Zapojení rádia

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

zdenyb5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 02.08.2011 19:47

Zapojení rádia

Příspěvek od zdenyb5 »

Přeji hezký den, předělal sem rádio a mám pár dotazů:
1. K čemu pak je bílo modrý kabel v Iso konektoru auta?
2.prodali mi k rádiu nějaký budič signálu(nikoli zesilovač), bez tohoto prý nic nenaladím, zapojil jsem ho do pozice 5 v nákresu, u kabeláže od rádia spojuje kabel označený jako Remote. Učinil jsem správně?
3. od rádia vede ještě jeden nezapojený kabel v Iso konektoru označený jako Remote On, k čemu mi poslouží tento kabel?
4. jde zapnout orig. rádio bez klíče v zapalování?
Předem mnohokrát děkuji
Přílohy
1.jpg
1.jpg (17.35 KiB) Zobrazeno 3364 x
2.jpg
2.jpg (8.2 KiB) Zobrazeno 3364 x

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od tornado1 »

bílo modrý je signál rychlosti - GALA, anténu jsi zapojil správně, remote on je spínání zesilovače, origo radio lze zapnout bez klíče v zapalování
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od DarkMaverick »

tornado1 píše:bílo modrý je signál rychlosti - GALA, anténu jsi zapojil správně, remote on je spínání zesilovače, origo radio lze zapnout bez klíče v zapalování
souhlas
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

Ahoj měl bych dotaz koupil jsem si nové autoradio 2din Pioneer, ale při výměně nastal menší problém jelikož jsem zjistil že k rádiu připojím jen svorku s napájením apod ale nepřipojím svorku s reprem,v autě mám zabudovaný origo zesilovač tak jsem si sehnal propojku iso konektoru ale při koupi mě prodejce upozornil an to že nemůž utakhle jednoduše zapojit že jak mile připojim vysokofrekvenční kabely k signálnímu který vedou k zesilovačí že odpálim zesík popřípadě radio nebo repro nicméně jsem si propojku vzal ale zatím jsem to nezkoušel může mě někdo poradit jak to zapojit popřípadě mohu něco nafotit.Moc se v tomhle nevyznám tak budu rád za každou radu
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

Nikdo nic scháním kabel který má nakonci 4 cinche a na druhým konci svorku která pasuje do žluté svorky která vede od rádia k originálnímu zesilovači neví někdo kde se tá dá sehnat?
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od polkyk »

přivtírnu se se svým dotazem ohledně rádia, když si vypálim na CD MP3 skladby, tak mi to neukazuje na maxidotu název ale jen ... TRACK ... a FILE a číslo dycky, ale ne název ??? kdybych měl origo CD s písníčkama, tak myslíte, že by to psalo ??? omlouvám se za dotaz "mimo mísu" ale nechtěl jsem zakládat další téma
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Uživatelský avatar
ejkie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 25.07.2011 16:48

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od ejkie »

polkyk píše:přivtírnu se se svým dotazem ohledně rádia, když si vypálim na CD MP3 skladby, tak mi to neukazuje na maxidotu název ale jen ... TRACK ... a FILE a číslo dycky, ale ne název ??? kdybych měl origo CD s písníčkama, tak myslíte, že by to psalo ??? omlouvám se za dotaz "mimo mísu" ale nechtěl jsem zakládat další téma
Zkusil bych "otagovat" jednotlivé hudební soubory. Říka se tomu ID3 (http://cs.wikipedia.org/wiki/ID3_tag" onclick="window.open(this.href);return false;). Tuto informaci nese každý mp3 soubor a jsou v něm různé věci jako Autor, žánr apod.. Vyvarovat se diakritice!
ACJC.CZ - Servis všech značek + autorizovaný prodej ŠKODA.

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od polkyk »

mrknu na to, ale zajimavy je, ze na radiu to je v pohode a na maxu nic =(
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

To nikdo nedával neorigo rádio do passata se zabudovaným zesíkem? :-(
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od polkyk »

Thomasonn píše:To nikdo nedával neorigo rádio do passata se zabudovaným zesíkem? :-(
ja to delal na A4 a vyresil sem to navstevou audio a hifi shopu, kde jsem zklusel nekolik redukci a nakonec ta ktera fungovala tak, jak ma sem koupil... V audince bylo zadni repro reseno pres aktivni zesilovac, proto to sr*ni s tim .... Skus to taky talhle
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

Tak po několika neúspěšných návštěvách v hifi shopech jsem stále nic nezjistil proto zkouším znova jelikož m ito neustále vrtá hlavou protože origo zesilovače má kde jakej passat, golf atd, vím že většina neorigo rádii má výstup na tuto koncovku přímo na rádii. Potřebuju nějakým způsobem spojit tu žloutou svorku která vede k zesilovači s rádiem.Předem díky za nápady
Přílohy
Fotografie0868.jpg
Fotografie0869.jpg
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od polkyk »

budeš nejspíš potřebovat redukci na aktivní repro ... pokud se mýlím, ať mě odborníci opraví
http://www.soundshop.cz/3707-active-sys ... repro.html
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od tornado1 »

musíš to napojit na výstupy pro zesilovač - cinche
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

Právě to jsem už zjistil taky že to musim napojit na cinche ale hledal jsem příslušnou propojku díky za odkaz podle toho to vypadá že by to mohlo být to co potřebuji
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od polkyk »

proto ja byl v krame, narazil jsem na ochotneho chlapika a zkousel sem mozne i nemozne, nez to fungovalo tak, jak sem chtel =) pokud to je origo zesilovac, musis mit redukci na aktivni repro .... Je jich ale zase nekolik typu ... A zkouset to pokus - omyl neni zrovna levny ...
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“