Občas nejdou otevřít okýnka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Dvorak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 04.05.2010 19:49
Bydliště: KrnoVW
Kontaktovat uživatele:

Občas nejdou otevřít okýnka

Příspěvek od Martin Dvorak »

Ahojte,

bojuju už měsíc s problémem, že mi prostě někdy nejdou otevřít okýnka. Jen jedno jede pořád a stále a to je moje, od řidiče. Podotýkám, že mám všechny v elektrice. Někdy jde otevřit i spolujezdcovo ale potom třeba nejde zavřít, až třeba po 10min. Všiml jsem si ale jedné věci. Když to okénko nejde otevřit a mačkám tlačítko pro to okno tak v těch dveřích cvakne. Zmáčknu->cvakne. Netuším, jestli tam je někde studenák nebo komfortka. Měl někdo podobný problém?

díky za každý nápad. ;-)
Passat B5 1.9 TDI, 81 KW AFN + něco navíc

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Občas nejdou otevřít okýnka

Příspěvek od wrot »

Martin Dvorak píše:Ahojte,

bojuju už měsíc s problémem, že mi prostě někdy nejdou otevřít okýnka. Jen jedno jede pořád a stále a to je moje, od řidiče. Podotýkám, že mám všechny v elektrice. Někdy jde otevřit i spolujezdcovo ale potom třeba nejde zavřít, až třeba po 10min. Všiml jsem si ale jedné věci. Když to okénko nejde otevřit a mačkám tlačítko pro to okno tak v těch dveřích cvakne. Zmáčknu->cvakne. Netuším, jestli tam je někde studenák nebo komfortka. Měl někdo podobný problém?

díky za každý nápad. ;-)
koukni pod koberec u řidiče je tam podel prahu svazek kabelů co vedou do komfotky prohledej káble spoje jsou zaizolované černou izolačkou a v tom spoji to dost často oxiduje alespoň to byl muj případ opravdu důkladně koukat nejlépe sundat všechny ty zaizolované spoje já to napoprvé také přehlédl ale když přestalo fungovat okno u řidiče tak jsem to našel :taunt:

Uživatelský avatar
Martin Dvorak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 04.05.2010 19:49
Bydliště: KrnoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Občas nejdou otevřít okýnka

Příspěvek od Martin Dvorak »

OK, díky kouknu se na to.. ;-)
Passat B5 1.9 TDI, 81 KW AFN + něco navíc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“