Servis klimatizace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Matisz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 23.02.2008 21:04

Servis klimatizace

Příspěvek od Matisz »

Ahoj, nemáte někdo reference na dobrý servis klimatizace v Ústí n.L. nebo okolí (detekce úniku). Klimu jsem nechal cca před dvěma týdny zkontrolovat a doplnit. Nyní už opět skoro nechladí. Evidentně někde uniká chladivo. Dík za tip...

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis klimatizace

Příspěvek od kuba4you »

Matisz píše:Ahoj, nemáte někdo reference na dobrý servis klimatizace v Ústí n.L. nebo okolí (detekce úniku). Klimu jsem nechal cca před dvěma týdny zkontrolovat a doplnit. Nyní už opět skoro nechladí. Evidentně někde uniká chladivo. Dík za tip...
zkus udělat jarový roztok a napěň jej štětcem a pak zkus všecny spoje projet a koukat zda to nedělá bublinky pokud ano je tam unik, pak jde teoreticky místo úniku najít dle mastnoty na trubkách od klimy

Matisz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 23.02.2008 21:04

Re: Servis klimatizace

Příspěvek od Matisz »

Dík za tip, v autech se moc nevyznám a netuším kudy všude ty trubky vedou. Mám jen povědomí o tom, kde se plní - v prostoru mezi motorem a kabinou, pod plastovým krytem. Asi to raději nechám na ten servis. Četl jsem, že dneska umí detekovat úniky pomocí barviv, uv lampy atp. Já jsem bohužel zatím neměl štěstí - jen mi ji naplnili :-(. Každopádně dík moc za radu.

milan1910
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 28.09.2011 21:00
Bydliště: teplice

Re: Servis klimatizace

Příspěvek od milan1910 »

Matisz píše:Dík za tip, v autech se moc nevyznám a netuším kudy všude ty trubky vedou. Mám jen povědomí o tom, kde se plní - v prostoru mezi motorem a kabinou, pod plastovým krytem. Asi to raději nechám na ten servis. Četl jsem, že dneska umí detekovat úniky pomocí barviv, uv lampy atp. Já jsem bohužel zatím neměl štěstí - jen mi ji naplnili :-(. Každopádně dík moc za radu.

ahoj tak v teplicích by se ti na to podívali je to autoservis rema je i na netu je to muj strejda tak se na to mrkni :good:
Passat b5 TDI 81kw

Matisz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 23.02.2008 21:04

Re: Servis klimatizace

Příspěvek od Matisz »

Díky, juknu na ně :D.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“