STK

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
běldík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.05.2012 19:50

STK

Příspěvek od běldík »

Ahoj chtěl bych se zeptat :) mam vw golfa II 1.6 TD :) ... je to v tuningu a nevím si rady s STK :) za měsíc mi končí co mysle jak to mam udělat a byto prošlo, jak to děláte tuneři ??? :D .. Jsem okres Ustí nad orlicí, kola dam zimní plechače odpovidajicí TP... :) spoilery a kliky dělají problém ?? Řeší Stk interiér ?? :) a co nižžší zadní perování ? :)

běldík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.05.2012 19:50

Re: STK prosím pomoc :)

Příspěvek od běldík »

Fotka :) http://screenshot.posterus.cz/YINEA/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: STK prosím pomoc :)

Příspěvek od skacel99 »

myslím si,že kliky jim vadit budou...

běldík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.05.2012 19:50

Re: STK prosím pomoc :)

Příspěvek od běldík »

myslíš jen kliky ?? :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: STK prosím pomoc :)

Příspěvek od skacel99 »

nevím,co máš za nárazníky,prahy,zrcátka...jak jsou na tom s homologací a podobně

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: STK prosím pomoc :)

Příspěvek od pratonda »

Byl jsem nedávno na STK v Ústí nad Orlicí na Letohradský ulici a týpek chtěl vidět homologaci od podvozku,duplex výfuku,fólií... Pokud mu nesjedeš do válců na brzdy a někde škrtneš-máš smolíka.Ale ber to tak,že co technik,tak jinej přístup.Já od podvozku nic nemám,od vejfuku mám,ale stačilo jen,že jsem řekl,že ho mám,do válců jsem škrtnul,ale jen malinko a jelikož tam zajížděl on a já si to hlídal,tak to neviděl ani neslyšel a prošel jsem.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od morlog »

skus stk na konci usti ve stavebninach tam jsou rozumny rekni ze vse mas akorad to mas doma a ze to nemuzes najit pokud se budou ptat

Uživatelský avatar
drasni
Závodník
Závodník
Příspěvky: 666
Registrován: 27.06.2008 07:44
Bydliště: WHITE CASTLE

Re: STK

Příspěvek od drasni »

Upřímně, pokud nemáš známého kterému něco smrkneš do kapsy tak jsi nahranej. Nárazníky a zrcátka řešit nebudou ale kliky jo.. A bez klik jsi nespůsobilej. Tudíž Ti to na 99% nedají :wink:
EX: Audi A4 cabrio mit H&R sportfahrwerke + 19" bentley felgen, Černá ležící plechovka s obrovským límcem :velo: + Audi A4 Avant 2.5 TDi V6 S-Line, Fiat, Škoda

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od Dejv01 »

auto na fotcce ok..kliky je budoou sr*t neskutečně.... ale možná podání ruky s .... by to vyřešilo :-)

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od morlog »

kdyz je na aute neorigo koncovka na vefuku mohl by byt problem na stk ????

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od morlog »

viz foto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=238937" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: STK

Příspěvek od pratonda »

V tý koncovce pokud nepřesahuje vnější obrysy karoserie bych problém neviděl.Já psal o výfuku,páč mám duplex a nějaká trubka navíc a pár svárů už pro technika byla zajímavá.Ale problém s klikama bude mít kolega každopádně.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“