GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od brouwe »

Eště ,že to máme doma tak ,že auta jdou od shora dolů :D . To mám štěstí ,když to tak pozoruju ....


Každopádně to co se tu řeší je super demence kupujícího :D ,jelikož to věděl a i kdyby nevěděl je to jeho boj.

Jak už tu někdo psal vem rozum do hrsti pokud něco zbylo po tom co tu píšeš . A hybaj do servisu a řvát a mávat papírama.Ale bůh ví jakej pepík kááááámoš to dělal .

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od majrek001 »

tak to je běžný přístup autobazarů..

jinak když kupuji ojetinu tak musím počítat s tím, že do toho stejně něco pustím..

a já osobně bych ti neposlal ani korunu.. jelikož sis auto prošel a byl jsi seznámen se stavem a to že sis nevzal sebou nějaký mechoše, který to mohl okouknout, hodit na diagnostiku a projet to je tvoje blbost. osobně bych nekoupil auto mechoše ani od kamárada
Naposledy upravil(a) majrek001 dne 05.05.2012 09:49, celkem upraveno 1 x.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od maku »

brouwe píše:Eště ,že to máme doma tak ,že auta jdou od shora dolů :D . To mám štěstí ,když to tak pozoruju ....


Každopádně to co se tu řeší je super demence kupujícího :D ,jelikož to věděl a i kdyby nevěděl je to jeho boj.

Jak už tu někdo psal vem rozum do hrsti pokud něco zbylo po tom co tu píšeš . A hybaj do servisu a řvát a mávat papírama.Ale bůh ví jakej pepík kááááámoš to dělal .
Hold slusnej oddil jak si vemu takovou furu penez a navic tim nic nevyresi, bych je hnal :baseball: :mrgreen:
Jak uz tady bylo psano za tech 25tis by mel komplet novy motor a jeste by mu zbylo na dalsi opravy :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jurod »

No nový motor by za to asi nebyl.... když tak ojetina taky... čím by nemusel nic vyřešit, pokud by ho kupoval tak jak auto... :lol: :lol:
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak tohle ale bylo od tebe krutý :rofl:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od maku »

Jasne nemyslel jsem motor funglovku toby stalo ohodne vic :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
elvis89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.08.2009 12:01
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od elvis89 »

Prosím tě, nedělej tady ze všech nechápájící. Vše co tu bylo řečeno, je pravda...a můžeš být ještě rád,že ti to tu vtuni tak krásně rozepisoval, na to bych já neměl sílu...To auto znám moc dobře a je na něm udělaný kus dobré práce...
Kdyby to bylo moje auto, tak bych ti to pustil tak za 190 tis. Tu popelnici si odpusť, protože jde asi vidět, že se asi mezi auty moc nepohybuješ, tak tím ztrapňuješ jen sám sebe. Akorát si dokázal to, že ti tady už nikdo nic neprodá, což je docela škoda. (má to své výhody) Ostatním, co to auto neviděli podrobněji, to auto stálo za to a jeho škoda v těchto rukou, protože sicco do toho neskutečně nasypal a nějaký nevděčný pacholek ho tu pošpiňuje...sicco si zaslouží facku, ale jedině za to, že ti poslal těch 10 tis.
Kdybys to řekl po telefonu mně, tak bych smíchy spadl na zem...
Zjisti si co tam sicco upravil a kolik to stálo. Z toho bys spadl na zem ty, nějakých 30 tis. je oproti tomu slabej odvar.
A jestli se ti nelíbí reakce všech co ti tu píšou, tak tu nebuď...možná bych i radil jezdit na kole.
I když DACIA forever !!!!!

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od Klejzlik »

Můj názor, sicca i auto znám.. Né sice tak moc dobře ale už jen po těch úpravách a cenách těch komponentů co do toho narval si fakt nemyslím, že by prodával vědomě vrak jak píšeš, promiň teda popelnici..

Navíc, nezlob se na mě ale když to napíšu hodně upřímně, tak jsi nekupoval nové auto :-)..

