Zámek dveří řidiče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
rodney...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.05.2011 21:13

Zámek dveří řidiče

Příspěvek od rodney... »

Zdravim, právě sem přijel s autem před barák a už když sem odjížděl tak sem nemohl odemknout dveře u řidiče a když sem strčil klíč do dveří, tak sem moh točit doleva i doprava ale nic se nedělo a šlo to hrozně lehce. Musel jsem odemknout přes kufr jelikož mám dveře u spolujezdce rozebrané a odpojené od centrálu. Stahovačka je kaput tak si myslim že je to tim. Zamknout to nešlo ani přes kufr a ani nejde rukou zatlačit ten čvančík na dveřích. Prosím o radu co s tim. Autem jezdim každej den tak to nemůžu nechat jen tak někde stát a v servise si na mě taky neudělaj čas hned. Díky za pomoc.
GIV 1.9 TDI 81Kw WHITE

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zámek dveří řidiče GIV. PROSIM POMOC!

Příspěvek od xerxes »

bud se posrala vložka zámku ten zobáček který ovlada elektroniku a nebo mikrospinače :roll:

Uživatelský avatar
rodney...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.05.2011 21:13

Re: Zámek dveří řidiče GIV. PROSIM POMOC!

Příspěvek od rodney... »

Tak to vidim asi na mikrospínače, jelikož mi klasicky blblo osvětlení při otevření dveří a podobně :-/
GIV 1.9 TDI 81Kw WHITE

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zámek dveří řidiče

Příspěvek od majrek001 »

ale je tam i mechanická vazba a takže by ti to mělo alespoň řidičovi dveře odemknout.. zkusil bych kouknout na tu vložku případně jestli není nějak stržené to kolečko s drážkou v zámku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Zámek dveří řidiče

Příspěvek od Goauld »

Tak jako tak, je to na rozebrání dveří a zámku. Žádny jednoduchy řešení typu, tady něco strč, nebo tohle utáhni, neexistuje. Rozdělání dveří je časově náročny a pokud nemáš zámek na výměnu, může byt i zbytečny, pokud se zámek nějakým způsobem rozpadl a nepude opravit.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
rodney...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.05.2011 21:13

Re: Zámek dveří řidiče

Příspěvek od rodney... »

Už to aspoň de zamykat přes kufr i od spolujezdce :wink: po vejkendu de auto do servisu tak sem zvědavej... dveře sou rozdělaný hned, to je asi to nejmenší :wink: akorát teď mě napadlo, že bych tam moh dát klíč od jinýho koncernu jestli s tim pude taky kroutit... no uvidí se :)
GIV 1.9 TDI 81Kw WHITE

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“