roletka na B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

roletka na B5

Příspěvek od Stapol »

Ahoj dneska se mi na mém kombíku pokazila roletka v kufru udělalo to prás a prověsila se mi roletka a nejde to navinování zpět co s tím?????

Uživatelský avatar
machp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 31.05.2011 20:23
Bydliště: Vocaszdejší:Liberec,Jičín

Re: roletka na B5

Příspěvek od machp »

Stapol píše:Ahoj dneska se mi na mém kombíku pokazila roletka v kufru udělalo to prás a prověsila se mi roletka a nejde to navinování zpět co s tím?????
Řekl bych že ti prasklo a nebo vypadlo péro co to namotává a nebo nějakej jeho držák plastovej.Rozdělat a kouknout
Paseraty 2.0 TDI 103 KW 2008 CBAB

Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: roletka na B5

Příspěvek od Stapol »

a tak jsem dneska zjistil , že v pravé části je na tyčce s pružinou na konci vidlička, před ní je péro a ta tyčka s vidličkou jde do plastového válečku ve kterém je šroub na torx, ale evidentně se ta tyčka s vidličkou musí nějak zaaretovat, protože jinak se volně protáčí , nevíte někdo co tam má být? když jsem sundal pravý plast tak mi nic nevypadlo, ale je jasné, že ta pružina se musí nějak natáhnout a ta tyčka by asi teda měla v něčem držet, poraďte.
Na pružině nic neprasklo ta drží tam kde má

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: roletka na B5

Příspěvek od hasmen »

Stapol píše:a tak jsem dneska zjistil , že v pravé části je na tyčce s pružinou na konci vidlička, před ní je péro a ta tyčka s vidličkou jde do plastového válečku ve kterém je šroub na torx, ale evidentně se ta tyčka s vidličkou musí nějak zaaretovat, protože jinak se volně protáčí , nevíte někdo co tam má být? když jsem sundal pravý plast tak mi nic nevypadlo, ale je jasné, že ta pružina se musí nějak natáhnout a ta tyčka by asi teda měla v něčem držet, poraďte.
Na pružině nic neprasklo ta drží tam kde má
Já to "spravil" systémem Probe... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=151534" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: funguje to dál :mrgreen:

Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: roletka na B5

Příspěvek od Stapol »

mockrát děkuji, zítra to zkusím vyrobit a dám vědět
hasmen píše:
Stapol píše:a tak jsem dneska zjistil , že v pravé části je na tyčce s pružinou na konci vidlička, před ní je péro a ta tyčka s vidličkou jde do plastového válečku ve kterém je šroub na torx, ale evidentně se ta tyčka s vidličkou musí nějak zaaretovat, protože jinak se volně protáčí , nevíte někdo co tam má být? když jsem sundal pravý plast tak mi nic nevypadlo, ale je jasné, že ta pružina se musí nějak natáhnout a ta tyčka by asi teda měla v něčem držet, poraďte.
Na pružině nic neprasklo ta drží tam kde má
Já to "spravil" systémem Probe... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=151534" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: funguje to dál :mrgreen:

Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: roletka na B5

Příspěvek od Stapol »

tak se mi to nepodařilo vyřezat jako Probovi, dal jsem tam ale něco podobného co tam bylo před tím, takovej plastovej váleček s těma výstupkama aby se neprotáčela tayč ale moc mi to nefunguje, vrací se to velmi pomalu a ne celé, jak se natahuje to péro??????

Já to "spravil" systémem Probe... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=151534" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: funguje to dál :mrgreen:[/quote]

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: roletka na B5

Příspěvek od hasmen »

Jak se natahuje to péro?Udělal jsem si ještě jedno to "udělátko" o trochu delší na jedné straně,do toho delší šroubek a použil jako kličku - nasadil jsem to na tu stranu kde je jenom krytka a točil do protisměru.Když se mi to už zdálo dostatečně našponovaný,nasadil jsem na druhou stranu ten plíšek a krytku s těmi čudly.No a pak tu druhou a bylo hotovo :mrgreen: Jenom bacha - radši to dělat ve dvou lidech,našponovaný péro má snahu se odrolovat zpátky a při prvním pokusu jsem si tou kličkou málem useknul prsty... :baseball:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“