mokro před spolujezdcem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od Mraca »

Je to tak. Prave ze tohle by mel resit ten destovej zlabek, kterej tam asi vetsina z nas nema ;) V pondeli zkusim zaject do VW a poptat se. Pripadne sem napisu jak to dopadlo...
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od Mraca »

Kratky info. Cena zlabku je 127kc a je urcen pro Passe 01-05 rocnik. Rovnou sem udelal obj. a zitra mi dorazi, tak ho zkusim rovnou namontit ;)
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

wronski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 21.08.2011 12:37

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od wronski »

Nezapomen udelat fotodokumentaci!
Passat Variant Trend, 1.9 tdi 96kW, 6ti kvalt, climatronic, tempomat a dalsi kramy, 2003, 330000km

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od M@rty »

to by mně taky zajimalo:)
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od Mraca »

Takze zlabek sem vcera montoval a zjistil celkem prekvapivou vec- zlabek tam mam! :) Popravde receno ho tam mame asi vsichni, ale v Etce to bylo vyobrazeny tak, jako kdyby mel bejt pres kab.filtr, ale ono to tak ve finale neni. Zlabek je schovanej hluboho za filtrem, kde si ho asi vetsina lidi vubec nevsimne. Celkem by me zajimalo, jestli vubec plni to co ma, protoze mi to spis pripomina jenom podperu torpeda ;)
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Uživatelský avatar
astrid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 14.10.2010 08:20
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od astrid »

Ahoj,

taky jsem měl mokro před spolujezdcem a u mě to dělalo těsnění mezi plechem a dveřma pod tapecem dveří. Byly tam asi dvě 1cm místa, kde už bylu špatné to těsnění. Ale nejvíc mi teklo výřezem trojúhelníku (protahujeme se tam drát ze zrcátka) u zrcátka, když se sundá tapec. Byly na dveřích vidět i cesty kudy voda tekla. Tak jsem co šlo zasilikonoval a teď po dvou vydatných deštích vše ok (musim zaklepat).
VW Lupo, 1.0, 1999

wronski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 21.08.2011 12:37

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od wronski »

Nechal sem si pretesnit plech pod tapecem, ale porad mi dverma zateka. Pokud auto stoji na rovine nezateka. Pokud je ale natocene v podelne ose tak, ze spolujezdova strane je vys, tak zateka. To zatekani zrcatkem mne nenapadlo. Takze staci sundat jen kryt zrcatka zevnitr a zapatlat silikonem ten pruchod na kabel co vede ven z auta do zrcatka? viz obrazek

Obrázek ?
Passat Variant Trend, 1.9 tdi 96kW, 6ti kvalt, climatronic, tempomat a dalsi kramy, 2003, 330000km

bobo018
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 14.11.2011 19:49

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od bobo018 »

chlapi mám taky problém, taky řeším vlhko v autě. koberce zatim po hmatu suché ale porad se mi rosi okna ale brutalne to znamena ze se tam ta voda asi nejak bere ze??jinak kanálky pro odtok mam čisté. diky za cené rady

wronski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 21.08.2011 12:37

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od wronski »

Jestli nemas po desti mokry koberec,tak nemuzes mit snad problem, protoze voda tece vzdy dolu. Jinak ja uz doufam problem se zatekanim definitivne vyresil. Po ruznem olepovani dveri silikonem jsem vymenil gumove tesneni dveri a zatim klid.
Passat Variant Trend, 1.9 tdi 96kW, 6ti kvalt, climatronic, tempomat a dalsi kramy, 2003, 330000km

Uživatelský avatar
astrid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 14.10.2010 08:20
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od astrid »

jj přesně ten průchod u toho zrcátka. celý jsem to opatlal silikonem. Byly i na dveřích vidět stopy vody kudy tekla.
VW Lupo, 1.0, 1999

Uživatelský avatar
astrid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 14.10.2010 08:20
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: mokro před spolujezdcem

Příspěvek od astrid »

Tak opět voda :-( teď venku leje, jdu se podívat do auta a nikde nic. Ale ráno určitě bude na koberečku voda. Nějaké tipy?
VW Lupo, 1.0, 1999

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“