KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomik-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 28.05.2010 09:44
Bydliště: Žandov u CL

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Tomik-VW »

Ahoj,má Sharana 98,TDI,a musim odemikat jak manualně,tak dálkáčem dvakrát.Dveře u řidiče se mi zamknou až napodruhý,a kontrolka na dveřích vždy jen problikne,když je auto zamčeny,atk kontrolka nebliká,kabely a motorky jsou ok,ale motorek výčka nádrže nejde,může to mít vliv???

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od misdom »

Ahoj....nevíte jak zprovoznit,aby při zamknutí DO u orig.alarmu auto vydalo nějaký zvuk??Bliknou jen blinkry,už se mi stalo,že jsem auto nechal odemknuté!...ještě jedna otázka,kde je u Sharana II přijímač DO?Zdá se mi,že mi to bere na krátkou vzdálenost,někdy musím stát až u auta (baterka je nová)....díky za každou radu :!:
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Thomas82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 02.09.2010 13:42
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Thomas82 »

Zdarek chlapi, jsem tu novacek, tak doufam ze pisu do spravneho fora. Dva dny zpatky jsem si poridil VW Sharana 99 vse fungovalo v naprostem poradku (1*), ale vcera se mi stala ale nasledujici vec : Jelikoz jsem jeste nemel cas si koupit baterky do klicu zamknul jsem auto klasicky klicem u dveri ridice, auto se zamklo (vsechny dvere) bez problemu. Rano jsem prisel k autu a odemkly se jenom dvere ridice a sjely vsechny okna, rekl jsem si ze je tedy pozaviram, ale ouha ... okna nejdou zavrit - jdou zavrit pouze klicem. Zamknout tedy jdou vsechny dvere od ridice, odemknout jdou ale jenom dvere ridice a nadrz. Zajimave je ze od dveri spolujezdce jde zamknout i odemknout vsechno v poradku. Pruchodky jsem dnes zkontroloval a vypadají netknute, projistotu jsem procistil kontakty. Byl bych vdecny za kazdy napad driv nez to vezmu k elektrikari. Predem moc diky Thomas82.
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto :)

michal.sp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.09.2010 22:30

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michal.sp »

Dobrý den pánové mám problém koupil jsem sharana 1999 bez dálky.Dnes jsem zakoupil alarm z dálkou ale potřeboval bych zjistit kontakt kde ovládat zavírání a otvírání .Děkuji

seredan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.09.2010 20:09
Bydliště: Handlová

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od seredan »

prave riesim podobny problem. ked je pod 0 a zatvaram auto, zatvoria sa mi vestky dvere okrem LZ. tam prebne motorcek 4 cykly a dvere ostany otvorene. ked si ich mechanicky zamknem z vnutra, tak pri DO sa otvoria. sedel som v aute a skusal som to packou od sofera. packa na zadnych dverach spravila 4 pohyby ("zamkla-odomkla-zamkla-odomkla")!

akonahle su teploty nad 0 tak vsetky dvere idu OK.

cim by to tak mohlo byt?
nemate niekto foto ako to v tych dverach vobec vypada?

garazujem pod nebom, a teraz cez zimu tie dvere nechcem otvarat. Ale najhorsie je to, ze nemozem zatvorit dvere ani na niekolky pokus (napr. vcera som sa stym trapil asi 30min. a napokon som sa musel ist previezt, aby som vykuril auto, potom som to horko-tazko na 7x zatvoril) :cry:

pls o radu, dik vsetkym

Uživatelský avatar
Tomik-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 28.05.2010 09:44
Bydliště: Žandov u CL

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Tomik-VW »

uf...to jsou trable,já prošel kabely,motůrky centrálu jsem měnil,a konfortku taky,a nic se nezměnilo,musim zamikat i odemikat na dvakrát,na podruhý se mi teprv dveře řidiče odemkou nebo zamknou,a to to musim ještě ktomu zamikat od spolujezdce,u řidiče mi to nereaguje,a co se týká dálky,tak mi funguje tak půl roku,a už zas nejde,přesto klíč bliká a impuls dává....Kašlu na to,prostě k elektrikářovi,a hotovo :lol: :roll:

Alexik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.03.2011 20:28

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Alexik »

Zdravím všechny, prosím poraďte, odešla mi řídící jednotka centrálního zamykání (zatopeno vodou) a nejdou mi otevřít zadní dveře a palivová nádrž. Oboje přední dveře a i páté jdou otevřít bez problému klíčem. Než jednotku opravím, jak bych mohl zadní dveře a nádrž otevřít? Díky moc předem za radu. Jinak se jedná o VW Sharan r.1997 - 1,9 TDI.

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od crazyduke »

Koukám že mám stejný problém jak je tu už psáno... mám už dva klíče s DO na Sha 2002 a pro odrmčení i zamčení musím přijít až k autu na 1m. Podotýkám mám v obou klíčích nové baterky!!!! Před Spárováním nového 2. klíče to fungovalo na cca 5 m, ale teď oba z metru...
Nějaké nápady či rady?
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od machinecz »

zdravím vás , pročetl jsem topic a obdobný.Řeším problém u galaxy s centrálem. Zamknou se jen dveře řidiče a víčko nádrže. Nic jinýho ani kufr. Koukal jsem že tu měl někdo opačnej problém že na dálku se nezamkly jen řidičovy dveře a víčko, tipuju že jsou nějak jinak provázaný vuči zbytku auta. Nemáte někdo radu? Průchodka nevypadá nijak prodřená. Po kterým kabelu popřípadě jít? Díky moc předem za jakoukoli radu.

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Skyppy »

Nesmíš hledět jenom na vlastní průchodku. Teď na víkend jsem měl doma jakousi KIU u které nefungoval centrál a otevírání oken. Průchodky byly jak nové, ale dráty byly dolámané všechny až na jeden. Takže doporučuji stáhnout gumovou průchodku a zkontrolovat jednotlivé dráty.

qvadis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.05.2012 18:47

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od qvadis »

Zdravím všechny, včera jsem koupil Sharana 1,9 TDI 81 kW, centrál fungoval, ale po přijetí domů a zamčení auta (proběhlo normálně) jsem potřeboval do kufru, odemkl jsem kufr klíčem odemklo se mi celé auto, ale od té doby nejdou zamknout páté dveře (v kufru stále svítí světýlko a nezhasne) a přestal fungovat centrál při zamknutí dveří u řidiče se mi zamknou pouze ty dveře a nádrž. Nevíte čím to může být? Drátky v průchodkách co byly "ždímnutý" jsem opravil ale stále to nefunguje, hlavně nejdou zamknout páté dveře což je dost velkej problém. Díky za případné rady
VW Sharan 1,9 TDI, 81 kW, r.v. 1999

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od M@rty74 »

Zkus promazat a rozhýbat vložku 5 dveří a pokud to nepomůže - tak jedině případně demontovat tapec zkouknout mikrospínač zámku - tipnul bych si na zaseklý nebo rozpadlý spínač, který jednotce CZ stále říká "odemykám" a otvírám. To že svítí světýlko tomu nasvědčuje...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

qvadis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.05.2012 18:47

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od qvadis »

Díky moc, zítra vyzkouším a dám vědět.
VW Sharan 1,9 TDI, 81 kW, r.v. 1999

slash2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.05.2012 11:18
Bydliště: Dolní Poustevna

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od slash2 »

Nevíte,kde sehnat mikrospínač centrálu???

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od M@rty74 »

A ktereho? Predni, zadni, 5-ta vratka?
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“