TOUAREG KRADEZE RNS 510

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Jirzi »

Ahoj...uz predem se omlouvam za velka pismena v nazvu ale...ale...vcera bylo opet uz po 3. vykraden muj Touareg...ze mi nedosla zadna sms, to neresim jelikoz asi kazdej zlodej ma v kapse rusicku...ze to houka...to je kazdymu jedno...tk mi reknete proc ma auto za 1,7 milionu navigaci ktera je jednak draha jako prase (cca. 80 000,-) navic uplne na ho*no (nemit v ni "nelegalni" soft tk je horsi nez nejlevnejsi navi v telefonu a ma sotva dostatecne funkce u radia...) tk de navic ukradnout za min jak minutu?!

K cemu sou "nerozbitne" folie, ktere maj vsude reklamu jak se do toho zlodej dostane max za 15minut (mam svedka a staci do toho dat dvakrat loktem a je na srac, kdyz uz je predem sklo "vypacene" a praskle) ...k cemu teda? jen k tomu ze po aute je jen 1 000 a ne 10 000 000 strepu...

Proto mi prosim nekdo poradte jak to de zabezpecit?! a ne navigaci...tu at si strci treba do pr**le a proda ji za 9 000,- na fet, ale co udelat aby tam ani nesel...a nedelal skodu (za cca. 180 000,-) rozmlacenim okna, porezanim od strepu vseho co je v dosahu a tak?

Moznosti o kterych uvazuju je bud prodej takovy jebky od VW a nakupu napr. BMW a pod., pripadne balisticke folie, pres ktere se uz vazne nedostane, ale to si muzu koupit rovnou tank...protoze k cemu mi uz je pripadne zneskodneni zlodeje nejakou bombou pod sedadlem kdyz uz to auto bude stejne zase rozflakane?! :( :(

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Jirzi »

Omlouvam se jeste jednou za tento prispevek, plnej me nas*anosti...ale uz fkt nevim co delat...

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od ojik »

Krasne si to napsal.Souhlasim s tebou.Taky se mi sem tam nekdo podiva do auta.Nastesti to resi pojistka az na tu spoluucast 5000.

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Jirzi »

To ja mam nastesti jen 1% spoluucast...

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od erico »

Znamy ma dokonce allarm na telefon a uz ho pouziva jen na to aby se z okna podival na to jestli to dotahly do konce a odnesly si navi :D :D :D , akorat na pojistovne uz byl po treti a chteji mu spoluucast z 1% zvedat, ale porad lepsi nez volat nez se stresovat nad skodou a prichazet o tezce vydelane korunky....

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Radimurb »

No to je v prdeli. Podle me si nepomuzes kdyz dáš takovy folie že se ti nedostane do auta tak se určitě pomstí z venku. Proč nedelaj alespoň nejak schovanej zámek?

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Jirzi »

Nejhorsi ze takove folie se ani nedelaji...jen pak balisticka skla...ale to je uz sklo na ktere je potreba hydraulika aby se s nim vubec pohlo...a neni to jen folie, musi byt i uprave dvere a tak...

Alarm na telefon mam taky... :D ale to je jen k tomu aby se clovek ujistil, jestli je jeste naklonenej v aute nebo uz zdrha aby mu mohl jeste aspon prostrelit koleno...nicmene i to je k nicemu a clovek na to prijde az rano, jelikoz nosej rusicky...takze to cloveka nema jak informovat...max nejakym radiovym pagerem...

Ale jak sem uz psal...jestli veme tu navi je mi jedno...nechci aby udelal mnohem vetsi skody okolo tim, ze rozbije okno...kdyby slo o navi, tk ta je tam nova pripravena k pouziti za par hodin...ale vymena ruznejch list, calouneni interieru, sklo, lakovani dveri, cisteni od skla...to je nejhorsi...a na tom nejsumtnejsi kdyz neco neni skladem a pak idiot v autorizovanem servisu (kterejch je tam cim dal vic) neumi ani poradne nalakovat a pak sestelovat dvere ze se blbe doviraj...pri odjezdu ze servisu pak slysite v prvni zatacce litat sklo pod palubkou...takze uvedeni do puvodniho stavu by bylo rozebrat skoro cele auto...

Napada me proto jeste nejaka neoriginalni navigace? Mate s tim nejake zkusenosti?

Nebo ji mam snad zacit vyndavat jak pred x lety radia? :(

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od GeneHawkins »

Na ty rušičky moc nevěřím.

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Jirzi »

No vzhledem k tomu ze pri odchodu z auta signal byl a system byl funkcni a pri prichodu do vykradeneho auta taky...rikal jsem si, ze by to bylo posrany...ale pred asi tydnem hlasil uspesne pokles napeti...proto jsem ho vyzkousel pred servisem...do 10 sekund od sahnuti pres rozbite okenko do auta byla sms v telefonu...takze rusicka je jista...neni ji problem vyrobit nebo za par stovek koupit...a co jsem se pak dozvedel, tak mezi zlodeji jde o beznou pomucku...

Koutva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 02.09.2010 22:18

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Koutva »

Ahoj kolegové, proč je nahoubi ten mobil v autě, mám novějšího Turka , už mám 40 tis, samozřejmě i s navi a přemýšlím nad zabezpečením. myslel jsem, že to navrhnu tady jako nové téma. Zdá se mi, že ten mobil v autě by mohl být lepší, ale nevím jak to přesně fachčí. Zkuste zapřemýšlet, jak nejlíp zabezpečit auto. předem dík za zkušenosti a postřehy.

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od pluto »

Zdravím, více info ohledně krádeží RNS 510 je na odkazu Passat 3C/CC - Navigace. I s fotodokumentací. Specialně příspěvky od Wejce jsou zajímavý, to vás klepne pepka. :adr: :baseball: :adr: :baseball:
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od Mára_VR6 »

tak dej odkaz, ať to nemusí všichni hledat :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: TOUAREG KRADEZE RNS 510

Příspěvek od pluto »

Je to na více stránek.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=225" onclick="window.open(this.href);return false;
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Odpovědět

Zpět na „Touareg“