Zasuvka v loketni operce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

Ahoj, umrela mi zasuvka v loketni operce (vystupuje smerem dozadu na zadni lavici), a nemuzu najit kde ma pojistku (o tech dvou pod volantem vim, ale ty jsou pro kufr).
Predni zapalovac pred radici pakou funguje. Poradite mi prosim kde hledat? Dik

edit: Passat B5.5, 2004, Variant

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od vory90 »

Podle me bude chyba jinde. Zadní zapalovac má stejný kabel jako predni zapalovac, tudiz stejna pojistka. Pokud tedy to ovsem nekdo nepredelaval.

JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

Predni funguje normalne, a jeho pojistka vyhorela neni. Jeste ne napadlo jestli nema ta zasuvka v loketni operce pojistku nekde ve stredovem panelu. Asi ho budu muset rozdelat...
Jeste jsem resil jestli treba nema tu pojistku s necim spolecnou, ale vsechno se zda fungovat.

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od vory90 »

Spis hledej chybu v tom zapalovaci samotném nez v pojistce. Kdyz to rozeberes zjistis jestli je spolecna s prednim, coz od origo vyroby je.

JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

Rozeral jsem to (teda jen ten zapalovac, na stredovy panel se zatim chystam) a v zapalovaci problem neni, ale zaroven neni proud ani v privodnim kabelu, takze to muselo shoret nekde cestou.

edit: opraveno

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od vory90 »

A kde byla zavada?

JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

No to prave jeste nevim, zasuvka je v pohode, proud neni uz v privodnim kabelu. Pojistka zapalovace/zasuvky pred radici pakou neni vyhorela, takze pokud je takhle jedna pojistka opravdu pro oba dva, tak bude problem nekde mezi tim pred radickou a tim u zadni lavice... Jinak nevis jestli neni treba elektricke schema v etke (nebo jak se jmenuje ten koncernovej program). Jestli ho mam shanet...
Jinak ti jeste muzu rict ze jsem ho (omyl) vyzkratoval, takze proto porad resim to vyhoreni ;) jinak nic jinyho nez jsem ted popsal nevim :( musim rozebrat ten stredovej panel... Ne ze bych tu zasuvku nejak moc pouzival, ale obcas se hodi (predtim jsem tam mel zapojeny CB, ale to uz je v pojistkach)

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od vory90 »

V Etce el schema neni, to najdes v programu Elsa.

JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

Ok dik, mrnu na to.

omaro1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.06.2012 16:53

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od omaro1 »

Zdravim,
byla ta závada nakonec odhalena? Mám teď totiž naprosto stejnej problém. V tý zadní zásuvce se mi utrhnul kabel a když sem se ji snažil vyndat tak sem jí zkratoval. Teď už není proud ani v přívodním kabelu ( předtím byl ). Sem z toho na větvi...
Děkuju za odpovědi

JimmyFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2012 20:33

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od JimmyFL »

Ne, nepodarilo se mi zjistit kde to blbne. Vykaslal jsem se na to. Puvodne jsem do ni chtel zapojit CBcko ale nakonec jsem ho nabodnul na pojistky a zasuvku nechal zasuvkou, stejne ji nepouzivam...
Jinak kdyby si na to prisel ty tak dej vedet :D

mek26
Člen klubu
Příspěvky: 52
Registrován: 08.11.2010 21:54
Bydliště: Litoměřicko

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od mek26 »

čau lidi,koukám že nejsem sám kdo má stejný problém se zásuvkou v loketní opěrce.měl jsem tam napojené DVD a najednou to přestalo fungovat.po rozebrání není cítit ani pach spáleniny,natož vidět nějaké zahoření.kus kabelu co je vidět je v pohodě.přední zásuvka také funguje a pojistka je v pohodě.Bohužel na rozdíl od JimmyhoFL :)já jí používám hodně takže potřebuju radu.přestala fungovat cestou z Chorvatska,takže si asi umíte představit ten nářek malého dítěte když se mu vypne pohádka a vy máte před sebou ještě 1000km :))))))))))))budu vděčný za každou radu (dobrou radu) :))))

mek26
Člen klubu
Příspěvky: 52
Registrován: 08.11.2010 21:54
Bydliště: Litoměřicko

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od mek26 »

Zdravím, vracím se k tomuto tématu, ještě se mi nepodařilo zjistit závadu. Z důvodu zatékání do auta mám demontovaný celý tapec podlahy a odhalené kabelové svazky. Kabelový svazek zadní zásuvky je zaizolován do jiného svazku a vede pod odkládací panel palubní desky, ze spodu pod rádio. Nevím kam dál vede, nemáte někde přímé schéma středové zásuvky kam vede kabelový svazek. V chytré knížce je pouze schéma předního zapalovače. Nechci zbytečně demontovat spodek palubní desky.

fatak7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.11.2009 21:18

Re: Zasuvka v loketni operce

Příspěvek od fatak7 »

Ak to trochu pomoze mal som stejny problem dve zasuvky v kufri sli bez problemou aj u vodica sla ale ta v tej loketke nesla tak som nasiel chybu vo vybitej poistke ta poistka sa nachadza pod volantom teraz presne neviem ktora to je ale viem ze dve poistky su v predu tie su to neni ale jedna je uplne v zadu musite to riadne pozriet je zle vyditelna aj pristupna som ju tahal kliestami a bola to presne ona dufam ze som pomohol ak budem mat zajtra moznost tak to skusim nafotit.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“