KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Auto?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od smolda »

Zkus si vybrat třeba tady. bude asi levnější než originál, ale funkce stejný:
http://www.gme.cz/mikrospinace/" onclick="window.open(this.href);return false;
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

fnuky159
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.05.2012 19:00

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od fnuky159 »

čau kluci, mám takovej problém u mého Golfa MK3 r.v.96, koupil jsem si ho v březnu a bylo mi řečeno, že centrál před tím šel v pohodě, ale že v poslední době to někdy nejde. Na chybu jsem přišel, byla tam přidělávaná pojistka a nebyl tam kontakt a když zamču, tak se zamčou všechny dveře kufr i víčko, ale odemčít už to nejde. Musím několikrát otočit klíčkem do polohy odemykání, aby jsem odemčel po trochách další dveře. Nevíte kde je problém? A když zamykám, tak ten centrál jde tak 5 vteřin ještě po tom, co se vše zamče a někdy i ještě jednou jakoby se to zamykalo poté. Jo a kufr mám zamčenej na stálo, protože se jinak nezamče ani neodemče, ale jinak když ze zámku vytáhnu ten motorek na zamykání, tak to železo se posouvá nahoru a dolů, asi mám vadnej zámek, ani klíček do kufru nemohu dát. Prosím o rady, už jsem fakt zoufalej. Díky!

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od M@rty74 »

A co si to dát do sekce III.golfíků http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=180" onclick="window.open(this.href);return false; místo do SAGů, který mají nekoncernový centrál ? Asi by to bylo lepšejší myslím :good:
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

fnuky159
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.05.2012 19:00

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od fnuky159 »

Ok, díky, hodím to tam, jsem tu krátko, tak se tu moc nevyznám :-)

paveluvz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.04.2010 20:30

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od paveluvz »

Přestal mi asi fungovat zámek u dveří řidiče na SAG 01. Odemknout mi jde (i okna mi sjedou), ale zamknout mi NEJDE. Na dveřích spolujezce vše funguje.
Nevím zda to má něco společného, ale zlobí mi i ZAMYKÁNÍ dálkou. Odemknu bez problému, ale zamknout, to je umění.
Prosím o radu.
Díky

Uživatelský avatar
Dyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 22.07.2010 23:24
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Dyna »

Ach jo tak se zase přidávám do řady nějakých problémů. Toto už opravdu není normální.
Ráno u baráku auto odemču, v práci zamču, večer odemču. Problém nastal když jsem chtěla auto doma zamknout.DO nemám, takže klíčkem zamknu levý dveře, auto zabzuní, diodka bliká, ale zamkne se jen kufr, LP dveře a nádrž. Zbytek nic. Při otevření pravých dveří a zamknutých levých se auto rozbliká. PP jdou zamknout klíčkem, ale nic víc nereaguje. U odemykání je to stejný. jedny dveře, druhý dveře, to je předek, ale horší je to vzadu, protože mě blbce nenapadlo nic lepšího, než ten zadek zamknout zevnitř a teť už to neotevřu.
Asi to byl zážitek pro kolemjdoucí u práce, když sem ráno vyskládala půlku zboží z auta(pojízdnej sklad), pak vylezla máti, synátor, pak naskládat zboží do auta, mezi tím jsem ještě nadala malýmu aby mi neběhal po autě
Má někdo nějakou radu nad zlato?

pojistky jsem poctivě prošla jednu po druhý a všechny ok, i ty co jsou v motoru za baterkou (nevím k čemu jsou)
el v předních dveřích jsem měnila cca před rokem, v pravých se zdá být taky ok, a vzadu? kdo ví.. neotevřu. Na kufru tam je taková pofidérní, tak ji projdu ale nezdá se že by bylo něco urvanýho, přerušenýho
http://kadett-gsi.napady.net/galerie/ko ... zhled.html" onclick="window.open(this.href);return false; můj nejlepší výtvor. bohužel bývalý

Uživatelský avatar
Demon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 07.04.2012 20:59
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Demon »

Zdarec kolegove,
mam kratce Galaxy a s kamaradem jsem chtel nastavit automaticke zamykani po rozjezdu o kterem jsem se tady na forech docetl, ze by u nekterych modelu melo jit aktivovat. Bohuzel na mem Galaxy 03 jsme na to neprisli kde co nastavit, ale asi se nam povedlo zmenit nastaveni pro to, abych mohl dalkou zavrit el. okna. Klicem mi to jde, ale dalkou ne, tak bych se chtel zeptat zdali nekdo z vas znalich nevi jestli jde u modelu z roku 2003 automaticke zamykani po rozjezdu aktivovat a pokud ne, tak zdali poradite jaky parametr ma vliv na to, aby slo dalkou zavrit okna.

Predem diky za odpoved.

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Skyppy »

Aktivovat to jde. Vidím, že jsi Pražák jak poleno :laugh: , tak zkus napsat klubákovi KUBENEC. Má zlaté ruce.

Uživatelský avatar
Demon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 07.04.2012 20:59
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Demon »

Jj, drive primo v centru, dnes na Hajich. :-)

Diky za info. Pisnu mu.

deathmaker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.08.2012 23:19

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od deathmaker »

zdarec potřeboval bych pár rad do začátku :-) Pořídil sem sharana z itálie r.v. 1999 1.9 tdi 81kw
1. kde najdu řj. centrálního zamykání když ji nemám pod sedadlem?
2. postup jak k ní připojit neoriginální dálku?

Děkuji za každou užitečnou radu

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od M@rty74 »

1) Domnívám se,že ji již budeš mít součástí CE - centrální elektriky - tedy ji najdeš tam,kde jsou releové a pojistkové rošty
2) To je otázka na elektronicky zaměřené členy - např. Michall by mohl poradit a ten sem přijde za chvilku pokud se nepletu.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od Skyppy »

deathmaker píše:2. postup jak k ní připojit neoriginální dálku?
Jde o to, jakou dálku k ní chceš připojovat. Já jsem teď řešil DO na PASSATA a tam jsem použil jednotku CL-305 Click - Dálkový ovladač centrálního zamykání od Jablotronu, který stačí připojit na napájení a na otevírací a zavírací impulz vycházející od zámku dveří. Jednoduchá montáž a perfektně to funguje.
http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/auto ... +ovladani/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Bez auta se to těžko zkouší, ale mělo by to být na konektoru P5, pin 10(ž/č) a 4(ž). Přivedením +12V auto odemkne/zamkne (který pin je který jsem nehledal, zkusit). Bez záruky !
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

deathmaker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.08.2012 23:19

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od deathmaker »

a náhodou nějaká fotka nebo zhruba trocu návod kde ty zamykací a odemikací impulsy mám hledat

díky

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“