Brzdovy strmen touareg 3.0 TDi V6 2006

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Brzdovy strmen touareg 3.0 TDi V6 2006

Příspěvek od GeneHawkins »

cosby píše:A tepelná vodivost??proč třebas BMW 535D to má z nerezi???Asi ví proč,žé?
Protože to tak konstruktér navrhl. Takže o tepelné vodivosti těch materiálů víš h***o, že? O tepelné roztažnosti zrovna tak, že? O drsnosti povrchu a jeho smáčivosti taky, že? Hlavně, že si vyrábíš brzdy...

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Brzdovy strmen touareg 3.0 TDi V6 2006

Příspěvek od cosby »

Ty jsi opravdu vůl na entou.Přečti si ty ruské stránky.Já myslím,že ty asi sedíš jen za stolem a něco kreslíš a pak to dopadne jako u soudruhu z NDR.Končím tuto debatu a když jsi strojař,tak si rozeber třmen,zjisti si,z čeho soudruzi udělali ten pístek,jaký je rozdíl mezi mnou použitou nástrojářskou nerezovou ocelí a tím z čeho to dělají oni.Viděl jsi to jen na obrázku a plácáš tu píčoviny.Tohle už opravdu není možné.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Brzdovy strmen touareg 3.0 TDi V6 2006

Příspěvek od GeneHawkins »

"Nástrojářskou nerezovou ocelí" jo, ty odborníku?
Takže nevíš nic. Je děsný, kdo všechno se hrabe do brzd a nechává si vyrábět neoriginální díly přímo související s bezpečností provozu. Bohužel i těch druhých...

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Brzdovy strmen touareg 3.0 TDi V6 2006

Příspěvek od cosby »

ty jsi fakt pako.Končím s debadou s člověkem,co si asi na autě nic neumí udělat sám a jezdí jen do VW servisu.Tak upřímnou soustrast.
Jinak nástrojářská ocel-nerezová samozřejmě existuje,možná jsem to napsal špatně,ale stačí pohledat.Já tady o sobě netvrdím,že jsem odborník,ale dělám to,co mi PÁNI SERVISÁCI,kteří s tímhle mají blouholetou praxi poradí.Dělají tuhle úpravu 6 let,žádné problémy s tím nemají narozdíl od konstruktéru z VW.
Když jsi takový zakomplexovaný,běž a kupuj si vše ve VW,aby jsi měl officiální a homologované díly pro tvoje auto a neser se tady do toho tématu

Zamčeno

Zpět na „Touareg“