Mám podobné zkušenosti jako Ty, člověk kolem sebe může kopat jak malé dítě, řvát na všechny, pomlouvat prodejce, pomlouvat všechny ale stejně vyřešíš prd :-)..

janko91
Člen klubu
Příspěvky: 11
Registrován: 25.08.2011 02:02
Bydliště: Pardubice

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od janko91 »

ace_rimmer píše:Moc lidí co si koupilo ojeté auto a nestálo ho další prachy navíc asi nebude, to možná po dědečkovi, kterej jezdil jen každou neděli do kostela a na rohlíky. Já jsem bral auto za 80 když se prodávaly běžně za 130, bylo to z AAA (podotýkám, že s AAA jsem měl předchozí zkušenosti bez problémů a hlavně kvůli garanci původu, proto odtud). Tvářili se, že auto je v naprostém pořádku, mně bylo jasné, že v něm něco bude, ale na kosmetiku na kastli jsem kašlal, chyběl čudlík na zámku kapoty, nešlo stahovat zadní okno, vibrovaly přední kotouče a podobné prkotiny. Ukecal jsem na to trojku dolů + poukaz na 30procentní slevu na nákup náhr. dílů a relativně spokojeně jsem odjel. A pak to začlo, to že zadní tlumič byl total v háji jsem si mohl všimnout už tam, moje chyba, ale klimakompresor v háji (kupoval jsem v mrazu, kompresor nesepne,neotestuješ), chladič byl zalepený sračkou pro vytěsnění, díra jak do (|), zámek řidiče klasika mikrospínače, nešlo vnitřní osvětlení, prasklé svody, silentbloky kaput atd. Nasypal jsem do toho ve výsledku dalších bezmála 50. Jenže ve výsledku jsem na 130 za které se prodávaly ty tzv. top stavy a "jen sednout a jezdit" :mrgreen: ,ale tady vím že to tam mám a ne že mi to někdo naslibuje a za půl roku to budu muset stejně vyměnit, protože kecal. Jestliže jsi bral auto o 50 levněji než běžně, tak sis měl 50 schovat na opravy a dodělávky. Nechápu lidi co si koupí levnější ojetinu a myslí si, že udělali výhodný kup a nic už do toho auta nepoleze. :fool: taky jsem se kopal do hlavy, že jsem hned nepřišel na špatný tlumič, prasklé svody, světlo v interiéru, ale nelezl bych za prodávajícím, ať to vyřeší, je to jen a jen moje chyba.
Taky mám Golfa z AAAček, pořizovací cena byla 125tis. a hned jsem do něj musel vrazit prachy za rozvody, vyčištění klapky a další drobné opravy a výměny (například 2 cívky ke svíčkám) :D Bohužel když už jsem myslel, že je vše ok, tak začalo tíct servořízení na pravé straně. Naštěstí jsem ho tu sehnal za dvojku a zatím drží :) Hold když se kupuje ojeté auto, musí se počítat s investicemi :)
VW Golf IV 1.6 16V 77kW, r.v. 2001

Uživatelský avatar
VW tomasz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2292
Registrován: 08.04.2010 18:41
Bydliště: okoli opavwy ,ostravwy

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od VW tomasz »

ja treba kupoval auto za 90tisic a nemusel jsem krom oleje a filtru (pro jistotu) menit za pul roku vubec nic :laugh: , ps:zatim :blush:
(s)low and original

Uživatelský avatar
tragicomix
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2038
Registrován: 03.05.2009 12:01
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od tragicomix »

asi kus od kusu to je jasny ..

to ja se sluzebnim medourem najezdil za rok 30tis. km a desky v hajzlu, no chapete to? asi to pujdu reklamovat kdyz je ta zaruka dva roky :)
http://www.plasti-dip-it.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.facebook.com/PlastiDipIt" onclick="window.open(this.href);return false;

tel.: 608 709 448

TEKUTÁ FÓLIE “ aplikování odstranitelné matné barvy “

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od Doctor Driver »

