Chyba 00532

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

Zdar,
moje Bora přestala hlásit rozsvícená světla při vypnutém motoru a otevřených dveřích. Na to jsem tu našel triků dost a budu to řešit, ale zkusil jsem diagnostiku a hlásí mi to 00532. Co to může být? Popis chyby jsem si našel, ale jak to řešit. Teda jestli vůbec. Jinak všechno fachá v klidu.
Díky

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Chyba 00532

Příspěvek od Goauld »

Tahle chyba s tím nesouvisí a nejspíš se objevila náhodně. Rozsvítí se ti světylko na stropě, když otevřeš řidičovi dveře ? Buď máš vadnej spínač v řidičových dveřích, nebo odešel ten pípák v palubce.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Re: Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

Goauld píše:Tahle chyba s tím nesouvisí a nejspíš se objevila náhodně. Rozsvítí se ti světylko na stropě, když otevřeš řidičovi dveře ? Buď máš vadnej spínač v řidičových dveřích, nebo odešel ten pípák v palubce.
Světýlko svítí a zhasíná, dveře se zamykaj a odemykaj správně. Pípak jsem zkoušel přes VAG a funguje, dokonce jsem vyndal budíky, abych se na něj podíval :) Právě, že to nemá klasické příznaky mrtvého spínače, to mě mate.

Uživatelský avatar
Dextersrs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.05.2012 08:17
Bydliště: Praha Východ

Re: Chyba 00532

Příspěvek od Dextersrs »

Pípák v budíkách, už se mi to stalo 2x vždy když jsem dal new budíky tak to bylo OK....

Uživatelský avatar
vencapunto
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 24.08.2009 18:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 00532

Příspěvek od vencapunto »

Pípákem to asi nebude když přes VAG pípá.Dělá mi to samý už dva roky a přestal sem to řešit :D
G IV AGR,vstřiky AHF,soft tdidrapek,MAF off,EGR off,KAT off,130PS/315Nm

F.Galaxy 2002 85kw AUY+soft tdidrapek,příjemně svižnej autobus :-)

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Re: Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

vencapunto píše:Pípákem to asi nebude když přes VAG pípá.Dělá mi to samý už dva roky a přestal sem to řešit :D
Asi to taky nebudu řešit, koupil jsem novou nabíječku a naučil s ní zacházet manželku :D Bude to holt její starost.

Uživatelský avatar
Dextersrs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.05.2012 08:17
Bydliště: Praha Východ

Re: Chyba 00532

Příspěvek od Dextersrs »

dej si tam denní svícení a máš po problému a v noci snad poznáš že svítíš :-)

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Re: Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

Dextersrs píše:dej si tam denní svícení a máš po problému a v noci snad poznáš že svítíš :-)
copa já, já si všimnu i ve dne, ale už mě štvou ty telefonáty drahé polovičky, že auto nestartuje. :-?

Uživatelský avatar
Dextersrs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.05.2012 08:17
Bydliště: Praha Východ

Re: Chyba 00532

Příspěvek od Dextersrs »

:D :D :D chápu :D :D :D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Chyba 00532

Příspěvek od Goauld »

samxxx píše:
Dextersrs píše:dej si tam denní svícení a máš po problému a v noci snad poznáš že svítíš :-)
copa já, já si všimnu i ve dne, ale už mě štvou ty telefonáty drahé polovičky, že auto nestartuje. :-?
To je taky nápad pučit, nebo dokonce dát auto ženské :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Chyba 00532

Příspěvek od duduh »

To samxxx: Reaguje ti stropní světlo na vytažení klíčku ze zapalování při zavřených dveřích?

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Re: Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

Reaguje.
duduh píše:To samxxx: Reaguje ti stropní světlo na vytažení klíčku ze zapalování při zavřených dveřích?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Chyba 00532

Příspěvek od duduh »

Když vyloučíme vadný zámek řidiče reagující i na dvojí zamknutí SAFE a pak vnitřní světlo reaguje na vytažený klíček a i na otevřené dveře a je v pořádku i ovládač světel (přepínač) tak bych rozdělal komf. jednotku pod volantem a podíval se zde po studených spojích.Budeš se muset ale dívat silnou lupou.Okem nejdou vidět ale tou lupou jich tam bývá dosti.

samxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 21.05.2008 13:07
Bydliště: Rakovník

Re: Chyba 00532

Příspěvek od samxxx »

duduh píše:Když vyloučíme vadný zámek řidiče reagující i na dvojí zamknutí SAFE a pak vnitřní světlo reaguje na vytažený klíček a i na otevřené dveře a je v pořádku i ovládač světel (přepínač) tak bych rozdělal komf. jednotku pod volantem a podíval se zde po studených spojích.Budeš se muset ale dívat silnou lupou.Okem nejdou vidět ale tou lupou jich tam bývá dosti.
Kouknu na to, díky. Kde zhruba pod tím volantem je? Někde v okolí ovladačů blinkrů a tak?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 00532

Příspěvek od tornado1 »

duduh píše:Když vyloučíme vadný zámek řidiče reagující i na dvojí zamknutí SAFE a pak vnitřní světlo reaguje na vytažený klíček a i na otevřené dveře a je v pořádku i ovládač světel (přepínač) tak bych rozdělal komf. jednotku pod volantem a podíval se zde po studených spojích.Budeš se muset ale dívat silnou lupou.Okem nejdou vidět ale tou lupou jich tam bývá dosti.

pod volantem žádná komfortní jednotka není! je pod budíkama
Naposledy upravil(a) tornado1 dne 26.06.2012 05:53, celkem upraveno 1 x.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“