Je to vhodný zámek?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Draffix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.01.2011 13:56
Bydliště: Ostrava

Je to vhodný zámek?

Příspěvek od Draffix »

Zdravím, nedávno se mi zasekly dveře a i když jsme se s kámošem - mechanikem - snažili co to dalo, zámek jsme museli doslova vypáčit ven. Řekl mi, že nový zámek můžu sehnat i od Oktávky, že ty díly jsou stejné. Přesto jsem se chtěl raději před koupí ujistit, zda je to fakt možné. Mám vybrané tyto dva zámky, můžeme mi jenom potvrdit jestli je do G4 namontuju bez obtíží? Tedy jestli budou sedět a jaký je mezi těmito dvěma rozdíl?

http://www.automeisner.cz/detail/3D1837 ... en&do=lang

http://www.automeisner.cz/detail/3B1837 ... ykani.html

Předem díky moc :wink:
VW Golf 1.6 G4, 74kw

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Je to vhodný zámek?

Příspěvek od Goauld »

No tak hlavní rozdíl je v tom, že ten první je do octavie 2 a ten druhej do octavie 1. Nevím jestli sou zámky stejny O1 s O2, ale rozhodně není problém s O1 do golf IV nebo naopak, to má mechanik pravdu. Problém je spíš v tom, že pokud koupíš tady tu levnou náhradu, tak ti to moc dlouho nevydrží. Originál je zase dost drahej, něco kolem 4 tisíc. Já bych to řešil tak, že bych sehnal použitej funkční někde z vraku, rozebral ho, propájel kontakty a dal novej mikrospínač pokud by bylo potřeba a vydrží to víc než ten novej šmejd.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Draffix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.01.2011 13:56
Bydliště: Ostrava

Re: Je to vhodný zámek?

Příspěvek od Draffix »

To je trochu moc na mě, zase tak se v tom nevyznám a elektrika je pro mě tabu. Nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem si koupil toho "nového šmejda" a budu doufat, že to aspoň nějaký ten rok vydrží když už nic :D Každopádně díky za odpověd :wink:
VW Golf 1.6 G4, 74kw

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“