zadní repro - prosím o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
GeorgeTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 27.09.2007 14:12
Bydliště: Rakovnicko

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od GeorgeTDi »

Airo píše:
GeorgeTDi píše: Zdravim. Odklop sedadlo, bude tam takovej šroubovací plastovej klobouček s dvěma dírama uprostřed, ten odšroubuj a potom udělej to samý akorát druhej klobouček je pod sedákem. Pak už jen to chytni odspoda a začni směrem nahoru k oknu to odcvakávat z těch příchytek, je k tomu docela potřeba síla, potom to jen vyhákneš z rantlu okna a máš to venku, jěště bacha na plasty co máš v kufru co ti drží plato, možná budeš muset taky sundat, teď už si ale nevzpomínám. Ať se ti to podaří.




A nevis jestli tam je ppriprava na repra? protoze mi tam nic nehraje a ni nehrralo...
Je možný že by tam mohla bejt, ale fakt nevim. Kdyby nebyla tak zase není takovej problém tam kabel natáhnout od rádia. Ale snad budeš mít štěstí a bude tam :D

Airo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2009 17:30

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Airo »

Tak co byla tam ta priprava na repra? taky se do toho budu poustet:D

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od ctvrta »

me to taky ceka :cry: bohuzel mam hajlajna a repra vzadu mi taky nehrajou a vsechno vypada zapojeny

Tomi974
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 12.07.2010 23:26

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od Tomi974 »

cawte ja mam podobny problem na 5 dverovom GOLFE IV v lavych zadnych dverach my nehra repro a mam plnu vybavu....ked som auto kupil tak to hralo a zrazu to prestalo..lenze my prestalo svietit aj osvetlenie pri otvoreny dvery na celej lavej strane....pls nemate nekto nejaku radu??
VW G IV 99, 81 kw TDI

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

zdravim mam taky takovej problem. Nehrajou mi zadní repra. Koukal sem, jestli je tam vůbec mám :-D a Mám. Ale nehrajou:-( neví někdo kde by mohl bejt problem ? díky

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od maku »

tomas89 píše:zdravim mam taky takovej problem. Nehrajou mi zadní repra. Koukal sem, jestli je tam vůbec mám :-D a Mám. Ale nehrajou:-( neví někdo kde by mohl bejt problem ? díky
A co radio mas jake? Popripade zkontroluj pruchodky ve dverich jestli nejsou polama kabliky.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

maku píše:
tomas89 píše:zdravim mam taky takovej problem. Nehrajou mi zadní repra. Koukal sem, jestli je tam vůbec mám :-D a Mám. Ale nehrajou:-( neví někdo kde by mohl bejt problem ? díky
A co radio mas jake? Popripade zkontroluj pruchodky ve dverich jestli nejsou polama kabliky.
radio mam toto Pioneer DEH-3700MP ten "husí" krk sem sundal a draty jsou vedou mi tam dva svazky. jeden asi na elektriku oken a druhej na repro. ale vše je ok

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od maku »

Ten svazek co jde do radia je cely osazen v konektoru? Popripade bych promezil u repraku v zadnich dverich kontakty jestli tam jse stava, mozna ze je to nekde kousnute.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

jojo na ty kontakty se kouknu zejtra hned rano a dam vědět. Jojo konektor byl zastrčenej celej

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od maku »

Pokud ti hraje cely predek a zake ne tak chyba bude nekde mezi tim.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

Tak chyba nalezena. ten kdo to měl předemnou tam měl asi svojí muziku, a od těch zadních repráků odstřihl káblíky a napojil si tam svoje. Tak budu muset natahnout uplně nové až k iso konektoru :-(

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od maku »

Ale to je nesmysl, toby mu taky nehralo kdyby to upravil tak jak pises.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

jakto že ne? asi sem to špatně napsal :-) ve sloupku vedou kabely k repru do dveří. Tam to ucvaknul napojill nové a natáhnul až do kufru. Měl tam asi jine radio. Jelikož když sem vyndal radio tak tam byly cinche

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od maku »

Pohldej nekde tady je schema jak to ma byt zapojene aby ti to fungovalo.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

tomas89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.03.2010 09:25
Bydliště: teplice

Re: zadní repro - prosím o radu

Příspěvek od tomas89 »

tak zadni reproduktory jsou ve zkratu. Takže asi koupit nové :-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“