Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
VWmaniak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.11.2009 16:46
Kontaktovat uživatele:

Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Příspěvek od VWmaniak »

ahoj shanim starsi motorek na VW G4 novy stoji kolem 3 litru do toho jit nechci ale pokud nekomu doma lezi opravdu zbytecne, ten litrik bych za nej dal pokud se nekdo najde icq 275 404 173 nebo zanechejte zpravu tady na foru predem diky :)

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Příspěvek od proche77 »

kup radši novej,jinak do roka maš zase problem,přeci jen tama protika voda :wink:
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... tavia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Příspěvek od DandyCZ »

zksu triochu hledat...ja mel podobnej problem....nakonec sem na aukru nasel motorek na golfaka za 99kc :) uz maka skoro rok uplne OK...asi se to furt vyplati nez novej i kdyz vyrazne levnejsi nez original....pac i do toho novyho ti potece casem....jediny reseni je kazdej rok mazat a mazat :) ten ostrik tam neni moc setrne vyresenej kdyz prochazi skrz hridelku.
Pasuje tam bud z kratky fabie, nebo z urcitejch verzi oktave kombiku....
Jinak jen tak pro zajimavost da se pouzit i motorek z fabie kombi, ta ma sice ostrik mimo motoek, to je jedinej problem ze tam pak neni ostrik...jako nouzovku sem to mel, ze sem streva z motorku fabie combi nacpal do tela puvodniho motoru na golfa (ale teda desna pakarna...divim se funguje :) ).....a ted ho mam jako zalozni kdyby se nahodou ten origo VW zasekl

Uživatelský avatar
destil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Příspěvek od destil »

Pár jich mam a s cenou jsi se taky celkem trefil, jinak jak píšou o to se fakt musí starat, jinak rychle odejde

m4rt4s
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.07.2012 22:40
Bydliště: Netolice

Re: Motorek na zadni stěrač VW Golf IV

Příspěvek od m4rt4s »

ahoj, zajímalo by mě jak to má vlastně bejt. . . taky se mi ta měděná trubička uvnitř ukroutila nebo jsem to tak zpíš už koupil :)

osička se má točit, ale trubička uvnitř a triska ostřikovače má stát ? . . budu kupovat tu trubičku mosaznou a asi do ní vypiluju zlábek na O krouže aby se tam nedostal bodel vnitřek promažu vazelínou a myslim si že bude po starostech . . .( jestli to má teda makat tak jak já píšu :-D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“