Naprava z G II na Siro

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

horan píše:nevěřím tomu že to tam dostaneš. mám GII i sciro a je to uplně jiný. Jak ramena,tak uložení ramen,těhlice.......
G60 motor jo, ramena určitě ne. už sem tu psal že je to jiné. Ty těhlice nevím, nezkoumal sem :lol:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

jj siro mit podvozek g2 tak mi stojí davno doma :?
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

V nejhorsim zavezu auto Pikacuovi, dam mu prachy a at se snazi :D

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

no ty to mas daleko ale tohle zvladnes sam..jinak coo se tyce pokemona udelal mi elektriku ktera byla tak sprasena ze by se do toho malo kdo poustel takze muzu ho jen doporucit dokaze vyjít vstříc..
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

jarys píše:no ty to mas daleko ale tohle zvladnes sam..jinak coo se tyce pokemona udelal mi elektriku ktera byla tak sprasena ze by se do toho malo kdo poustel takze muzu ho jen doporucit dokaze vyjít vstříc..
Elektriku si udelam sam, jsem elektrikar :wink: Jako ze bych to nezvladl toho se nebojim. Vybaveni mam, garaz, vsechno. Ale trpelivost chybi, snadno se naseru :lol:

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

to vim ze si nervak :lol: ..jinak nemam garaz ale chut by byla cas ne ..a to vyresil pokemon :) fakt sem mu vdecnej protoze to co sem mu privez tak na to by se normalne kazdej vysral :oops:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horan »

George píše:
horan píše:nevěřím tomu že to tam dostaneš. mám GII i sciro a je to uplně jiný. Jak ramena,tak uložení ramen,těhlice.......
G60 motor jo, ramena určitě ne. už sem tu psal že je to jiné. Ty těhlice nevím, nezkoumal sem :lol:
Psal jsi že to nejde,ale on to stejně chce dělat. Tak jsem to pro jistotu napsal znovu aby mu to došlo :wink: :lol:
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

horan píše:
George píše: G60 motor jo, ramena určitě ne. už sem tu psal že je to jiné. Ty těhlice nevím, nezkoumal sem :lol:
Psal jsi že to nejde,ale on to stejně chce dělat. Tak jsem to pro jistotu napsal znovu aby mu to došlo :wink: :lol:
Svarecka a srouby to spravi :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
rallyeman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 627
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Topolcany sloVWakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprava z G II na Siro

Příspěvek od rallyeman »

nebudem tu zbytočne zakladat nove tema ale pls mrknite sem :arrow:
http://vw-club.cz/viewtopic.php?f=31&t= ... 95fab64a1d
jedná sa mi hlavne o to či budú pasovať tie poloosy
polo 6n1 1.9 SDi, Golf 1 Cabrio Quartett 1.8 JH

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprava z G II na Siro

Příspěvek od Kuja »

Bez rezani do kastle to nejde....ale da se to....na nejaky forum se videl jak komplet G60 se vsim,tak VR6,tak i 1.8T,jak s brzdama,tak se vsim.....Ale je to cca prekopat pul auta a riznout do nosniku a prevarit podlahu....pak to uz pujde :-)
Da se navarit napravnice z G2 nebo z G3....ale moc prace a zmenis celej predek auta....

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprava z G II na Siro

Příspěvek od Kuja »

Kuja píše:Bez rezani do kastle to nejde....ale da se to....na nejaky forum se videl jak komplet G60 se vsim,tak VR6,tak i 1.8T,jak s brzdama,tak se vsim.....Ale je to cca prekopat pul auta a riznout do nosniku a prevarit podlahu....pak to uz pujde :-)
Da se navarit napravnice z G2 nebo z G3....ale moc prace a zmenis celej predek auta....

Tady na tech strankach je swap motoru na 1.8T,s tim,ze na nekterejch snimcich je napravnice z G2 je prevarenej pomalu celej predek....

http://www.funksoulkitty.org/

Jestli mas odvahu a zazemi,jdi do toho....jinak se na to vyser a pouzij G60 s konvencni prevodovkou a s brzdama ze 16V predni i zadni :-)

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re:

Příspěvek od pov »

George píše:
co se tak dívám tak rameno vyměnit určitě nepujde, je jiný, scirocco nemá nápravnici. těhlici nevím, kvuli pruměru čepu, ale vím,že scirocco má nastavování odklonu, což G2 mám pocit nemá. Asi by to šlo, musel by jsi použít tlumiče atd z G2 a nějak to zbastlit.

nastavovani odklonu ma i dvojka, ale tehlice je v tom drzaku sirsi, ale g1 tlumic se na tu tehlici da upravit(naopak to nejde), otazka je co nebude pasovat dal, nemam prehled

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprava z G II na Siro

Příspěvek od George »

Tak to jsem doted neveděl :-O No neva. :) každopádně by sem se asi an jakýkoli řezání do kastle vykašlal, použil G60 motor, držáky by měli bejjt stejny a převodovku 16V včetně zbytku náprav atd jak píše kuja. myslím že spojka by to vydržet měla, a pokud ne, komplet spojku, s keramickou lamelou sem spočítal na cca 7500 což taková rána zas nie je ne? :)
Ale furt to bude šnek.... 16V T rulezzzzzzz :))
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“