Naklápění xenonů

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Naklápění xenonů

Příspěvek od Lee-haney »

Čau lidi.Měl bych takový zoufalý dotaz.Mám koupenou vw caddy 06 kde byly dodělány xenony.Světla jsou originál xenony.Problém je že tam nemám senzor na nápravách na naklápění.Mám jít na stk a to by mohl být dosti velký problém.
Můj dotaz tedy je zda se dá to naklápění udělat na manuální kolečko místo na senzor.Motorky naklápění by ve světlu měly být,ale nejsou na nic připojené,protože původní světla byla klasika na kolečko.Někde na škoda forum jsem četl že to týpek normal napojil na to manuální kolečko.Psal tam něco ve smyslu že ty světla potřebují z 10pinu jen 8 nebo tak něco.
Nemá s tím někdo zkušenost?Jde mi o to že kdybych měl nechat dodělat to naklápění na senzor na nápravě tak to stojí balík a navíc jsem se tohle dozvěděl pozdě a tak mám vražedně málo času na vyřešení problému.
Abych to teda shrnul.
Dá se naklápění xenonů udělat na manuální kolečko a zda když by to teda šlo tak jestli to projde na stk.
Předem děkuju za případné odpovědi.
U tohohle auta jsem to nepotřeboval,protože večer či v noci prakticky nejezdím a auto nebývá naloženo tak že by světla svítila nahoru a oslňovala(na jízdu ve dne mám denní svícení).Jde mi hlavně o to stk :roll:

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od yessmen »

Bohužel.. dle práva pokud jsou v autě xenony nesmí být naklápěcí kolečko, ale automatika.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od tornado1 »

dodělat naklápění lze bez problémů..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Lee-haney »

Díky za odpovědi.No musím to nějak pořešit.Chci se zeptat nemáte někdo zkušenost s tímhle výrobkem? http://www.xenony-zlin.cz/xenony/naklap ... t-fshl-cls" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestli to opravdu funguje a nebo je to jen nějaká levná náhražka krátkého trvání.Přijde mi že montáž tohohle by nemuselo být tak složité.

Uživatelský avatar
Dravec 2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 11.07.2011 21:15
Bydliště: Tábor

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Dravec 2 »

Naklápění FHLS je dobrá náhražka. Měl jsem to před dvěma lety na Captive SUV a byl jsem spokojen.
Je třeba, ale často čistit čidla jinak to nefunguje.
VW passat 2.0Tdi r.2012
VW Tiguan 1.4TSi r.2013

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Lee-haney »

Dravec 2 píše:Naklápění FHLS je dobrá náhražka. Měl jsem to před dvěma lety na Captive SUV a byl jsem spokojen.
Je třeba, ale často čistit čidla jinak to nefunguje.
No počítám že když jsi měl Suv že jsi s ním jezdil i polňačky atd.Takže tam to zasvinění bude asi častější.Já však jezdím vyloženě jen cesty tak by to snad nemusel být až takový problém.Jinak ještě bych měl na tebe dotaz.Ten výrobek stačí nainstalovat-počítám že je tam návod přesné instalace.Musí se k tomu dokupovat řídící jednotka a jít na diagnostiku a nebo to prostě funguje samo o sobě?
Jinak při instalaci jsi vedl ten kabel venkem auta,tedy podvozkem a nebo jsi ho zaustil vnitřkem auta?
Ještě musím zjistit jaké motorky jsou v těch světlech,páč ty jednotky se dělají pro dva druhy motorků,ale co jsem pochopil tak original xenony by měly udajně mít krokové motorky tak snad uvidím.
Ptám se asi jak jelito,ale já jsem ohledně auta fakt amatér.:)

Uživatelský avatar
Dravec 2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 11.07.2011 21:15
Bydliště: Tábor

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Dravec 2 »

Instalace je jednoduchá a návod je součástí zařízení. Já jsem měl světla předělané na xenony a výbojky D2S. Ve světlech jsem měl servo-motorky. Odpojil jsem ovládání náklonu světel na kolečku a připojil na FSHL SERVO. Krabičku jsem nainstaloval před pravé zadní kolo a kabeláž protáhnul pod plastovým krytem a vytáhnul blatníkem ke světlům. Pak udělal nastavení podle návodu přes magnet a hotovo. Nic jiného není třeba. Posílám odkaz přímo na výrobce a je tam i plánek. Tak hodně zdaru.

http://www.cybertronic-labs.cz/naklapen ... kit-i18c51" onclick="window.open(this.href);return false;
VW passat 2.0Tdi r.2012
VW Tiguan 1.4TSi r.2013

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Lee-haney »

Díky moc.No já tam asi budu mít ty krokové,protože jsou to origo xenony.

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Naklápění xenonů

Příspěvek od Lee-haney »

No ještě bych měl jeden dotaz.Neví někdo jak zjistit co mám vlastně v těch světlech za motorky?Ty čidla jsou totiž dva druhy a já bych potřeboval vědět jestli jsou tam servro motorky a nebo krokové.Jak jsem psal jsou to origo xenonové světla z jiného auta tak nejspíš co jsem pochopil tak by tam měly být ty krokové.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“