Občas nezamykají levé zadní dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
VWPetr
Profík
Profík
Příspěvky: 1045
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od VWPetr »

vory90 píše:V poho, šlo to celkem dobře. Oni tam ty válečky jsou jakoby dva. Nejhorší je bylo asi vyrazit, zpátky šli už dobře :-).
Tady je odkaz na postup ( 20 stránek ) , je to v němčině , ale s obrázky , které pochopí snad každý :
http://www.passat3b.de/tips/tuerschloss.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

VWPetr píše:
vory90 píše:V poho, šlo to celkem dobře. Oni tam ty válečky jsou jakoby dva. Nejhorší je bylo asi vyrazit, zpátky šli už dobře :-).
Tady je odkaz na postup ( 20 stránek ) , je to v němčině , ale s obrázky , které pochopí snad každý :
http://www.passat3b.de/tips/tuerschloss.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuji, už vím jak na to :-). Dělal jsem to skoro stejně.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od Hudy »

Noo taky mi to teď nějak přestalo komunikovat,budu to muset rozdělat,zamyká to dobře
ale odemykat už to skoro nejde ani čudlíkem na dveřííích,jsem z toho na dně,nevíte kolik by stála oprava ve VW?Díkec

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od Hudy »

Tak a teď už to nefachá vůbec,ani na dálku ani na čudlík v autě,nějaká rada jak to otevřít?A pozná se na wagu jestli je třeba na zámku něco špatně?Raději se ptám než to napíchnout na wag a nic se tam nezobrazí a já vypláznu 2 kyla za nic,díky

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od FandaTDI »

vory90 - sorry za ty šrouby, už jsem na ten kolíček taky narazil a oproti předním je to celý snad ještě větší pakárna ...
Hudy - na Vagu to poznáš v bloku hodnot, každý dveře maj svuj kanál, v polích jsou i okna (jestli máš v ele), info o odemčení/zamčení (safe/ne safe), ap. a krom toho budeš mít pravděpodobně nějaký chyby v paměti závad, dost možná konkrétní dveřní jednotka "bez komunikace" ... taky mě jedny dveře zlobily, měl jsem polámaný kabely v průchodce a dveře safe a už jsem chtěl taky zkoumat, jak se k tomu dostanu, ale naštěstí se asi "dotkly dráty" při odemykání, tak se otevřely, zatim jsem opravil kabely (chtěl jsem vyměnit celej svazek za svazek taky z B5, ale rv.2000 a to už má jiný konektory - já tam mam ještě s kulatejma pinama a ta dvoutisícovka už má nožičkový), ale ještě mě čeká asi i ten mikrospínač v zámku (nebo celej zámek), myslí si to totiž, že jsou ty dveře pořád safe (/zavřený - ačkoliv to pozná, jestli jsou zamčený nebo odemčený a vůbec komfortce nevadí kombinace odemčeno/safe :roll: ... i když je pravda, že i lepší logika by řešení neulehčila, lepší by bylo jednodušší rozebírání :wink: )

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od Hudy »

No tak jsem se obědnal na wag a uvidíme,jo jasně že mám okna v el.už jsem to měl i rozdělaný ale mám trošku obavu z rozděláním okna a prostě vyhozením plechu ve dveříích,raději to odvezu kamaráadovi do dílny nebo do VW ale tam mám strach že to bude nějaká volovinka a oni mi vymění celé zamykání za 3 hadry,uvidíme,pak dám vědět

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od FandaTDI »

myslim, že podle toho návodu tady nahoře bys to v pohodě zvládl, i když já se k tomu u svýho auta ještě taky nedokopal :blush: ...

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Občas nezamykají levé zadní dveře

Příspěvek od vory90 »

FandaTDI V pohode, clovek se porad uci :-D.
Hudy Taky jsem se toho bal ale nakonec to dobre dopadlo. Ten návod je v poho, podle nej se da zvladnout. Nejhorsi na cele akci je vytahnuti toho plastoveho kolicku a jeho vraceni, jinak je to brnkacka. Mel jsem v haji nejspis nejaky mikrospinac, ale sehnal jsem si levne cely zamek z Octavky a maka to paradne :-).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“