Ruční brzda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
porkepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 19.08.2010 19:37

Ruční brzda

Příspěvek od porkepik »

Ahoj, mám problém s ruční brzdou, po zmáčknutí většinou nefunguje, zabere třeba až na desáty pokus. Mohl by jste mi někdo poradit, co by s tím mohlo být a zda si to mám nechat opravit v aut. servisu? Kolik by to mohlo stát? Díky za odpovědi!

Uživatelský avatar
Zajic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Teplice

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Zajic »

Mě to v autorizovaným servisu stálo cca 1600 Kč. Výměna tlačítka a nahrání nového SW.

porkepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 19.08.2010 19:37

Re: Ruční brzda

Příspěvek od porkepik »

Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
vwforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 25.09.2010 19:24

Ruční brzda

Příspěvek od vwforum »

Samotne tlacitko stoji cca 500,- Kc. Nutny je upgrade firmware ridici jednotky, protoze tlacitko s indexem "C" ma pry trochu jiny el. obvod a soucasny firmware by si s nim nemusel rozumet. Minuly tyden me to take potkalo.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Ruční brzda

Příspěvek od uncompromised »

vwforum: mě to funguje i bez upgradu. Litr jim za to dávat nebudu. Počkám si až do zimní prohlídky, při tom jim řeknu, ať mi zaktualizují všechny jednotky :)

beja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.06.2012 16:10
Bydliště: Olomouc

Re: Ruční brzda

Příspěvek od beja »

chlapy ,nevíte o někom,kdo by měl na prodej motorek na ruční brzdu elektrický,pravý.Mám passata 2.0 tdi 125 kw ,rok 2007.nebo odkaz na stránku,kde by šel sehnat,.díky moc

Uživatelský avatar
cadimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2011 09:31

Re: Ruční brzda

Příspěvek od cadimir »

zdar hoši,hele mam problem:-(pri parkovaní jsem zmackl brzdu,najednou zacala blikat,vubec nezabrzdila a hlasilo to do servisu,tak jsem odpojil baterku,nepomohlo to,pak jsem to zkusil druhej den a brzda najednou fungovala normal,tak si rikam parada,tak zkousim odbrzdit a zase to zacalo!!muze bejt chyba treba v jednotce?na VAGU jsem jeste nebyl.
vw passat 3c5, 2.0tdi, 103kW/140PS DSG

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Sullaco »

vwforum píše:Samotne tlacitko stoji cca 500,- Kc. Nutny je upgrade firmware ridici jednotky, protoze tlacitko s indexem "C" ma pry trochu jiny el. obvod a soucasny firmware by si s nim nemusel rozumet. Minuly tyden me to take potkalo.
To lžou! Taky mi odešel čudlík, taky sem koupil ten nejnovější a stačilo pouze odpojit baterii a najednou ejhle, novej čudl funguje. Samozřejmě jsem si před tím vyslechl kecy o přeprogramování, a že mi to nepůjde, že to nemůže absolutně jít atd. No, funguje, jezdím, brzdím i bez jejich přeprogramování.

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

Ruční brzda

Příspěvek od Moojay »

Taky jsem menil tlacitko za nejnovejsi, funguje bez odpojeni baterie bez problemu. Jen vycvaknout a nacvaknout nove. Cena tlacitka byla 800,-

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Ruční brzda

Příspěvek od Sullaco »

Mě to hned po vložení nefungovalo. Asi chyba v Matrixu :)

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ruční brzda

Příspěvek od macko25 »

vymenis tlacitko a treba ho aj zmacknut aby sa nalsi vratne polohy motorov a potom chyba zmyzne...
len malo kedy treba vymyzat cez VAG ... jedine najstarsie modely 2005 a niektore 2006 potrebuju flash ale nie koli tlacitku ale preto aby to nemrzlo...

Uživatelský avatar
cadimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.01.2011 09:31

Re: Ruční brzda

Příspěvek od cadimir »

Tak mi prej odešla ridici jednotka rucni brzdy,nevite kolik stoji nova?a kolik asi jeta?dekuju
vw passat 3c5, 2.0tdi, 103kW/140PS DSG

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od asel »

já měl kdysi dávno taky problém s tlačítkem, hláška na maxidotu něco o poruše parkovací brzdy, dojel jsme do vw, za 500 koupil tlačítko na parkovišti asi za dvě minuty tlačítko vyměnil, žádnou baterku neodpojoval a jel jsem dál. Oni mi nabízeli opravu asi za 1500 a že jim tam mám auto pomalu na půl dne nechat. a mám rv 2006, výměnu jsme dělal někdy 2010

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ruční brzda

Příspěvek od lanasxxx »

A jsk se to tlacitko vyndava?Asi ho budu muset vymenit...dneska mi to po stisknuti hodilo hlasku:-(

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruční brzda

Příspěvek od baxxter222 »

z bocnej strany das dole panel od poistiek a zo zadnej strany to tlacitko len vytlac,vycvakni a je von.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“