Celé jsem to pročetl a musím se jen smát :DDD Jak můžete být tak tupí a chudáka jlauriho si takhle podávat tím, že naletěl na ojetej vrak a že si měl koupit Dacii atd. V první řadě proč to auto teda siccooo prodával, když bylo tak vynikající sqělé a byl na něm odveden kus práce? No protože věděl o závadě, se kterou ho prodával, tak radši se ho zbavil dřív, než se mu ta oplastovaná bouračka rychle rozsype. ;) Vědomky si nechal poradit (či našel na netu) a smlouvu sepsal tak, aby již se proti ní nedalo odvolat. 10 tis. poslal jen jako výsměch někomu v tak zoufalé situaci.
Radím jediné - těch 10 tis. dát maníkum, se kterýma přijedeš tim vrakem za tim, kdo ti ho prodal a dokud ti nevrátí peníze, tak ho třeba za tim autem tahat po polňačce, třeba si to pak rozmyslí, zda tu dělat frajera nebo si vzít zpátky tu na 1. pohled dobře vypadající ojetou hrčku. Osobně bych auto v tuningu v životě nechtěl, jelikož ten tuning jen zakrývá opravdový tenchnický stav 10 let starýho škopíku. Aut jsem měl víc než 10 za život a všechny ojeté a do všech se musely cpát prachy, jenom já sem takovej, že sem se tomu naučil rozumět sám a nikdy bych nevzal nic co bych důkladně neprolezl, nepodíval se pod kapotu, na podvozek na rampě nebo zvedáku a hlavně nevyzkoušel funkčnost všech tlačítek spínačů pák i sebemenší detail. Poslední auto sem prohlížel a testoval skoro 3 hodiny, proto taky sem zjistil, že budu měnit jen silentbloky uložení motoru a převodovky, opravím si u dveří spolujezdce spínač na osvětlení dveří a opravím si zamrzlý zadní ostřikovač a časem vyměním brzdy, kapaliny, oleje a filtry. (rozvod byl ještě s původním potiskem + faktury o všem co bylo na vozy kdy děláno), takže sem prostě nenaletěl a navíc sem si vymodlil i cenu 74.500,-, která byla dosti směšná, když se v té době ty samé 1.6sky pohybovaly kolem 100 tis. Kč. ;)
Nevím jak kde, ale tady u nás se předražené bourané vraky řeší stylem - peníze nebo zuby. To je asi jediné řešení vzniklé situace. Zbytek názorů vás všech, kteří se syčáka sicca zastáváte je naprosto k smíchu:) Kdo chce, ať přijede a vysvětlím mu to osobně - 10 let do posilky nechodim pro nic za nic a Valetudo dělám právě pro tyto případy a může mě někdo podvédst, ale nikdy to nebude bez odezvy a vždy to bude naposledy ;) Tim neříkám, ať mu autem zlomíš obě nohy, ale jak je vidět, je to asi jediný řešení, když peníze prostě nevrátí a vrak si neodveze.
VW Golf IV V6 4_MOTION

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od Sicco »

tady zase někdo sežral všechnu moudrost světa :lol: proč se v tom má pořád někdo chut' štourat když už je to uzavřená kapitola :roll:

1) auto jsem prodával, protože jsem ho nepotřeboval už, ne proto že by bylo před smrtí :wink: a taky proto, že ceny těchto aut ted' šly o třetinu dolů, takže jsem to prodal v pravý čas :D
2) závada s unikajícím velkým množstvím olejem při předání auta nebyla, mastný blok mají dneska všechny auta...
3) neznám auto do kterého by se nemuselo nic investovat, to at dotyčný chodí pěšky když na to nemá :roll:
4) smlouva nebyla žádná speciální, její vzor je všude na netu i s předávacím protokolem
5) kdybych byl hajzl tak ani těch 10tis nepošlu 8) a i tak to byla asi chyba...
6) nevim o tom že by na autě byl nějaký tuning :lol:
7) je snad chyba prodejce, že si kupující auto vůbec neprohlédne? 8 let staré auto, není nové auto :)
8.) vyhrožovat někomu taháním za autem nebo vyražením zubů je dost ubohé... a nemám problém se ubránit 3 dospělým chlapům :good:

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od Doctor Driver »

Sicco píše:tady zase někdo sežral všechnu moudrost světa :lol: proč se v tom má pořád někdo chut' štourat když už je to uzavřená kapitola :roll:

