Bremsenfehler anhalten

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Bremsenfehler anhalten

Příspěvek od koto99 »

Dnes som chcel vybrať auto z garáže a.... zistil som, že mám nehnuteľnosť a to doslovne. Sadnem do auta, naštartujem, idem zaradiť D a... kua nejde odaretovať páka. Pozrem na MaxiDot a svieti ABS aj ESP aj kontrolka vzduchového podvozka a asi za 10 sekúnd mi pípa kontrolka bŕzd s hláškou Bremsenfehler anhalten. Napojím diagnostiku a nič - nevie sa spojiť. Takže auto v garáži a neviem s ním ani pohnúť. Nemáte niekto nejaké tipy? Ozaj a ani jazdné režimy sa mi na MaxiDote nezobrazia a ani s podvozkom sa nedá dvíhať ani znižovať, pritom keď som sadol do auta, tak ho automaticky pridvihlo. Díky za rady.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Bremsenfehler anhalten

Příspěvek od koto99 »

Nevie niekto ako sa dá núdzovo odblokovať volič automatickej prevodovky? Díky.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Bremsenfehler anhalten

Příspěvek od koto99 »

Tak bol to odhnitý kábel pod vodičovym kobercom. Voda zatekala z kastla za koberec a čas urobil svoje.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Touareg“