Golf IV - nové autorádio a repro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od delong »

MiraMlcaku píše:no myslím originální co v autě byli (teda jak jsem kupoval auto tak tam jsou 4 středobasy + 4 výškové) Nebylo tam autorádio tak nevím jestli předchozí majitel něco do hudby investoval a autorádio si bral ale ty repra opravdu hrajou!! Nechcou se mi kuchat dveře jaká je tam značka i když mě to celkem zajímá.
Repráky som mal Made in Belgium (stredobas) ale aj made in Hungary (výšky) . Výšky som menil za značku Bose (dávajú sa do VW Tuareg) a hrajú oveľa lepšie :good: .
Přílohy
Výškové Golf IV.JPG

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od kmara »

Kluci neví někdo jaký jsou ve dveřích nýty na repra? A kde je seženu? Díky..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od tomikanec »

sim vas kde sezenu naky ty plastovy nastavce na repracky do prednich dveri-.neorigo tam nejdou prekazi okno nebo se pletu.dik

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od delong »


Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od delong »

kmara píše:Kluci neví někdo jaký jsou ve dveřích nýty na repra? A kde je seženu? Díky..
Sú tam hliníkové duté nity a načo sú ti? Však to zošróbuj. Niti sú asi 4x15 mm (však si to zmeraj) a kúpiš ich v nejakom železiarstve :wink: .

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od Dobytek96 »

zdar, ja mam repro jen ve predu... hraje sice paradne, ale i do zadu bych chtel neco dat... Mam kryty vejsek vedle klik, ale zvuk nikde, stejne tak i dole stredobasy.... Nahore nic nevidim a dole se mi zda ze asi nejsou..Nevite nekdo jak vyndat ten dekl? bral jsem za nej a uz to melo tendenci prasknout. To musim vyndat i tapec dveri? Byly vubec seriove do golfu davany repro do zadnich dveri, nebo tam je jen priprava? Jsou tam natazeny kabely? diky za rady, nerad bych to rozlamal.... :)
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od kmara »

Musíš sundat tapec dveří a hned poznáš, jestli tam repro máš nebo ne. Myslím, že se do golfu dávalo repro i dozadu, já ho tam mám. Pokud je tam nemáš, tak máš přípravu ve sloupku a jen si natáhneš dráty..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
jirkazbra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 01.02.2009 20:53
Bydliště: Zbraslavice

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od jirkazbra »

Ahoj pánové,
taky budu ozvučovat Golfa 4 jen kvalitní 4+4 výš. repro, také mám autorádio Pioneer a chci něco v dobré kvalitě a nemůžu se rozhodnout, zda reproduktory Pioneer TS-170CI, HERTZ DSK 165.4, nebo něco jiného. Koukám, tady píšeš ještě MTX, tak nevím. Jsou tam určitě průměr 16,5, to už víme, bohužel nevíme, jak hluboké repro se tam vejdou. Já osobně nedám dopustit na Pioneer. Nemáte někdo našprtaný frekvenční rozsah? V kolika jsou basy? Našel jsem tohle http://aukro.cz/show_item.php?item=2330921662" onclick="window.open(this.href);return false; je to nějaký no name, ale ten frekvenční rozsah 28-58000Hz mě zaujal, protože většinou všechny končí tak u 25000. Dejte mi někdo radu, děkuji. Ještě mám problém se signálem rádia, ale snad něco najdu, když jsem auto koupil, sechytalo ti nic, po výměně prutu to začalo chytat něco, ale není to pořád ono, ztrácím signál..

MiraMlcaku
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.07.2011 14:06
Bydliště: Zašová
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od MiraMlcaku »

Jirko, u takových výrobců se na frekvenčí rozsah nedívej, jsou to bludy, tak jako udávaný výkon! vem si to tak, že slyšíš od cca 25hz - 16 000 Hz max 20 000Hz!! víc neslyšíš! S výkonem je to tak že autorádio má psané 4x 45 - 50W ale zase ber to tak že je to výkon maximální ve špičkách! Výkon RMS je cca 18W! Se signálem rádia bude asi problém v celé anténě! vyměnil jsi prut ale může být i vadný drát! ( u tchána v autě taky pořád přeskakovaly stanice tak jsme koupili celou anténu i s drátem, vyměnili to no a bingo - ted chytne vše :) )
Rádia pioneer se mi jeví jako solidní, repro bych ovšem skusil buď Hertz, kick, možná boss audio. Mtx je údajně nic moc. (podle článků co jsem přečetl. Vše je ale názor posluchače jaká hudba mu více vyhovuje ale hlavně jaký zvuk.

Uživatelský avatar
jirkazbra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 01.02.2009 20:53
Bydliště: Zbraslavice

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od jirkazbra »

Díky za vysvětlení, asi máš pravdu, a co ty Pioneery, pro ty jsem byl už rozhodnutý, ale je pravda, i podle mých zkušeností, pokud nedám zesilovače, což nechci, tak originály hrají také dobře. Já mám rád čistý zvuk, což je jehličkové výšky, mohutné basy )) ten Pioneer jen na předních při cd hraje krásně, ale nemám zadky. Zkusím si někde půjčit origa asi, musím nad tím popřemýšlet ještě jak to teda udělám, ale ty Hertzy by měly být také super

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od Dobytek96 »

jakej prumer repro by mel byt u GIV do zadnich dveri, nevite nekdo? diky :)
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od kmara »

Stejnej jako u předních 165mm
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od Dobytek96 »

ja jsem prave sehnal od kamose dva repracky pioneer, ale prumer 87 mm a dozadu by mi to stacilo... myslis ze by to tam slo nejak uchytit? asi tezko co? Ja jen jestli to ma vubec cenu rozebirat...
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od kmara »

To já nevím, možná bys to tam nějak přidělal.. ale na co tam dávat 87, když tam můžeš mít 165 a lepší zvuk..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
jirkazbra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 01.02.2009 20:53
Bydliště: Zbraslavice

Re: Golf IV - nové autorádio a repro

Příspěvek od jirkazbra »

Nešetři, to nech nějakému kamarádovy do fiata, nebo kde jsou 87mm, golf má 165 všude, tak neškudly, nedělej tam prasečinky a kup třeba i starší funkční,ale 165ky, pokud tam máš kabely. Takhle by ti stejně hrály jedny víc, než druhé..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“