bouchání na nerovnostech

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
hujikkk.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.07.2012 16:49

bouchání na nerovnostech

Příspěvek od hujikkk.15 »

ahojte. potřebuji pomoc. hoši něco mi tluče jako by od nápravy ale náprava je celá v pořádku byl jsem už v nekolika servisech i na STK a nikdo neví co to může být. na nerovnostech (i ůplně mylých) to klepe jako by kov o kov a ramena nové, homokinet.klouby taky vyměněny. nevíte někdo co stím. dík moc za jakou koli radu

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

bouchání na nerovnostech

Příspěvek od lanasxxx »

To jsem mel na me audi a3,ulozeni stabilizatoru bylo spatny...na oko se to zdalo dobry,ale bylo to ono co klepalo.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od xerxes »

na stk to nepoznaji nejlepší rozkuchat celou nápravu a každé hybné místio prozkoumat

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od xingisx »

vyzkoušej na těch nerovnostech brzdit a pokud to přestane, jsou to brzdy.Pokud ne máš o starost míň

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od G3-lower »

xingisx píše:vyzkoušej na těch nerovnostech brzdit a pokud to přestane, jsou to brzdy.Pokud ne máš o starost míň
Řeším teď podobný problém, ramena jsem vyměnil 3 co byly K.O. což byla blbost měl jsem to udělat celé najednou, už to klepe odjinud takže budu dělat celou sadu příští měsíc, ale něco mi za jízdy tak pravidelně rychle ťuká kovově tak jak to píše kolega ve svém problému a právě, když se třeba jen lehce dotknu brzdy tak to přestane, pustím brzdový pedal a zase začne. Vůbec nechápu co by to mohlo dělat? Nevíš, když tu píšeš o brzdách? Díky

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od xingisx »

G3-lower píše:
xingisx píše:vyzkoušej na těch nerovnostech brzdit a pokud to přestane, jsou to brzdy.Pokud ne máš o starost míň
Řeším teď podobný problém, ramena jsem vyměnil 3 co byly K.O. což byla blbost měl jsem to udělat celé najednou, už to klepe odjinud takže budu dělat celou sadu příští měsíc, ale něco mi za jízdy tak pravidelně rychle ťuká kovově tak jak to píše kolega ve svém problému a právě, když se třeba jen lehce dotknu brzdy tak to přestane, pustím brzdový pedal a zase začne. Vůbec nechápu co by to mohlo dělat? Nevíš, když tu píšeš o brzdách? Díky

MÁŠ SZ

Uživatelský avatar
Garo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.01.2012 23:48
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od Garo »

Mě to taky tak bouchalo, jen při nerovnostech ale stačilo lehce sešlapnout brzdu a přestalo to. Věděl jsem že to jde od předku tak jsem rozebral všechny brzdy a přišel jsem na to že jedna brzdova destička na prave straně co se "zacvakuje" na těch "packach" je volna tak jsem je trochu přihnul nacvaknul a vše ok, neklepe nic.:-))))

Hug00
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.10.2012 11:13

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od Hug00 »

G3-lower píše:
xingisx píše:vyzkoušej na těch nerovnostech brzdit a pokud to přestane, jsou to brzdy.Pokud ne máš o starost míň
Řeším teď podobný problém, ramena jsem vyměnil 3 co byly K.O. což byla blbost měl jsem to udělat celé najednou, už to klepe odjinud takže budu dělat celou sadu příští měsíc, ale něco mi za jízdy tak pravidelně rychle ťuká kovově tak jak to píše kolega ve svém problému a právě, když se třeba jen lehce dotknu brzdy tak to přestane, pustím brzdový pedal a zase začne. Vůbec nechápu co by to mohlo dělat? Nevíš, když tu píšeš o brzdách? Díky



mám nejspíš stejný problém.. Měl jsem dole kolo a nic se mi uvolněné nezdá. Nevíte něko čím by to mohlo být? Díky.

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od xingisx »

já po sundání kola taky nic nezjistil. Měnil jsem nedávno tlumiče a ejhle... všechny horní ramena mají vůli. Na první pohled to nemusí být znát

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od hasmen »

Garo píše:Mě to taky tak bouchalo, jen při nerovnostech ale stačilo lehce sešlapnout brzdu a přestalo to. Věděl jsem že to jde od předku tak jsem rozebral všechny brzdy a přišel jsem na to že jedna brzdova destička na prave straně co se "zacvakuje" na těch "packach" je volna tak jsem je trochu přihnul nacvaknul a vše ok, neklepe nic.:-))))
U mne to byl povolený celý "brzdič" a taky to klepání přestávalo,když jsem si přibrzdil
Když jsem to stříkal do červený barvy,nějak jsem jednu stranu potom zapoměl utáhnout jak by to mělo bejt... :baseball:

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: bouchání na nerovnostech

Příspěvek od xerxes »

taky se ni to stalo že klepal třmen brzdy

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“