Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Pwerus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.04.2012 13:18

Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od Pwerus »

Zdravím, nechtělo se mi psát do bazaru. Tak písnu jsem. Mám passata 1.8 turbo 20v, rok výroby 1998. Označení AEB. pravděpodobně se mi potkali ventily a hledám nový motor. Turbo a Altenátor je OK. Dotaz zní kolik by stál ten samí motor? Hodně lidí jsem házelo stránky kam si na polsko kde je prodávali. Jenže už nevím kde. Nemohu to najít. Popřípadě kdyby měl někdo něco na prodej tak kdyžtak pište. Díky moc všem. S pozdravem Pwerus.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od aivos »

napis do bazaru, osobne tipuju 10-15tis
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukes_610
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 11.10.2008 16:54
Bydliště: Moravský Žižkov předměstí (Velkých Bilovic)
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od Lukes_610 »

Noo a proč to tedy neopravíš ? jako radši bych volil opravu pokud tedy nejsou rosekané písty či hlava. jinak jestli jen ventily tak to je v pohodě +/- oprava za 5 až 7 tisíc. ale zas víš že máš nově udělanou hlavu s gufírkama. :good:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od Gixxer »

za 5 tis ti to nikdo neudela ma to 20V kdyby byla jen ctvrtka potkanych pak kde mas prebrouseni hlavy rozvody,novy zdvihatka ,tesneni pod hlavu,srouby do hlavy a pracu... jenom materialem se nevlezes ani do sedmi ale pokud ten motor byl dobrej tak bych si ho taky radsi zpravil
.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od Dymák »

holej motor musíš sehnat pod 10K, ale nevíš co má za sebou a počítej, že přehození motoru nebude za pusu, pokud si to nebudeš dělat sám... (složitý to není, ale chce to aspoň trochu zázemí - na sídlišti před panelákem bych do toho už asi nešel)

Já bych ale rozhodně nejdřív shodil hlavu z toho potkanýho a mrknul, jestli nebude lepší zachránit tenhle (pokud byl do poslední chvíle v poho)
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
Lukes_610
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 11.10.2008 16:54
Bydliště: Moravský Žižkov předměstí (Velkých Bilovic)
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.8 Tubro - Dotaz ohledně ceny.

Příspěvek od Lukes_610 »

"Gixxer" za 5 tis ti to nikdo neudela ma to 20V kdyby byla jen ctvrtka potkanych pak kde mas prebrouseni hlavy rozvody,novy zdvihatka ,tesneni pod hlavu,srouby do hlavy a pracu... jenom materialem se nevlezes ani do sedmi ale pokud ten motor byl dobrej tak bych si ho taky radsi zpravil

Ale to anoo dal bych to !! když mě spravují hlavy tak cena je okolo 1500 přebrus gufírka + otlakování !! nadzvihátka sem snád u dobře potkaného auta snád neměnil. a udělal sem jich desítky. a šrouby snád pokaždý zůstanou staré. a materiál počítam jako moji nákupku :)
a Za 2 ještě sem snád neviděl kdo by prodal motor s dobrýma rozvodama !! takže i tak pořád je v jedné díře zakopané.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“