1) auto jsem prodával, protože jsem ho nepotřeboval už, ne proto že by bylo před smrtí :wink: a taky proto, že ceny těchto aut ted' šly o třetinu dolů, takže jsem to prodal v pravý čas :D
2) závada s unikajícím velkým množstvím olejem při předání auta nebyla, mastný blok mají dneska všechny auta...
3) neznám auto do kterého by se nemuselo nic investovat, to at dotyčný chodí pěšky když na to nemá :roll:
4) smlouva nebyla žádná speciální, její vzor je všude na netu i s předávacím protokolem
5) kdybych byl hajzl tak ani těch 10tis nepošlu 8) a i tak to byla asi chyba...
6) nevim o tom že by na autě byl nějaký tuning :lol:
7) je snad chyba prodejce, že si kupující auto vůbec neprohlédne? 8 let staré auto, není nové auto :)
8.) vyhrožovat někomu taháním za autem nebo vyražením zubů je dost ubohé... a nemám problém se ubránit 3 dospělým chlapům :good:
Nikomu nevyhrožuji-to chraň bůh! :) Já si Tvoje auto nekoupil. Jen píšu to, co bychom udělali tomu, kdo by něco takového udělal někomu tady z lidí, se kterýma se bavím(e). NJN. plynovka nebo devítka neznamená mít vždy p*del v suchu. :) Jak sem se sám již přesvědčil :D
Dlouho jsem tu nebyl, proto mě toto téma zaujalo víš.. Ale vlastně mě by se to ani stát nemohlo, když poslední ojetinu jsem koupil až po 3 hodinové prolézačce a zkouškách funkčnosti všeho..jak za studena, tak za tepla. Po jízdě na vagu atd. atd. atd.
Prostě ten člověk co to od Tebe koupil byl trochu jednodušší, když tohle všechno neudělal. Ptal se jen jak dál, tak sem mu nabídl jedno řešení..
A jaké auto sis aspoň koupil místo té "popelnice" za utržené peníze? Jo a jak se to teda více-méně vyřešilo? Nedočetl jsem to bohužel celé, jakou chuť jsem měl na reakci..
Jo a Tvé bývalé auto jsem v životě neviděl, takže jsem jen odhadoval, že je v tuningu, když v tomto článku někdo psal že na něm byl odveden kus kvalitní a pořádné práce. p.s.: to že bylo bouraný, díky tomu začal chcát olej z motoru, kvůli zkroucenému bloku si věděl, takže jsi ho vlastně podvedl. I když mu začal olej chcát až u něho doma. Což je taky neprůkazný. Prostě si napálil kluka, co chtěl auto a ne popelnici. Kdyby to věděl, tak si koupí za 5 tis. favorita a nevyhodí pomalu 200 tis. Kč. Myslím si, že po tomhle by si od Tebe koupil auto jen naprostý debil, nebo člověk, který neumí číst a nedokáže si to tu přečíst, aby se vyvaroval. Osobně si myslím, že nejlepší je si vzít auto z bazaru, kde povolí mechanika a dostatečně dlouho zkušební jízdu a možnost vzít si auto i do autorizovaného servisu k důkladnější prohlídce a zjištění skutečného stavu najetých km. Tohle byl jednoduše předem promyšlený podvod s bouranym vrakem za nehorázný prachy. :good: Gratuluju :offtopic:
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
andrewlcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 04.03.2012 20:02
Bydliště: Praha

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od andrewlcc »

sice kus mimo misu ale neda mi nereagovat, pred cca pol rokom som kupoval svoje prve auto, GIV GTI, pri kupe, po testovacej jazde a po dokladnej obhliadke sa zdalo a aj bolo vsetko ok...ale pri 12 rocnom aute clovek nemoze cakat ze ho kupi a nic neinvestuje...v mojom pripade po dvoch mesiacoh odisiel vyfuk, teda konkretne predny katalyzator, oprava 3200kc, STK o dva mesiace neskor ukazala problem s pravou zadnou brzdou...a uz to slo....brzdic, kotuc, praca 6000kc ako nic...
nechcem nikoho zastavat ale nekupujes si predsa nove auto....vzdy skutocne vzdy je v tom risk nech to auto vyzera akokolvek super a spolahlivo...s optrebovanim jednotlivych suciastok zial nespravis nic...ako u kazdeho auto..samozrejme niekto kupi ojete a neda do neho ani kacku, niekto kupi ako ja a dava do to prachy ale stym som aj ratal a kazdy spravny motorista musi ratat pri ojetom aute.
VW GIV GTI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“