zajmavý postřeh při výměně sedaček rozdil sedan variant

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomtva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 16.07.2010 16:24
Bydliště: České Budějovice

zajmavý postřeh při výměně sedaček rozdil sedan variant

Příspěvek od tomtva »

Cau lidi řeším ted zajmavej problem

Před časem jsem pořídil tyto sedacky
http://tomtva.rajce.idnes.cz/sedacky/" onclick="window.open(this.href);return false;

jedna se o celej komplet sede alcantray s varianta udajne rok 2004
jsou to uz ty s 3 hlavovýma operkama vzadu

ja mám jednoho s prvnich faceliftu 11/2000 s chtel jsem se zbavit cerneho mikrosemise

interier jsem nedavno preházel ale zjistil jsem ze držák zadniho operadla ma jinak umístěnou díru a rolnu má ve vrcholu kapky drzaku
koukal jsem ze konzole na ktere se sedacky uchycuji jsou vymenitelné, jsou totiz prisrobované

ale trochu jsem se v tom vrtal více a nedalo mi to jelikoz v garazi mam setri ponicenou B5 sedan rv97 se sklopnýma sedačkama mrknul jsem se a zjistil ze rolna je taky na vrchulu te kapky u sestry nove B5,5 variant konec 03 (už model 04- zrcátka s bliknama bez díry) je naopak zas dole jako u meho

Zarážející je že jsem koupil ale sedačky vyndané podle vseho určitě z varianta protože jsem dostal i zadní kufrové tapeci (ktere jsem neměnil) ale kde je ta dira podle vseho opravdu také umístěna jinak tak že bi sedačky do dlouhé verze seděli a zadni tapeci dveri taktéž sedí dílkou na varianta a ty jsou prej taky jiné

http://tomtva.rajce.idnes.cz/sedacky2" onclick="window.open(this.href);return false;

Přijde mi proto že variant a sedan maj schodné sedačky až na umístění uchytů
Je možné že někteří varianti měli schodné sedačky se sedanem pravděpodobně ale při složení vznikne schod ne rovina

podle vseho by to mělo jít upravit ale bude to pakárna

nebo mám možnost pokusit se je přečalounit ale to uz vubec nevím jak nato


u mích starých je rolna nasroubovaná dole u tich nových je rolna na vrchlu kapky ale vypada to že napevno
VW Passat Variant 3BG (B5.5) 11/2000 96KW AVF
V rodině: Suberb 96KW 5q rv2004 , VW Passat B5 81KW rv1997, VW passat rv 2004 AVF Euro4

Uživatelský avatar
fredh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 21.08.2010 20:03
Bydliště: Vysočina

Re: zajmavý postřeh při výměně sedaček rozdil sedan variant

Příspěvek od fredh »

To já koupil kožené přední sedačky na moje b5- r.v. 97 ze stejného b5 ale r.v. myslím 99 ( highline, stejná barva atd.)
A už bylo jiný oplastování sedačky, kolečka na štelování, jinak seskládaná kůže a alcantara, nějaký vyhřívání navíc a
konektor k bagům byl rozdělenej na dva. Čučel jsem jak puk, že za 2 roky (možná ani to ne) je to úplně změněný.
Passat B5 sedan, r.v. 97, 1.9Tdi 81Kw, Passat B5 combi, r.v. 99, 1.9Tdi 81Kw

Gti --> Gti --> Vts --> Gti-->Tdi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“