené el.vedení.Neví náhodou někdo,kde dělám chybu?Mám rv.10/2006 a tudíž by postup měl být správný,dělám to druhý den a už si nevím rady,prostě tam nejde štáva.Jaké piny obsadit na B sloupku u toho staršího modelu,kde se musí kódovat komfortní jednotka?To je jediné řešení co mě napadá,že mám ten starší model a proto ta chyba přerušené el.vedení.Nebo lze obsadit i jiné piny na tom 18ti pin.konektoru?Moc děkuju za případnou radu...

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od macko25 »

ak by niekto potreboval mam na predaj 4ks lampiciek do dveri fungel nove zabalene niky nepouzite....
Cena 12€ ks plus posta....

speedevil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.01.2011 18:03

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od speedevil »

Vyřešeno...

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od cernytdi »

no to jsme radi ........

Uživatelský avatar
soptiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 07.01.2012 22:32
Bydliště: Mělník

Re: dodelani lamPICEK do dveri

Příspěvek od soptiik »

speedevil píše:Vyřešeno...
Ale jak?? Rozepiš se :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“