Zapojení rádia

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Zdenal3D
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Zdenal3D »

Mám stále problém s výměnou rádia za DVD doufám že mi někdo dokáže poradit koupil jsem i redukci kterou má Thomasonn a stejně to nefunguje tak už nevím co dělám špatně :(
Přílohy
zadek rádia
zadek rádia
schéma na rádiu
schéma na rádiu
zesík
zesík
doporučená redukce
doporučená redukce

Uživatelský avatar
Zdenal3D
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Zdenal3D »

Nikdo neví kde je problém? Když zapojím modrej drát na spínané tak v zesíku sepne, ale stejně nehraje. Asi v pondělí vrátím redukci a rádio prodám už na to nemám nervy :roll:

Thomasonn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2012 16:57

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Thomasonn »

A černej dej na kostru, ja jsem dal modrej na klíček zesík sepne při každým otočením klíčk uale párkrat už se mi stalo že zesík sepnul a rádio nehrálo, nevím proč ale přišel jsem na to že když auto normalně dálkou zamknu odemknu tak to hraje zas čí mto je nevím je možný ž je to náhoda je možný žeje to nějakým způsobem propojený s alarmem
VW PASSAT 3BG 2.8 V6 4MOTION !

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od tornado1 »

nechápu proč tam dáváš nějaký sráč DVD které nefunguje ani s maxidotem ani s mf volantem a ty to tam máš pokud se nemýšlím... to je prasárna
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Zdenal3D
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od Zdenal3D »

Tak jelikož to prostě nejde tak na to stejně dlabu ty funkce okolo jsou dobrý, ale kdyby tam šlo nějak nacpat MP3 a DVD to by bylo úplně super, ale to pak stojí dost peněz a to DVD vyjde líp, ale stejně to nejde tak je to vyřešený :roll:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení rádia

Příspěvek od tornado1 »

mp3 jde za cca 2500
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“