PASSAT 1,8T - LPG problem

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
*konusik*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.11.2009 14:37

PASSAT 1,8T - LPG problem

Příspěvek od *konusik* »

Zdravím Vás Páni :), Mám 1,8T na plyn :) všetko klapalo 2 roky ako hodinky, avšak pred týždňom sa stal problém, autom začalo trhať podotýkam na plyne, nie na benzíne, povedzme si aj príklad, keď je motor v otáčkach medzi 1100-1800ot/min, akoby šiel na 2 alebo troch válcoch 1900 a vyššie pohodka,,, chalani čo plyn montovali povedali že to nieje problem že to stači len doladiť, lenže sa dostali aj oni do takeho bodu, že si s tým nevedia dať RADY!!! Plyn ma svoju diagnostiku, resp. svoju radiacu jednotku v predu na ktoru sa napajaju keď niečo treba doladiť pozrieť a pod... Kľuč sa da do prvej polohy, pripoja sa v pohode, ALE AKONAHLE NAŠTARTUJEM MOTOR,NTB STRATÍ KOMUNIKÁCIU S RJ....

VEĽMI PEKNE VÁS PROSÍM O POMOC... VOPRED DIK :drinks: !!!

PS: original diagnostika vo VW, je v pohode,,,ibaže sa pridala chyba a to akasi svorka 30 - male nap,, alebo niečo podobne :(((

Passák23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.07.2012 00:39

Re: PASSAT 1,8T - LPG problem

Příspěvek od Passák23 »

Mě zase plyn cuká když mam nízký otáčky a měl bych podřaďit :negative:
Passat b5 TDI 81KW EGR off

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT 1,8T - LPG problem

Příspěvek od cernohousmartin »

co svíčky,kabely,cívky???

*konusik*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.11.2009 14:37

Re: PASSAT 1,8T - LPG problem

Příspěvek od *konusik* »

sviečky boli menené, vraj by to malo prestať skákať,, vymenili sa sviečky, stale skáče, a nevedia sa na to pripojiť, resp. pripoja sa ale po štarte motora, sa signal z RJ stratí... kde by som mal hľadať tu svorku 30 ??? ďakujem !

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT 1,8T - LPG problem

Příspěvek od cernohousmartin »

svorka 30 malé napětí ti to tam napíše vždycky když odpojiš baterku,když to smažeš tak už by to nemělo naskočit,jedině že bys měl stále slabou baterku.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“